Z N_KELIAS_3Šilutiškiai ir tie, kam dažnai tenka važiuoti keliu link Žemaičių Naumiesčio, turi pagrindą džiūgauti – kovo 15 dieną pagaliau oficialiai pradėti šio kelio rekonstrukcijos darbai.

Savivaldybės Ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Mindaugas Oželis sakė, kad Automobilių kelių direkcijos skelbtą konkursą atlikti šio kelio rekonstrukciją laimėjo ir darbus prieš savaitę jau pradėjo Kauno UAB „YIT Lietuva“.

Šiuo metu kelininkai dar tik ruošia vietas, kur laikys savo techniką ir medžiagas, o jau kitą savaitę numatyta pradėti ir paties kelio rekonstrukcijos darbus. Darbai turėtų būti užbaigti iki gruodžio 15 dienos.

Šio daugiau nei 10-ies kilometrų ilgio kelio ruožo rekonstrukcija ir tilto per Šyšos upę remontas atsieis apie 12 milijonų eurų. Už šiuos pinigus bus paklota ne tik nauja važiuojamosios dalies danga, bet bus įrengtas ir pėsčiųjų – dviračių takas. Tad jau kitąmet į Žemaičių Naumiestį bus galima nuvažiuoti ir dviračiu.

Tiesa, kol rekonstrukcija nebus užbaigta, šiokių tokių nepatogumų vairuotojai patirs. Mat rekonstruojamame ruože bus įrengti 4 šviesoforai, kurie ir reguliuos eismą, kaip yra įprasta rekonstruojant didesnius kelių ruožus. Tad eismas nebus visiškai uždarytas, tačiau vairuotojams gali tekti po 10 – 15 minučių luktelti eilėse.

Komentarai  

 
#2 saulius 2019-03-28 09:36
labai gerai ipatingai dviraciu takas, laikas sudaryt salygas dviraciams, kelias naujas ten verkiant jau buvo reikalingas, viskas super, geras projektas. svarbu tik tiek kas atsakys uz darbu kokybe, kad tas naujas kelias neistirptu kaip pernykstis sniegas ir vel turesime duobeta kelia o 12 milijonu jau nebebus
 
 
#1 Juokinat 2019-03-24 22:12
Nebutu uzteke pakeisti tik kelio danga ko visi zmones tenorejo ir butu visi patenkinti??uzsimanet daryti bereikalingu sviesoforu? Ir visa tai 12m euru? Nemaza suma plauti kitiem i kisenes uz niekam tikusius projektus.kvailiai.
 

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt