Kitos sporto šakos

lengvoji1Prasidėjo naujas lengvosios atletikos sezonas. Motyvuojant jaunuosius sportininkus siekti gerų rezultatų šių metų varžybose, Vilkyčių pagrindinėje mokykloje surengta geriausių 2018 m. sportininkų apdovanojimų šventė.

ranku lenkimasBalandžio 6 d. Šilutėje vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo sporto čempionatas, kuriame dalyvavo Aleksandro Pancerovo ir Vilijos Parnarauskienės treniruojami sportininkai. Į čempionatą atvyko 152 dalyviai iš aštuonių miestų. Mūsiškiai puikiai pasirodė, iškovojo 32 medalius (11 aukso, 12 sidabro ir 9 bronzos) bei laimėjo I komandinę vietą.

r.lenkimasŠakiuose vyko Lietuvos rankų lenkimo čempionatas, kuriame išdalinta gausybė medalių komplektų. Į čempionatą suvažiavo 171 dalyvis, 22 iš jų - Šilutės sporto klubo „Pamarys“ atstovai, kuriuos treniruoja Aleksandras Pancerovas ir Vilija Parnarauskienė. Mūsiškiai parsivežė 19 medalių, o Eglė Vaitkutė tapo absoliučia Lietuvos rankų lenkimo čempione. Treneris A. Pancerovas sakė, kad per 20 metų pirmą kartą nepavyko užimti komandinės prizinės vietos, mūsiškiai liko ketvirti.

zaidynesŠilutėje įvyko Lietuvos mažųjų sporto žaidynių II etapas - nuostabus sporto projektas, kurį organizuoja Tautinis Olimpinis komitetas ir RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija). Šilutėje vykusias mažųjų sporto žaidynes organizavo Šilutės lopšelio - darželio „Pušelė“ pedagogai, bendradarbiaudami su Šilutės sporto mokykla, Šilutės Martyno Jankaus pagrindine mokykla bei vaikų ir jaunimo šokių studija „Sky“.

prizininkaiKovo 30-ąją Klaipėdoje vyko „Žemaitijos taurės“ jaunių ir jaunučių finalinio etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai. Mūsų lengvaatlečius treniruojantys Stasys Oželis, Audrius Urmulevičius ir Lina Leikuvienė džiaugiasi, kad jų sportininkams pavyko iškovoti 11 taurių.