Verslas ir finansai

AVITELA 6Infomacinės technologijos yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis. Daugelis jomis naudojamės darbo vietoje, namuose, net keliaudami bei ilsėdamiesi. Ypač naujausiomis tehnologijomis domisi jaunimas, todėl neatsitiktinai jiems prieš naujus mokslo metus buitinės technikos parduotuvė „Avitela“, įsikūrusi M.Jankaus g. 3, paruošė specialių pasiūlymų įsigyjant kompiuterius.

OBUOLIAI KRITObuolių supirkimu užsiimančios UAB „Dovega“ direktorė Virginija Budrikienė sako, kad jau pavyko supirkti pirmąjį vilkiką sodų derliaus - 24 tonas nerūšiuotų obuolių. Krituoliai obuoliai supirkti iš pavienių sodiečių po 0,20 Lt už kilogramą.

Žmonės patys obuolius suvežė į supirktuvę Šilo g. 5, Šilutėje.

V.Budrikienė džiaugiasi, kad šiemet visi supirkti obuoliai bus naudojami ne vyno gamybai, o Lietuvos ir užsienio gamykloms, kurios gamina obuolių sulčių koncentratus, marmeladus.

Svencelė. / facebook.com/Svencele nuotr.Šiaulių bankas kartu su UAB „Svencelės sala“ didina jėgos aitvarų ir burlenčių populiarumą, kartu įgyvendindami investicinį projektą. Klaipėdos rajone ant Kuršių marių kranto kuriamas „Aitvarų kaimas“, kuriam Šiaulių bankas suteikė 750 tūkst. litų paskolą ketverių metų laikotarpiui.

Bta 08 24Atsisveikinti su vasara sunku, tačiau besikeičianti gamta, rudens derlius, pramogos rudenėjančiuose parkuose ir miškuose - tie dalykai, kurie atėjus rudeniui tikrai džiugina. Deja, bet smagiai leidžiamas laikas gamtoje turi savo kainą. Draudimo bendrovė BTA praneša, kad nors daugiau kaip 50 % visų nelaimingų atsitikimų nutinka buityje, net trečdalis jų įvyksta pramogaujant gamtoje.

biofuture dvieseNuolatiniais Šyšos teršimais garsėjančios Šilutės bioetanolio gamyklos „Biofuture“ vadovai sako norintys užmegzti dialogą su visuomenininkais ir žiniasklaida.

Ilgą laiką nenoriai bendravęs su spauda bendrovės vadovas Benediktas Degutis surengė susitikimą su iniciatyvinės grupės Šyšos upei ginti atstovais, aprodė įmonės teritoriją, valymo įrenginius, atsakė į šilutiškiams nerimą keliančius klausimus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt