Verslas ir finansai

„Minijos nafta" tapo pirmąją bendrove Lietuvoje, kuri pradėjo skalūnų angliavandeninių paiešką. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Gegužės viduryje pradėto gręžti pirmojo skalūnų dujų bei naftos paieškinio gręžinio darbai artėja prie pabaigos, praneša UAB "Minijos nafta".

Kalnalių kaime netoli Švėkšnos gręžiamas gręžinys bus baigtas maždaug po mėnesio.

kretingos maistas Irmantas NorkusKiekvieną dieną tiekti vaikams ir jaunuoliams sveikos mitybos reikalavimus bei aukštos kokybės kriterijus atitinkančią maitinimo paslaugą mokyklose - užduotis ne iš lengvųjų. Pripažinkime, kad didžioji dalis moksleivių, užuot mėgavęsi šviežiomis morkomis ar daržovių troškiniu, mieliau suvalgytų bulvių traškučius ar saldainius.

Moksleivių maitintojui kasdien tenka rūpintis, kad vaikai rinktųsi tinkamą maistą ir apskritai mielai užsuktų į mokyklų valgyklas. Negana to - stengtis, kad aptarnavimu bei maistu būtų patenkinti ir mokytojai, ir moksleivių tėveliai, o rajono administracija šiais permainingais laikais turėtų galimybę sutaupyti.

IMG 4615Televizijos antenas ant Šilutės, Rusnės ir Traksėdžių daugiabučių namų stogų prižiūrinčios ir abonentinį mokestį už jų nuomą imančios įmonės vadovė Valentina Miliauskienė sako, kad skaitmeninės televizijos erai, kuri prasidės spalio 29 d., jau yra pasiruošta. Mokėdami vos tuos pačius 5,50 litų per mėnesį, gyventojai ir toliau galės be jokių papildomų mokesčių matyti 13 nemokamų skaitmeninių televizijos kanalų.

tele2 mobinetas-isankstinio-m303Nors vasaros naktys trumpos, o savaitgaliai prabėga akimirksniu, juos prailginti galima pasinaudojus „Tele2“ pasiūlymu - nuo 20 iki 6 val. darbo dienomis ir visą parą savaitgaliais nemokamai naudotis mobiliuoju internetu kompiuteryje. Pasiūlymas galioja visą vasarą.

pinigasSvetimų kraštų nebūna, tik keliautojas kartais jaučiasi svetimas. Ši vieno rašytojo mintis ypač aktuali vasarą, kai imame dairytis, kokiame „rojaus kampelyje" atsipūsti nuo darbų. Ir jei ne vienas jau žino, kad lankantis Azijos šalyse, derėtų susilaikyti nuo prisilietimo prie nepažįstamų žmonių, o kai kuriose Pietų Europos valstybėse pasisveikinimas, dvidešimt kartų pasibučiuojant ir dešimt apsikabinant, gali užtrukti ir ne vieną minutę, dėl skirtingų tradicijų vis dar dažnai pakliūvame į „nepatogias" situacijas.

Kad netektų raudonuoti iš gėdos ar aikčioti iš nuostabos, „Swedbank" Asmeninių finansų institutas pasidomėjo skirtingų kultūrų tradicijomis, susijusiomis su pinigais ir turtu, o tuo, ką sužinojo, dalinasi su Jumis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt