Verslas ir finansai

minijos naftaNepaisydama atkaklaus ir kategoriško Kintų bendruomenės pasipriešinimo prieš naftos gavybą miestelio teritorijoje, Kuršių marių pakrantėje, bendrovė „Minijos nafta“ nenuleidžia rankų ir toliau mėgina rasti galimybių ieškoti juodojo aukso.

Naftininkai Kintų objekto poveikio aplinkai vertinimo (PAV) programą pateikė įvertinti Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai, o ši jai pritarė.

antstoliaiTeisingumo ministerija, siekdama didinti antstolių paslaugų prieinamumą ir konkurenciją, 9 veiklos teritorijose skelbia konkursą naujoms antstolių vietoms užimti. Jurbarko, Tauragės, Šilalės ir Šilutės rajonų apylinkių teismų veiklos teritorijoje laisva 1 vieta.

Konkursas paskelbtas atsižvelgiant į tai, kad kai kuriose antstolių veiklos teritorijose antstolių yra mažiau nei nustatytas jų skaičius, dar kitose išaugęs nebaigtų vykdomųjų bylų skaičius rodo lėtėjančias vykdymo procedūras. Sprendžiant kuriose teritorijose skelbti konkursą, buvo vertinamos ir antstolių pajamos.

DSC 0270Vasarą, regis, nenusėdime vietoje - baidarės, dviračiai, sodo darbai, bokalų kilnojimo varžytuvės. Tačiau žiūrintieji televiziją „Interaktyvioji GALA“ bus džiuginami ir dar judresniu laisvalaikiu - netrukus ir taip gausų sporto bei filmų kanalų sąrašą papildys Lietuvoje populiarios programos.

Internetu į gyventojų namus atkeliaujančią televiziją „Interaktyvioji GALA“ teikianti bendrovė TEO pasirašė sutartį su „Viasat“ - sporto bei filmų kanalų transliuotoju. Jau greitai TEO klientai galės matyti 8 Lietuvoje populiarius kanalus: „Viasat Sport Baltic“, „Viasat Premier League“, „Viasat Golf“, „Viasat Motor“, „TV1000“, „TV1000 Action“, „TV 1000 Premium“ ir „TV1000 Ruskoje Kino“.

zibu 20metis su darbininkaisTikriausiai nedaugelis šilutiškių galėtų atsakyti į klausimą, kokia įmonė mūsų rajone pirmoji iš valdiškos sovietmečio įmonės tapo privačia bendrove. Tai - 1992 metų liepos 4-ąją įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Žibai“, sėkmingai besidarbuojanti statybų sektoriuje jau 20 metų.

Į 20-mečio šventę įmonės įkūrėjas ir vadovas Steponas Kazlauskas pakvietė ne tik visus 130 darbuotojų, bet ir jų šeimų narius, bendrovės partnerius, kitus svečius, tad „Žibų“ jubiliejus nuskambėjo su nuotaikingu trenksmu, šventinėmis emocijomis, linksmų rungčių pergalėmis, smagiais įspūdžiais besidalijant keliems šimtams šventės dalyvių.

teo klaipedos regiono vadovas larijus lapinskasIki analoginės antžeminės televizijos išjungimo liko mažiau nei 100 dienų. Tikimasi, kad perėjimas prie skaitmeninės televizijos vyks bent 8 kartus sparčiau, palyginti su pirmuoju šių metų pusmečiu.

Suskubti iki spalio 29 dienos vis dar turi maždaug penktadalis šeimų visoje Lietuvoje, teigia ekspertai. Klaipėdos apskrityje prie skaitmeninės televizijos dar turėtų pereiti 22 tūkstančiai namų ūkių.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt