Verslas ir finansai

SVARSTYKLES CIPSAIKalbos apie tai, kad rajono ūkininkai, kiti smulkieji gamintojai galės imtis biokuro verslo, virsta realybe. Žengtas dar vienas žingsnis link to, kad smulkieji tiekėjai galėtų parduoti „Šilutės šilumos tinklams“ ir nedidelius kiekius medienos drožlių: ši įmonė gavo platformines svarstykles, kuriomis galės tiksliai pasverti perkamų medienos drožlių kiekį.

Planuojama biokurą iš smulkiųjų gamintojų pradėti pirkti nuo kitų metų.

Smėlio žaislai. / Asociatyvi Stock.XCHNG nuotr.Išnagrinėjusi bylą Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba už pakartotinius Produktų saugos įstatymo pažeidimus UAB "Viskas už vieną eurą" skyrė 12 500 litų baudą.

Bendrovė nevykdė įpareigojimų pašalinti pavojingus žaislus iš rinkos. Už pavojingų produktų pateikimą į rinką šiai bendrovei skirta jau trečia bauda per pastaruosius dvejus metus.

Pakartotinai rasti rinkoje realizuojami pavojingi žaislai: smėlio žaislų rinkinys "Sand toys"; stumiamas žaislas "WHEEL GAME"; stumiamas gaidelis ir magnetukai "Rattlesnake Sound Eggs".

SKALUNUUAB „Minijos nafta“ jau baigė skalūninių dujų ar naftos paieškinio gręžinio darbų pirmąjį etapą. Švėkšnos seniūnijos Kalnalių kaime Lenkijos bendrovės „Poszukiwania Naftowia Diament“ geologai jau pasiekė 1,5 km gylyje slūgsančius skalūnų klodus.

Iš gelmės iškelti penki skirtingų dydžių skalūno kerno uolienų pavyzdžiai, kurių bendras svoris sudaro daugiau nei pusę tonos.

silutes muziejus muziejaus nuotr2012 metus paskelbusi Muziejų metais, Kultūros ministerija išdalijo 500 tūkstančių litų projektams, skirtiems kūrybinių industrijų plėtros atnaujinimams, populiarinant muziejų ekspozicijas.

atostogos3Susiruošėte atsipūsti užsienyje, bet baiminatės, kad „neišneš“ kišenė? Pinigų trūkumą galima kompensuoti kruopščiai suplanavus atostogas.

Tuomet viešnagė svečioje šalyje ne tik garantuos nepakartojamus įspūdžius, bet ir leis nemažai sutaupyti.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt