Verslas ir finansai

Lampetra 2011m. liepa Zveju svente JuodkrantejeRusnė, Kintai, Juodkrantė, Nida, Dreverna - tai dar, ko gero, ne visos vietos, kuriose savo profesinę šventę netrukus minės Pamario krašto žvejai. Liepos pradžioje prasidėjęs šių švenčių maratonas įprastai tęsiasi kone visą liepą, o žvejai ir jiems prijaučiantys kas savaitgalį keliauja vis į kitą vietą.

Pamario žvejybos įmonių asociacijos „Lampetra“ narės - 43 verslinės žvejybos įmonės, kuriose darbo turi keli šimtai žvejų - profesinės šventės proga turi kuo pasidžiaugti: pernai asociacija pripažinta gamintojų organizacija, žuvies (svarbiausia - karšio) ištekliai stabilizavosi, todėl likę versle žvejai sugauna jos žymiai daugiau nei ankstesniais metais.

Apie visa tai „Šilutės naujienų“ pokalbis su „Lampetros“ tarybos pirmininke Sigita JAKUBAUSKIENE.

verslo centrasPusės metų gimtadienį švenčiantis verslo ir paslaugų centras „Šilutė plius“ (Lietuvininkų g. 37), šiuo metu vienijantis net 7 įmones, savo klientams paruošė nemažai akcijų ir naujovių. Po vienu stogu nemenką spektrą paslaugų galintys gauti miestiečiai jau pajuto tokio centro privalumus - įvairios paslaugos atliekamos greitai ir kokybiškai.

Centro įkūrėjai tikisi, kad laikui bėgant šis centras taps dar populiaresnis.

kretingos maistas Irmantas NorkusKiekvieną dieną tiekti vaikams ir jaunuoliams sveikos mitybos reikalavimus bei aukštos kokybės kriterijus atitinkančią maitinimo paslaugą mokyklose - užduotis ne iš lengvųjų. Pripažinkime, kad didžioji dalis moksleivių, užuot mėgavęsi šviežiomis morkomis ar daržovių troškiniu, mieliau suvalgytų bulvių traškučius ar saldainius.

Moksleivių maitintojui kasdien tenka rūpintis, kad vaikai rinktųsi tinkamą maistą ir apskritai mielai užsuktų į mokyklų valgyklas. Negana to - stengtis, kad aptarnavimu bei maistu būtų patenkinti ir mokytojai, ir moksleivių tėveliai, o rajono administracija šiais permainingais laikais turėtų galimybę sutaupyti.

„Minijos nafta" tapo pirmąją bendrove Lietuvoje, kuri pradėjo skalūnų angliavandeninių paiešką. / Sigito Grinčinaičio (silutesnaujienos.lt) nuotr.Gegužės viduryje pradėto gręžti pirmojo skalūnų dujų bei naftos paieškinio gręžinio darbai artėja prie pabaigos, praneša UAB "Minijos nafta".

Kalnalių kaime netoli Švėkšnos gręžiamas gręžinys bus baigtas maždaug po mėnesio.

tele2 mobinetas-isankstinio-m303Nors vasaros naktys trumpos, o savaitgaliai prabėga akimirksniu, juos prailginti galima pasinaudojus „Tele2“ pasiūlymu - nuo 20 iki 6 val. darbo dienomis ir visą parą savaitgaliais nemokamai naudotis mobiliuoju internetu kompiuteryje. Pasiūlymas galioja visą vasarą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt