Verslas ir finansai

moterysMoterys jau seniai nebėra vien tik namų šeimininkės – vis daugiau dailiosios lyties atstovių užima aukštas pareigas, kopia karjeros laiptais. Tačiau darbo rinkoje joms iškyla daugiau kliūčių negu vyrams. Moterys dažniau dirba ne visą darbo dieną ir jų karjera dažniau būna su pertraukomis, o tai neigiamai veikia jų profesinį tobulėjimą.

Kada moterys ir vyrai bus lygiaverčiai partneriai darbo sektoriuje?

SIAULIU TRLPraėjusį savaitgalį du didžiulius skaitmeninius televizorius Šilutės senelių globos namų ir Macikų socialinės globos namų gyventojams padovanojo Šiaulių bankas, kuris vasario mėnesį minėjo 20 metų veiklos sukaktį.

Televizorius į minėtas įstaigas atgabeno Šiaulių banko Šilutės filialo direktorė Gražina Treigienė ir rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

vienaseurasValstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, išnagrinėjusi bylą pagal Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos pateiktą Produktų saugos įstatymo pažeidimo protokolą, už Produktų saugos įstatymo pažeidimą skyrė UAB „Viskas už vieną eurą“ 2750 litų baudą.

take awayBendžaminas Franklinas yra sakęs, kad mažos skylutės ir didelį laivą paskandinti gali. Tačiau net jei ta valtis - finansinė gerovė, dažnas smulkių išlaidų deramai neįvertina ar tiesiog neužtenka valios tas skyles surasti ir užkimšti.

„Swedbank" Asmeninių finansų instituto ekspertai vardina populiarius žalingus finansinius įpročius, kurie nepastebimai, bet užtikrintai gramzdina ir tuština asmeninį biudžetą.

1997 m. laidos banknotai. / Lietuvos banko nuotr.Lietuvos banko valdyba nutarė nuo 2012 m. birželio 1 d. išimti iš apyvartos 1997 m. laidos 10 ir 20 litų banknotus.

Šie litų banknotai nuo 2012 m. birželio 1 d. negalioja kaip mokėjimo ir atsiskaitymo priemonė ir neturi būti priimami mokėjimams ir atsiskaitymams. Nuo 2012 m. birželio 1 d. 1997 m. laidos 10 ir 20 litų banknotai be apribojimo keičiami Lietuvos banke. Juos bus galima pasikeisti bet kokiomis sumomis ir neribotą laiką.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt