Verslas ir finansai

studentasNors didžioji dalis jaunuolių mano, kad galėtų tapti finansiškai nepriklausomi dar nesulaukę 24 metų, tačiau net 80 procentų studentų vis dar remia tėvai. Tokius duomenis atskleidė pirmą kartą šalyje „Swedbank" Asmeninių finansų instituto ir Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) atliktas reprezentatyvus studentų finansinės situacijos tyrimas.

Įvertinę apklausos duomenis, finansų ekspertai perspėja, kad ilgalaikė tėvų parama gali tapti kliuviniu pradėti savarankišką ir atsakingą finansinį gyvenimą.

dumblo pudimo irenginiai vilniaus vandenys dumblas 012Šilutės ir aplinkinių rajono miestelių bei gyvenviečių nuotekų dumblo apdorojimo komplekso statinių rekonstrukcija UAB „Šilutės vandenys“ teritorijoje greitai bus baigta, o iki šiol čia plušėjusius statybininkus palaipsniui keičia įrangos montuotojai ir technologai.

Pernai rudenį pradėtą dumblo apdorojimo pastato rekonstrukciją planuojama baigti iki birželio, o vidaus darbai ir įrangos montavimas dar truks keletą mėnesių.

Sodros seminaras 009F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje įvyko Valstybinio socialinio draudimo („Sodros“) Šilutės skyriaus seminaras apie elektroninės gyventojų aptarnavimo sistemos (EGAS) naudojimo galimybes, kurias pristatė Šilutės skyriaus vedėja Birutė Kleinaitė ir Klaipėdos skyriaus Pašalpų ir nedarbingumo kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Renata Petrikauskienė.

Verslo moteris. / going-well.com nuotr.Lietuvoje ir visame pasaulyje moterys vis aktyviau veržiasi į sritis, kurios anksčiau joms buvo mažiau prieinamos. Ne išimtis yra ir verslas. Nors karjera versle reikalauja didelių pastangų, ypač prisitaikant prie jame vyraujančio konkurencijos klimato, kasmet moterys darosi aktyvesnės, siekdamos įrodyti, kad jos toli gražu nėra silpnoji lytis ir gali turėti nuosavą verslą.

Palaipsniui vis daugiau ambicingesnių ir ryžtingesnių moterų vienijasi į verslo tinklus, skatindamos prisijungti ir kitas savo lyties atstoves, kurios susiduria su laiko trūkumu ar neranda paskatų vystyti verslą.

isparduotuveŠilutės prekybininkai atsižvelgia į vis sunkėjančią pirkėjų situaciją bei tuštėjančią piniginę ir siūlo jiems prekių mažesnėmis kainomis - tokią naujovę įdiegė buities ir pirmojo būtinumo prekėmis prekiaujančios UAB „Šilutės prekyba“ vadovai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt