Verslas ir finansai

GERMAIKA 2Saugų seniūnijoje, prie Vilkyškių, įsikūrusi SBA koncerno įmonė „Germanika“ tapo viena moderniausių Europoje baldų gamyklų. Čia įdiegta inovatyvi „vilktų“ korpusinių baldų technologija, kuri, skaičiuojama, leis tris kartus padidinti įmonės pardavimus.

Koncernas SBA į „Germanikos“ plėtrą investavo 36 mln. litų, gamykloje sukurta 240 naujų darbo vietų, viso įmonėje dirbs 400 darbuotojų.

„Šis investicinis projektas, nedidelę „Germanikos“ įmonę pavertęs viena moderniausių baldų gamyklų regione, leis SBA baldų grupei įsitvirtinti naujuose baldų rinkos segmentuose ir padidins bendrovės konkurencinį pranašumą. „Vilktų“ baldų technologijos leidžia gaminti aukštos pridėtinės vertės produkciją, kuri yra itin paklausi tarp vartotojų“, - sakė bendrovės koncerno SBA verslo vystymo viceprezidentas Egidijus Valentinavičius.

ingada austejaArtėjant pavasario šventėms dažnas norime atnaujinti buitį, papuošti namus. Visiems, norintiems tai padaryti, padės baldų parduotuvių „Ingada“, esančių Šilutėje Cintjoniškių g. 11A ir Gluosnių g. 9 bei Šilalėje Vasario 16-osios g. 3, prekybininkai. Čia jau taikomos žymios velykinės nuolaidos daugeliui pirkėjų pamėgtų baldų.

„Ingados“ baldų pardavėjai apie velykines akcijas paskelbė vieni pirmųjų mieste. „Norime pasidalinti su savo pirkėjais pavasario džiaugsmu, padėti jiems artėjant šventėms atnaujinti savo būstą“, - sako vyriausioji pardavėja Rita Subačienė.

vartotoju teises budriuviens ciparisEuropos vartotojų diena pirmą kartą paminėta 1983 m. kovo 15 dieną. Vakarų Lietuvoje ši diena švenčiama nuo 2001 metų.

Ketvirtadienį rajono gamintojai ir vartotojai kviesti į konferenciją šiai dienai paminėti. Konferenciją rengę Šilutės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai tikėjosi, kad šilutiškiai susidomės galimybe daugiau sužinoti apie savo teises, atpažinti sukčiaujančius prekybininkus ar gamintojus, panorės sužinoti, kur turėtų kreiptis, jei šie pardavė nekokybišką produktą.

VMVT specialistai bei į Šilutę atvykę Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos Klaipėdos skyriaus vedėja Vijoleta Budriuvienė ir Lietuvos metrologijos inspekcijos Klaipėdos apskrities skyriaus viršininkė Liudmila Vaitkuvienė buvo parengę išties įdomius pranešimus. Deja, Pamario verslininkų ir vartotojų konferencija nesudomino, jų atėjo vos keletas.

slidinejaŠiemet iš atostogų Lietuvos gyventojai vis dažniau grįžta sužaloti įvairių traumų. Vien besibaigiantis slidinėjimo sezonas šiemet draudikų fiksuojamą traumų kreivę privertė smarkiai šoktelti į viršų.

„PZU Lietuva“ bendrovės duomenimis, šį slidinėjimo sezoną traumuotųjų padaugėjo net 15 proc., o išmokoms jiems už sužalotą sveikatą skirta 16 proc. daugiau lėšų.

Gedimino pr. 2 kambariai 12000LtUž nuomojamą dviejų ar trijų kambarių butą mokėti tūkstantį litų per mėnesį yra įprasta praktika, tačiau pasitaiko skelbimų, kuriuose nurodomos ir penkiaženklės sumos. Šiuo metu daugiausiai brangių butų nuomojama Vilniaus senamiestyje, o vieno iš jų mėnesio kaina siekia net 12 tūkst. litų. Ne mažiau įspūdingos kainos ir Klaipėdoje – 5 tūkst. litų, Kaune – 4 tūkst. litų.

Tokios prabangių butų nuomos tendencijos pastebėtos, įvertinus lankomiausio nekilnojamo turto skelbimų portalo Domoplius.lt duomenis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt