Verslas ir finansai

UNIJOS F 316-tus metus veikiantis rajono bendruomenės bankas - Šilutės kredito unija ataskaitiniame susirinkime turėjo progą pradžiuginti beveik 7250 savo narių gerais finansiniais rezultatais.

Šilutės kredito unijos valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbrienė savo ataskaitoje paminėjo esminius veiklos rodiklius. Kredito unijos turtas 2011 metų pabaigoje buvo beveik 63,55 mln. litų. Kredito unijos kapitalas sudarė 5,23 mln. litų. Per visus 2011 metus kredito unijos turtas nuolat augo ir 2011 metų pabaigoje padidėjo 21,22 mln. litų - t.y. išaugo 36,6 proc., palyginti su ankstesniais metais.

Bijančiam aukščio draugui dovanų (nuolaidų) kuponas pramoginiam skrydžiui sklandytuvu būtų tikras iššūkis. / Stock.XCHNG nuotr.Internete daugėja svetainių, pateikiančių viliojančius pasiūlymus įsigyti dovanų ar nuolaidų kuponą tam tikrai prekei ar paslaugai. Dauguma šių kuponų suteikia teisę už mažesnę kainą pasinaudoti grožio paslaugomis (manikiūro, pedikiūro, masažo, ir kt.), patirti ekstremalių pramogų (pvz., šuolis parašiutu, skrydis parasparniu) ar paragauti egzotinių patiekalų už mažesnę kainą. Akivaizdu, kad esant tokiai prekių ir paslaugų pasiūlai sunku atsispirti norui įsigyti vieną ar kitą nuolaidų kuponą.
 
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba parengė atmintinę vartotojams, kurioje pateikti patarimai pravers perkant dovanų ar nuolaidų kuponus internete, ir padės išvengti situacijų, kai dovana tampa našta ją gavusiam asmeniui.

HARISTA 1Šilutėje pradėta teikti nauja paslauga - remontuok savo automobilį pats. Tokią paslaugą automobilių savininkams pasiūlė UAB „Harista“, įsikūrusi pramoniniame miesto rajone, Šiaurės g. 2.

Įmonės savininkas Harri Jurgschat, daug metų gyvenęs Vokietijoje, sakė, kad tokia paslauga toje šalyje pakankamai populiari. Lietuvoje savarankiškai susiremontuoti automobilį galima tik Vilniuje.

lygintiNeretas vartotojas yra gavęs kvietimus atvykti nustatytu laiku į nurodytą vietą (dažniausiai į viešojo maitinimo įstaigą), kur bus pavaišinti nemokamais pietumis arba jiems bus įteiktas neva laimėtas prizas. Bus suteikta galimybė dalyvauti loterijoje ir laimėti vertingą prizą, palankiomis kainomis įsigyti vertingą daiktą ar paslaugą (pvz.: sulčiaspaudes, puodus, patalynę, čiužinius, vandens valymo bei lyginimo sistemas, apgyvendinimo paslaugas užsienio šalyse ir pan.).


Tačiau kai kurie tokių renginių dalyviai, susigundę jų organizatorių viliojančiais pasiūlymais, po to kreipiasi į Valstybinę vartotojų teisų apsaugos tarnybą, teiraudamiesi, kokios yra jų teisės, kai prekes ar paslaugas įsigyja įvairių pristatymų (prezentacijų) metu, t. y. ne prekybai skirtose patalpose.

IMG 3943Jau nuo trečiadienio gyventojai gali pildyti ir teikti preliminarias elektronines turto ir pajamų deklaracijas už 2011 metus.

Visas deklaravimo naujoves rajono žiniasklaidai pristatė Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Šilutės poskyrio vedėja Rasa BANAITIENĖ ir vyriausioji specialistė Dalia TRIBIČIENĖ.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt