Verslas ir finansai

mokyklaStatistikos departamento duomenimis, kasmet vien pirmosios pakopos – bakalauro – studijas Lietuvoje baigia daugiau nei 20 tūkstančių jaunuolių.

Jei pridėsime dar apie 10 tūkstančių magistrantų ir apie tūkstantį profesinių mokyklų absolventų, gausime ganėtinai įspūdingą skaičių, didesnį nei 30 tūkstančių. Ir visi šie jauni, energingi specialistai susiduria su klausimu – kaip įsilieti į darbo rinką?

Kartais jaunų specialistų ir darbdavių įsitikinimas apie darbuotojui būtinas savybes gerokai skiriasi...

Lietuvoje yra nemažai nelegalių virtualių lietuvių kalba veikiančių lažybų ir lošimų svetainių, kuriose siūloma statyti pinigines sumas. / EIP nuotr.Pastaruoju metu vis labiau patiriant nuolatinį stresą, spartėjant gyvenimo tempui, aktualios tampa naujos psichologinės problemos, kurias sukelia priklausomybės.

Lietuvoje priklausomybės nuo alkoholio ir narkotikų jau seniai paplitusios ir atpažįstamos, tačiau vis daugiau žmonių tampa priklausomi nuo kompiuterio ir azartinių žaidimų.

Azartiniai lošimai internete tampa vis populiaresni; tai didina priklausomybės nuo lošimo ir sukčiavimo riziką, sudaro sąlygas pinigų plovimui, pritraukia nepilnamečius ir kelia grėsmę iš lošimo gaunamoms pajamoms, papildančioms šalies biudžetą.

Internetiniai lošimai – sparčiai besivystanti verslo šaka visoje Europoje. Jie sudaro apie 10 proc. visų lošimų ir kasmet atneša 10 mlrd. eurų pajamų.

SIAULIU TRLPraėjusį savaitgalį du didžiulius skaitmeninius televizorius Šilutės senelių globos namų ir Macikų socialinės globos namų gyventojams padovanojo Šiaulių bankas, kuris vasario mėnesį minėjo 20 metų veiklos sukaktį.

Televizorius į minėtas įstaigas atgabeno Šiaulių banko Šilutės filialo direktorė Gražina Treigienė ir rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

moterysMoterys jau seniai nebėra vien tik namų šeimininkės – vis daugiau dailiosios lyties atstovių užima aukštas pareigas, kopia karjeros laiptais. Tačiau darbo rinkoje joms iškyla daugiau kliūčių negu vyrams. Moterys dažniau dirba ne visą darbo dieną ir jų karjera dažniau būna su pertraukomis, o tai neigiamai veikia jų profesinį tobulėjimą.

Kada moterys ir vyrai bus lygiaverčiai partneriai darbo sektoriuje?

take awayBendžaminas Franklinas yra sakęs, kad mažos skylutės ir didelį laivą paskandinti gali. Tačiau net jei ta valtis - finansinė gerovė, dažnas smulkių išlaidų deramai neįvertina ar tiesiog neužtenka valios tas skyles surasti ir užkimšti.

„Swedbank" Asmeninių finansų instituto ekspertai vardina populiarius žalingus finansinius įpročius, kurie nepastebimai, bet užtikrintai gramzdina ir tuština asmeninį biudžetą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt