Renovacijos broką tenka šalinti ir po 3 metų

Šilutės Laisvės alėjos daugiabučio gyventojas jau nebeapsikenčia jo namui eksploatacinę priežiūrą atliekančios bendrovės paslaugų. Žmogus skundžiasi, kad nuo 2016 metų, kai jo namą renovavo tuometinio „Šilutės būsto” bendrovės parinktas rangovas - Gargždų statybinė organizacija „Norvila”, jam nepavyksta prisiprašyti pašalinti statybininkų darbo broką.

Tuomet jis skundėsi, kad yra nepatenkintas statybininkų darbu – jie nesandariai įstiklino balkoną. Pro įstiklinimo rėmą, ant balkono grindų, bėga lietaus vanduo, nes įstiklinto balkono rėmas yra su plyšiu. Pasak vyriškio, toks brokas paliktas ir yra pas daugumą jo kaimynų. O neseniai vyras netikėtai aptiko dar vieną trūkumą: išsireikalavęs įvykdytos renovacijos dokumentus jis suprato, kad jam prirašyta ir neatliktų darbų, kurių šeima neprašė, už daugiau nei 450 Eur. Ši suma įskaičiuota į renovacijos darbų sumą ir ją tenka mokėti kiekvieną mėnesį.

Kaukėti asmenys įsibrovė į namą Žalgiriuose

Antradienį trys ar keturi kaukėti asmenys įsiveržė į namą Žalgirių kaime, sumušė 73 metų šeimininką ir grasindami peiliu, reikalavo pinigų bei juvelyrinių dirbinių.

Padėkota tiems, nuo kurių darbo priklauso viso krašto gerovė

Už inovacijas, už tai, kad visus metus kitiems buvo „finansų donorais“, kad kūrė naujas darbo vietas, kad mieste statė naujus prekybos centrus, steigė naujas įmones, tiesė kelius, dirbo žemę, gesino gaisrus ir sugebėjo po jų atsitiesti, - žodžiu už tai, kad visus metus kūrė viso krašto gerbūvį, trečiadienį padėkota dideliam būriui rajono įmonių ir įstaigų vadovų.

Toks padėkos vakaras metų sandūroje rajone jau tapo tradicija, kasmet suburiančia pavakaroti ir pabendrauti žmones, nuo kurių darbo visus metus priklauso ir viso krašto gerovė.

Savivaldybių gerovės indeksas: Šilutės rajonas ties viduriu

Trečiadienį pristatytas Lietuvos savivaldybių gerovės indeksas, tad paaiškėjo, kur gyventi geriausia. Šiame indekse pirmauja Neringos savivaldybė, autsaiderė - Ignalinos, o Šilutės laikosi maždaug viduryje - 34-oje vietoje (smuktelėjusi iš 28-osios pernai).

Geriausius rodiklius mūsų Savivaldybė parodė pagal demografinį rodiklį, o štai švietimo ir ekonomikos srityse dar yra kur stiebtis.

Pagerbti sportininkai ir suskaičiuoti jų pasiekimai

Jau 10 metų gruodžio pabaigoje Šilutėje suskaičiuojami ir aukščiausi krašto sportininkų pasiekimai, jie su savo treneriais sukviečiami pagarbos valandai. Toks renginys įvyko pirmadienio popietę, jo metu geriausių rezultatų pasiekusiems sportininkams ir jų treneriams įteiktos Savivaldybės dovanos, surengtas koncertas.

Spindinčios eglės, šiaudinė skulptūra, naujos puošmenos seniūnijose

Didžiųjų švenčių laukimo pradžią viena po kitos skelbia ir Šilutės rajono seniūnijos. Kalėdų eglės jau suspindo Katyčiuose, Kintuose, Vainute, Saugose, Žemaičių Naumiestyje, Rusnėje. Netrukus Kalėdų dvasia nusileis ir likusiuose miesteliuose.

Kalėdų laukimo metą, kuriame tiek daug tamsos, žmonės įprasmina šviesiais sumanymais. Auksarankio Antano iš Mantvydų pagaminta eglė iš lempučių džiugina ne tik kaimynus, bet ir visus važiuojančius keliu Šilutė – Klaipėda. Tuo tarpu vilkytiškiai Kalėdų arba saulės sugrįžtuvių lauks su miestelyje pastatyta šiaudine skulptūra.

supuvo bulvesIštisas savaites beveik nesustojantis lietus privertė pavojaus varpais skambinti ir javų, ir bulvių, ir kitų daržovių augintojus.

Bulves auginantys rajono ūkininkai vienbalsiai tvirtina tokios tragiškos vasaros neatsimenantys ir nuogąstauja, jog nemažos dalies laukų šiemet net ir kasti nebereikės.

Net savaitgalį dangui šiek tiek prašvitus į laukus įeiti galėjo ne visi, nes tam, kad technika neišmaurotų dirvos, reikėtų bent savaitės sausesnių orų. O jų meteorologai žada tik savaitės pabaigoje.

r11Ankstų pirmadienio rytą nelaimė darbe ištiko įmonės „Šilutės automobilių keliai“ darbuotoją. 38 metų vyras patyrė daugybinius kūno sužalojimus, kai ant jo užvirto sunkus kanalizacijos vamzdis.

Įmonės vadovas Almutas Dumašius pasakojo, kad nelaimė įvyko 7.55 valandą ryto. Į darbą atvykęs M.J., drauge su krovėju į sunkiasvorę mašiną aikštelėje krovė kanalizacijos vamzdžius - ruošėsi juos vežti į objektą, kur vykdomi darbai. Tačiau, dėl kol kas neaiškių priežasčių, pakrauti vamzdžiai nebuvo laiku ar tinkamai pririšti ir vienas jų ėmė slysti žemyn. Tai pamatęs M.J., remiantis pirmine informacija, bandydamasis išsigelbėti nuo griūties, šoko iš KAMAZ-o kabinos, tačiau pabėgti nespėjo - vamzdis atriedėjo tiesiai iki jo ir parbloškė vyrą ant žemės.

5bf64aec5297bGruodžio 1-ąją, šeštadienį, Lietuvoje oficialiai atidaromas šiaurietiškojo ėjimo žiemos sezonas. Šios fizinės veiklos entuziastai, kurių iš viso šalyje yra apie keturis tūkstančius, rinksis Druskininkuose. Šeštą kartą vyksiančiame renginyje jie išmėgins jėgas skirtingo ilgio trasose, supažindins su šiaurietiškuoju ėjimu juo tik dabar susidomėjusius ir norinčius pradėti naudingai vaikščioti bei sieks paneigti Lietuvoje šią aktyvią fizinę veiklą gaubiančius mitus, kurių dažniausiai girdimas, jog tai – senukų užsiėmimas.

Š.Kaizer. / wiki-de.genealogy.net nuotr."...Mano gimtinė yra Rusnė, Nemuno deltos sala. Bet kuomet aš galvoju apie žodį "gimtinė", tai su šia sąvoka susijungia daug daugiau negu žalias Lankos kraštas su pažįstamais dideliais mediniais namais už apsauginių pylimų.

Juos turėjo Atmatos upė, aukštais krūmais apžėlusiais krantais, Skirvytės upė, su įvairiomis ūkininkų sodybomis upės pakrantėse, taip pat mažas Pakalnės upelis, juodu, po milžiniškomis medžių lajomis mirguliuojančiu vandeniu. Tai sąvokai priklauso žvilgsnis į marių pusę per neaprėpiamas pievas ir už neapsakomų tolybių plona blanki Kuršių Nerijos juosta.

Tam priklauso ir mirguliuojanti šviesa, kokia ji gali būti tik vandeningose vietovėse, tas skaidrus, miglotas ūkanos sluoksnis, kuris kraštovaizdžio paveikslą padaro tokį magišką, ir vėlyvomis nakties valandomis dėl besislepiančios saulės šviesos atsirandantis nepakartojamas spalvų žaismas ir neįprasta šviesa, apimanti medžių lajas bei namų stogus, upes ir kitas kranto puses.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt