Left Bottom vmi

Archyvas

F2 justasNacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) „Šilutės“ ekipa, vedama Justo Nausėdo, išplėšė pergalę prieš Telšių krepšininkus 80:71.

Išvykoje prieš Jonavos klubą mūsiškiams sekėsi nekaip. Tądien aikštelėje pranašesni buvo šeimininkai, ir po kovos teko pripažinti jų pergalę, rezultatu 91:75.

„Šilutės“ komanda vis tiek turnyrinėje lentelėje lieka trečia, savo sąskaitoje turėdama 18 pergalių ir 8 pralaimėjimus.

„Šilutė“ šoko pergalės šokį

Sausio 4 dieną „Šilutė“ žaidė pirmąsias 2018 m. rungtynes, namuose sulaukė Telšių komandos. Jau nuo pat pirmojo kėlinio mūsiškiai šauniai atakavo varžovų krepšį. Po pirmųjų 10 sužaistų minučių, rezultatu 33:17 pirmavo Laimono Eglinsko vadovaujama „Šilutės“ komanda.

Antrąjį kėlinį komandos sužaidė apylygiai (12:13), bet bendroje įskaitoje pamariškiai šauniai pirmavo 45:30.

Po ilgosios pertraukos grįžusi į aikštelę „Telšių“ komanda įjungė aukštesnę pavarą, ir trečiajame kėlinyje svečiai laimėjo atkarpą 18:9 bei deficitą sumažino iki vienaženklio skaičiaus (50:59). Vis dėlto ketvirtajame kėlinyje telšiškiams jėgų pritrūko ir palaužti mūsų karingai nusiteikusios „Šilutės“ nepavyko - pergalės šokį, rezultatu 80:71 šoko mūsiškiai.

J.Nausėdo karjeros rungtynės

Karjeros rungtynes „Šilutės“ ekipoje sužaidė J.Nausėdas. Jis per 35 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, blokavo du metimus, nė karto nesuklydo ir surinko 37 naudingumo balus.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviai dar žaidė Calebas Oetjenas, pelnęs 18 taškų, ir Andrius Globys, pelnęs 14.

Nusileido Jonavai

Sausio 6 dieną šilutiškiai išvyko rungtyniauti į Jonavą. Šį susitikimą užtikrintai laimėjo „Jonavos“ klubas.

Pirmajame kėlinyje komandos demonstravo apylygį žaidimą, kiek vėliau šeimininkų komandoje pelnyti du tolimi metimai leido jiems atitolti nuo mūsiškių rezultatu 25:20.

Antrajame kėlinyje jau geriau sekėsi mūsiškiams, ir prieš ilgąją pertrauką jie penkiais taškais pirmavo.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Šilutė“  jau išsiveržė 6 taškais į priekį, tačiau jonaviškio Martyno Pacevičiaus vedami šeimininkai laimėjo rungtynių atkarpą rezultatu 14:0. Mūsiškiai liko besivejančiųjų vaidmenyje (59:51).

Lemiamo ketvirčio metu jonaviečiams dar kartą pavyko spurtuoti ir susikrauti dviženklį pranašumą (71:56). Saugų atstumą nuo „Šilutės“ susikrovę šeimininkai iniciatyvos iš rankų nepaleido ir iškovojo užtikrintą pergalę (91:75).

„Šilutės“ ekipoje rezultatyviausi buvo: Modestas Žaunieriūnas 20 taškų, Jeffery Perkinsas 17, Calebas Oetjenas 10.
Artimiausios rungtynės bus žaidžiamos Šilutėje sausio 19 d. su Palangos krepšininkais.

Šiemet Lietuvos miestai kaip niekada rungtyniauja, kurio Kalėdų eglutė gražiausia. Kaip vertinate Šilutės eglę?