Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Potvynis Rusnėje: ugniagesiai gelbėja ir gyventojams, ir medikams, vėluoja pašto siuntos

Image - Potvynis Rusnėje: ugniagesiai gelbėja ir gyventojams, ir medikams, vėluoja pašto siuntos

  Rytą per apsemtą teritoriją dėl tankaus rūko visureige amfibija buvo perkelti

Antradienis, 19 Vasaris Komentarai (1)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (3)

Oficialūs pranešimai

Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

Image - Mažės rinkliava už įvažiavimą į Neringą

  Nuo rugpjūčio 21 dienos mažėja vietinė rinkliava už įvažiavimą transporto priemone į Kuršių nerijos nacionalinio parko teritoriją – jis lengviesiems automobiliams mažės net keturis kartus nuo 20 iki 5

Penktadienis, 11 Rugpjūtis Komentarai (0)

Politika

Opozicijos politikai pyksta ant mero ir jaučiasi neįvertinti

Image - Opozicijos politikai pyksta ant mero ir jaučiasi neįvertinti

  Sausio 31 d. įvyko galimai priešpaskutinis šios kadencijos Savivaldybės tarybos posėdis, kuriame pliūpsnį pagiežos ant mero Vytauto Laurinaičio išpylė trys opozicijos lyderiai. Vienas iš jų atsiprašinėjo visų Savivaldybės politikų už

Sekmadienis, 10 Vasaris Komentarai (0)

Problema

Benamių bėdžių žiema: slepiasi ligoninėje, glaudžiasi nakvynės namuose, sėdi ant šaligatvių

Image - Benamių bėdžių žiema: slepiasi ligoninėje, glaudžiasi nakvynės namuose, sėdi ant šaligatvių

  Paspaudus nemažam minusui, supamės į šilčiausius kailius, ir kur tik įmanoma, stengiamės nuvykti automobiliu. Ir medikai nepataria žvarbiu oru kišti nosies į lauką - tik esant būtinybei. Tačiau benamiai tokios

Antradienis, 5 Vasaris Komentarai (0)

Savivaldybėje

Prasidėjo balsuojančių užsienyje elektroninė registracija

Image - Prasidėjo balsuojančių užsienyje elektroninė registracija

  Vasario 14 dieną pradėjo veikti elektroninė užsienyje gyvenančių rinkėjų registracija į šių metų gegužės 12 dieną vyksiančius Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus ir gegužės 26 dieną vyksiančius rinkimus į Europos Parlamentą.

Ketvirtadienis, 21 Vasaris Komentarai (0)

Seniūnijose

Rusniškiams rūpi tušti pastatai ir piktina nekokybiškas vanduo

Image - Rusniškiams rūpi tušti pastatai  ir piktina nekokybiškas vanduo

  Savivaldybės valdžios bei seniūnijos ataskaitų susirinkime pabuvoję rusniškiai turėtų įsivaizduoti, kad gyvena tikrai išskirtinėje rajono vietoje.Jie sužinojo, jog per 2018 metus geresniam ir patogesniam vietinių gyvenimui čia investuota apie 1,5

Pirmadienis, 18 Vasaris Komentarai (0)

Inga Arbataitien_Tele2_iluts_salono_vadovPrieš porą metų bendrovės „Kantar TNS“ atliktas darbuotojų įsitraukimo tyrimas parodė, kad tik 13 proc. lietuvių save apibūdina kaip lojalius įmonei, kurioje dirba. Tačiau panašu, kad kitaip jaučiasi „Tele2“ darbuotojai. Kai kurie jų čia dirba nuo pat įmonės veiklos pradžios, o savo miestuose jau yra tapę „Tele2“ ambasadoriais.

„Ilgamečius darbuotojus ypač vertiname, jie yra patirties skleidėjai, kurie įkvepia kitus komandos narius ir formuoja įmonės įvaizdį. Tokį pavyzdį turime ir savo regione - Šilutės salono vadovę Ingą Arbataitienę, kurią miestiečiai vadina „Tele2“ ambasadore“, - sakė Vilma Alčauskienė, „Tele2“ Klaipėdos regiono vadovė.

Tikroji ambasadorystė - rūpintis klientu

„Tele2 salone jau 14 metų dirbanti Inga Arbataitienė teigia, kad motyvacijos darbe ji nepritrūksta: ją įkvepia stipri komanda, artimos įmonės vertybės, bendravimas su klientais, o svarbiausia - nauji iššūkiai.

„Nuo pat vaikystės buvau labai smalsi, domėjausi naujovėmis ir nemėgau monotonijos. Ieškojau darbo, kuriame netrūktų įvairovės, naujų iššūkių. „Tele2“ kiekviena diena vis kitokia - kasdien bendrauju su labai daug skirtingų žmonių. Klientų ratas Šilutėje didėja, todėl šiuo metu ieškome dar vieno komandos nario“, - sakė Inga Arbataitienė, „Tele2“ Šilutės salono vadovė.

Pasak I.Arbataitienės, darbas salone - kur kas daugiau nei būti pardavėju: čia esi technologijų specialistas, konsultantas, o kartais - net šiek tiek psichologas.

„Šiame darbe labai svarbu ne tik klausytis, bet ir išgirsti. Būna, kad žmogus ateina naujo plano, nes akcija. Lengviausia būtų imti ir jį parduoti. Bet persimetus keletu žodžių, paaiškėja, kad su kitu planu klientas sutaupytų dar daugiau. Todėl visuomet bendrauju, aiškinuosi, kokie yra kiekvieno poreikiai“, - sakė I.Arbataitienė.

Anot I.Arbataitienės, bendravimas jos nevargina, atvirkščiai, patarimus apie paslaugas ar įrenginius ji mielai dalina ir laisvadieniais.

„Tai ir yra toji ambasadorystė! Turbūt dar nebuvo laisvadienio, kai kam nors nepadėčiau išsirinkti plano ar naujo telefono. Patarimų klausia ne tik gatvėje, bet ir šeimos ar draugų rate. Visuomet seku rinkos bei technologijų tendencijas, noriu žinoti paskutines naujienas“, - sakė „Tele2“ Šilutės salono vadovė.

I.Arbataitienė sako ne tik pažįstanti beveik visus savo klientus, bet ir stebi, kaip auga nauja jų karta.

„Su kiekvienu stengiuosi atrasti ryšį. Būna - pildai dokumentus, o klientas pradeda pasakoti apie savo šeimą, keliones ir kitus džiaugsmus. Kitą kartą jam atėjus, temą tęsiame ir taip metų metus. Arba - ateidavo klientas su vaiku, o dabar tas mažylis - jaunuolis, kuris į saloną jau užsuka savais reikalais. Smagu, kad galiu jausti laiko tėkmę ir pažinti tiek žmonių“, - pasakojo I.Arbataitienė.

Darbuotojo lojalumas - nauda darbdaviui

Anot Vilmos Alčauskienės, savo darbą mėgstantys darbuotojai gyvenime yra laimingesni - juk darbe praleidžiame daug laiko! Be abejo, tai naudinga ir įmonei - įsitraukusi komanda dirba efektyviau, pasiekia geresnių rezultatų.

„Siekiame, kad kiekvienas komandos narys būtų motyvuotas ir turėtų tas pačias galimybes augti. Nuolat rengiame apklausas, organizuojame mokymus bei seminarus. Jų metu aiškinamės darbuotojų poreikius, dalinamės idėjomis, semiamės įkvėpimo ir taip tampame stipresne komanda“, - sakė Vilma Alčauskienė, „Tele2“ Klaipėdos regiono vadovė.

„Tele2“ darbuotojų nuomonės apklausa parodė, kad trys ketvirtadaliai jų rekomenduotų savo darbovietę draugams. Aukštą pasitenkimą darbu rodo ir tarptautiniai tyrimai. Pagal „Aon Hewitt“ metodiką atliktame tyrime operatorius buvo pripažintas geriausiu metų darbdaviu Baltijos šalyse. Tokį apdovanojimą „Tele2“ pelnė jau antrą kartą.

Portalas „vz.lt“ skelbia, kad „Tele2“ yra pelningiausia telekomunikacijų bendrovė Lietuvoje, o įmonės mokami atlyginimai yra didžiausi, lyginant su konkurentais.

Kaip prisijungti prie „Tele2“ komandos?

Jei domitės technologijomis ir drąsiai priimate naujus iššūkius, „Tele2“ kviečia išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti atrankoje pardavimų vadybininko Šilutėje darbo vietai užimti. Daugiau apie šią ir kitas karjeros galimybes sužinoti galite internetiniame tinklapyje https://              karjera.tele2.lt/.Best Employers_Baltics_2017_black

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt