Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

Image - Eilinis patikrinimas virto ikiteisminiu tyrimu

  Gruodžio 7 d. apie 16.15 val. Šilutės rajone, policijos pareigūnai patikrinimui susistabdė automobilį, kurį vairavo vyras, gim. 1996 m. Patikrinimo metu pareigūnams įtarimų sukėlė vaikino elgesys, todėl nuspręsta patikrinti automobilio

Pirmadienis, 9 Gruodis Komentarai (3)

Šilutėje stipriai sumuštas penkiolikmetis

Image - Šilutėje stipriai sumuštas penkiolikmetis

  Vakar Šilutėje, po Kalėdų eglės įžiebimo šventės, grupė jaunuolių sumušė

Šeštadienis, 7 Gruodis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Prevencinė priemonė Šilutėje

Image - Prevencinė priemonė Šilutėje

Pasikeitus orams ir vairavimo sąlygoms vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės, jie vadovaujasi liaudiška taisykle ,,mano mašina, mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimų Šilutės r. policijos komisariato

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

Image - Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

  Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Pirmadienis, 2 Gruodis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

 

Balciu medziotoju_gVieni džiaugiasi ir dėkoja, kiti piktinasi, nes nebegali išvažiuoti iš namų ir pasiekti „didžiąją žemę“ - tokia situacija susidėliojo Vainuto seniūnijoje, kurios gyventojai išsakė įvairias nuomones dėl vietinių kelių.

 

Balčiai džiaugiasi, o Slėnio gatvė liūdi

“Kentėjome 30 metų. Atakavome seniūniją, didžiausius pundus laiškų visoms institucijoms prirašėme, bet jau ir viltį kada nors turėti normalią gatvę buvome praradę“, - tai Balčių kaimo Medžiotojų gatvės gyventojų pasakojimas.

Šios gatvės gyventojai į redakciją paskambino norėdami pasidžiaugti, kad pernai rudenį jų vargai jau baigėsi. Medžiotojų gatvėje buvo paklotas naujas asfaltas, tad vietiniai sakė norintys padėkoti ir seniūnui Vitalijui Mockui, ir rajono valdžiai.

Visai kitokio turinio informacija redakciją pasiekė iš kito tos pačios Vainuto seniūnijos pakraščio. Čia gyvenančius žmones lankanti vainutiškė rašė, kad jau daug metų Slėnio g. gyvenanti šeima vargsta bandydama išvažiuoti beveik neišvažiuojamu keliu. Slėnio gatvės pakelės grioviai esantys aukščiau už patį kelią, todėl vanduo negali nubėgti ir jis virsta purvynu. Iš tos nelaimingos vietovės mokyklas turi pasiekti 5 nepilnamečiai, suaugusieji kasdien gabena pieną į pieninę, medikų pagalbos bet kada gali prireikti ir 85-erių senolei. Pasak laiško redakcijai autorės, jai net ir visureigiu vos pavyksta išvažiuoti, ką jau kalbėti apie lengvuosius automobilius. Palijus kelias iškart virsta neišbrendama purvyne, nes vanduo neturi kur nubėgti.

Anot laiško autorės, seniūnija vienoje vietoje „dėl vaizdo papylė truputį žvyro, kad parodytų jog kažką daro“. O seniūnas nuolat kartoja vis tą patį: „Nėra lėšų“. Tuo tarpu laiško autorė įsitikinusi, jog situacija pagerėtų vien tik išvalius griovius šalia kelio.

Bus ir takas BikavėnuoseVainutas slenio_g_3

Vainuto seniūnas V. Mockus pasidžiaugia, kad gyvenimas pagerėjo Balčių gyventojams, tačiau sako liaupsių dėl to sau neprisiimantis. Jis primena, kad vietinių kelių priežiūrai skiriamas lėšas jau seniai skirsto iš seniūnaičių ir bendruomenių pirmininkų sudaryta komisija, ir tik jos nariai sprendžia, kuriuos kelius ir gatves artimiausiu metu labiausiai reikia tvarkyti.

Maždaug 800 metrų Medžiotojų gatvelės asfaltavimas, pasak seniūno, atsiėjo 174 650 eurų. Tai kone dvigubai didesnė suma, nei maždaug 100 tūkstančių eurų, kuriuos seniūnija iš viso gauna metams savo visų vietinės reikšmės kelių priežiūrai. Toji priežiūrai – tai sniego valymas, asfalto duobių taisymas, žvyravimas ir greideriavimas visose keturiose seniūnijos gyvenvietėse.

Seniūnas pasakoja, jog dar užpernai buvo numatyta įrengti ir pėsčiųjų taką per Bikavėnų gyvenvietę. Kol kas jo nėra, mat ir pinigų tam neužteko, ir kelio priklausomybė pasikeitė.

Tad kaip vainutiškiai ketina suktis, jei jau vienai gatvelei išnaudojo daugiau, nei iš viso turėjo tam reikalui? V. Mockus sako, jog padėti pažadėjo ir Lietuvos automobilių kelių direkcija, ir Savivaldybės valdžia. „Kaip nors atsiras tas takas“, - patikina seniūnas.

Nebevažinėja net miško savininkai

V. Mockus neabejoja, kad ir Slėnio gatvės gyventojams reikia padėti, ir sako, kad šis tas jau daryta: ir žvyro ten pilta, ir pralaida dėta. Bet tai nepadeda. Šiuo metu apskritai jokių darbų daryti neįmanoma, nes kol keliai neišdžius, bet kokia technika kelią tik dar labiau sugadins. Pasak seniūno, šiuo metu net ir miško savininkai ten nebevažinėja, nes supranta, kad kelią tik dar labiau sugadintų.

Ketvirtadienį dar kartą atokioje sodyboje gyvenančią šeimą aplankęs seniūnas sakė, jog garbaus amžiaus p. Elena tikino gerai suprantanti, kad į atokią pamiškę naujo kelio niekas neties, ir jokių pretenzijų neturinti. Griovių valymas, pasak seniūno, šįkart naudos irgi neduotų, tačiau jis pažadėjo, kad kai orai leis, tie grioviai bus valomi.
Pasak seniūno, Vainuto seniūnijoje gana daug kelių yra miškingose vietovėse, o tokie pradžiūsta daug vėliau, nei laukų keliukai. Tad ir technika į juos įvažiuoti gali daug vėliau.

„Suprantu visus prastais keliais važinėjančius žmones, ir jei būtų už ką, seniūnija visus kelius išasfaltuotų, bet tokių galimybių neturime“, - skėsteli rankomis seniūnas.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt