Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Jau nutraukiamas vilkų medžioklės sezonas

Image - Jau nutraukiamas vilkų medžioklės sezonas

  Aplinkos ministro įsakymu nutraukiamas 2019-2020 m. vilkų medžioklės sezonas, išnaudojus jų sumedžiojimo limitą, ir nuo sausio 17 d., šiuos žvėris draudžiama

Penktadienis, 17 Sausis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Ūkininkams rimtai grasina kiaulių maras ir paukščių gripas

Image - Ūkininkams rimtai grasina kiaulių maras ir paukščių gripas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, jog mūsų šalies ūkininkams šiuo metu rimtai grasina du virusai: Lenkijoje jau užfiksuota 10 paukščių gripo atvejų, o šalia Šilutės esančiame Plungės rajone neseniai

Penktadienis, 17 Sausis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Senjorai cepelinais bus vaišinami ir Šilutėje

Image - Senjorai cepelinais bus vaišinami  ir Šilutėje

Vasario 2-ąją, Pasaulio cepelinų dieną, tinklaraštininkas Riebus katinas kviečia pavaišinti senjorus cepelinais.Apie savo dalyvavimą akcijoje jau paskelbė Šilutės valgykla „Šyša“, lietuviškų patiekalų kavinė „Astra“ ir „Trukio stotelė“. Kitos valgyklos, restoranai

Pirmadienis, 20 Sausis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos Padėkos vakare – pagarbos ženklai aktyviausiems ir iniciatyviausiems

Image - Švėkšnos Padėkos vakare – pagarbos ženklai  aktyviausiems ir iniciatyviausiems

Aktyviausi Švėkšnos bendruomenės nariai, tie, kas nuolat remia įvairias seniūnijos, vietos gimnazijos ir kultūros įstaigų iniciatyvas ir šiemet metų sandūroje sukviesti į Padėkos vakaronę. Tai – ilgametė šios seniūnijos ir

Šeštadienis, 18 Sausis Komentarai (0)

policijos masina_copyJungtinės Karalystės policija ir toliau ieško prieš keturis metus mįslingai dingusio Ričardo Puišio. 2015 metais buvo pradėta R. Puišio, anksčiau gyvenusio Juknaičių kaime, nužudymo byla. Tačiau Ričardo kūnas niekada nebuvo rastas ir praėjus keturiems metams, buvo gauta informacija, verčianti policiją tikėti, kad Ričardas yra gyvas.

Trečiadienį Bedfordšyro, Keimbridžšyro ir Hertfordšyro Sunkių nusikaltimų skyriaus vyriausiasis detektyvas Adamas Gallopas surengė spaudos konferenciją, kurios metu prašė visuomenės - tiek Lietuvoje, tiek Anglijoje - pagalbos Ričardo paieškose.

Policijos atstovai pabrėžia, kad buvęs juknaitiškis nėra padaręs nieko nusikalstamo. Pareigūnai galvoja, kad jam yra nutikę kažkas blogo, todėl nori nuoširdžiai padėti.
„Ar Ričardas gyvas ar ne, kažkas vis tiek žino, kas jam nutiko. Prašome pasielgti teisingai ir susisiekti su mumis“, - pagalbos prašo vyriausias detektyvas.

Žadėjo 10 000 svarų atlygį

Skelbiama, kad tuomet 35-erių Ričardas Puišys dingo 2015-ųjų rugsėjo 26 dieną. Iš vyro jokių žinių nesulaukė nei šeimos nariai, nei draugai po to, kai jis baigė vakarinę pamainą Čateriso miestelyje „Nightlayer Leek“ kompanijoje.
Po lietuvio dingimo Visbičo policija keliskart išplatino viešus kreipimusis į visuomenę, tačiau lietuvis taip ir nebuvo rastas. Tąkart detektyvas A. Gallopas sakė, kad Ričardo dingimas yra tikra paslaptis.

„Esu tikras, kad atsakymo dėl Ričardo dingimo reikia ieškoti vietos bendruomenėje. Kažkas tikrai žino, kas jam nutiko. Raginu žmones tinkamai pasielgti ir atsiliepti. Bet kokia informacija, nesvarbu, kokia atrodytų nereikšminga, gali padėti tyrimui“, – sakė jis.

Nepriklausoma organizacija „Crimestoppers“ netgi siūlė 10 000 svarų atlygį už informaciją, kuri padėtų surasti ir sulaikyti už lietuvio dingimą atsakingą asmenį. 2016 metų gruodį buvo sulaikytas 31-erių vyras, įtariamas R. Puišio žmogžudyste, tačiau dėl įrodymų trūkumo buvo vėliau už užstatą paleistas.

Gavo žinių, kad dingusysis gyvas

Trečiadienį „Šilutės naujienų“ redakciją pasiekė Sunkių nusikaltimų skyriaus vyriausiojo detektyvo A. Gallopo asistentės Alinos Jablonskės laiškas, kuriame ji prašė pagalbos skleidžiant žinią apie paslaptimis apgaubtą Ričardo dingimą. Vyriausiasis detektyvas sakė, kad paskutinius keturis metus Ričardo dingimas jiems buvo neįspėjama mįslė.

„Mes atlikome išsamų tyrimą, bet vis tiek dar nežinome, kas jam nutiko. Mes pradėjome nuo dingusio be žinios žmogaus paieškos, tačiau neradę jokių gyvybės ženklų, ėmėme tikėti, kad jis buvo nužudytas. Dar tyrimo pradžioje sužinojome, kad Ričardui atsitiko kažkas blogo, dėl to areštavome vieną asmenį ir apkaltinome jį žmogžudyste. Tačiau dėl įrodymų stokos byla nepasiekė teismo ir kaltinimai buvo panaikinti“, - sakė A. Gallopas.

Ričardo kūnas niekada nebuvo rastas, o 2018 metų vasarą policija gavo naujos informacijos, bylojančios, kad jis dar gali būti gyvas. 2018 m. atsirado nauja feisbuko paskyra su Ričardo vardu ir nuotraukomis, kurios pareigūnų manymu, yra Ričardo. Policija bandė susisiekti su asmeniu, kuriam priklauso ši paskyra, bet išsiaiškinti ar Ričardas gyvas, taip ir nepavyko. Jų žiniomis, prie feisbuko paskyros yra prisijungiama iš Wisbechiaus teritorijos, tačiau jie negali nustatyti tikslios prisijungimo vietos.

Prašo visuomenės pagalbos

Vyriausias detektyvas A. Gallopas surengė spaudos konferenciją. Lietuviškai įgarsintoje video medžiagoje, kuri paviešinta ir „Šilutės naujienų“ feisbuke, detektyvas prašo lietuvių ir anglų pagalbos ieškant dingusio vyro.

Policijos pareigūnai galvoja, kad Ričardas gali būti laikomas kur nors prievarta, o galbūt jis vis dar bijo tų žmonių, kurie bandė jį nužudyti. Neatmetama ir versija, kad jam gali būti sutrikusi psichika.

„Mes norime pabrėžti, kad policija nori jam padėti ir sužinoti, ar jam viskas gerai. Jis nieko blogo nėra padaręs ir mes nuoširdžiai jaudinamės ir galvojame, kad jam yra nutikę kažkas blogo. Tiesiog aplinkybės yra labai keistos“, - „Šilutės naujienoms“ sakė A. Jablonskė.

Policija prašo susisiekti, jei turite kokios nors informacijos apie Ričardą, nes net mažiausias dalykas gali būti naudingas.

Emigravo seniai

„Šilutės naujienos“susisiekė su Juknaičių seniūnu Alfredu Gaubiu. Jis sakė prisimenantis, kad Juknaičiuose gyveno Ričardas. Vyras buvo sukūręs šeimą, dirbo paminklų gamybos įmonėje, juose įkalinėjo raides. Į užsienį jis išvykęs seniai, gal prieš 15 metų. Juknaičiuose gyveno Ričardo mama, kuri yra mirusi.

Jei turite informacijos, galite pateikti ją internetu https://mipp.police.uk/operation/

35SA020115C09-PO1 (angliškai) arba https://mipp.police.uk/operation/ 35SA020115C09-PO2 (lietuviškai).

Taip pat galite paskambinti Kembridžšyro policijai telefonu 101 arba anonimiškai susisiekti su nepriklausoma labdaringa įstaiga Crimestoppers telefonu 0800 555 111 arba internetu www.crimestoppers -uk.org

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt