Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės r. susimušė du girti ugniagesiai, vienas nakvojo areštinėje

Image - Šilutės r. susimušė du girti ugniagesiai, vienas nakvojo areštinėje

  Šilutės policija sulaikė ir į areštinę uždarė girtą ugniagesį, kuris per išgertuves susimušė su

Penktadienis, 29 Lapkritis Komentarai (0)

Pavogė papuošalų už 4200 Eur

Image - Pavogė papuošalų už 4200 Eur

  Vagystės Šilutėje nesiliauja. Vėlų šeštadienio vakarą Tilžės gatvėje gyvenanti 52 m. moteris pasigedo papuošalų dėžutės. Ji įtaria, kad papuošalus pavogė 50-metis vyras. Nuostolis – net 4 240

Pirmadienis, 25 Lapkritis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Prevencinė priemonė Šilutėje

Image - Prevencinė priemonė Šilutėje

Pasikeitus orams ir vairavimo sąlygoms vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės, jie vadovaujasi liaudiška taisykle ,,mano mašina, mano taisyklės“. Siekdami mažinti KET pažeidimų Šilutės r. policijos komisariato

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (0)

Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

Image - Lietuvoje pradeda veikti elektroninė eismo įvykių deklaravimo sistema

  Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Pirmadienis, 2 Gruodis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

© silutesnaujienos.ltDaugiausiai išaiškintų nusikaltimų iš visų šalies rajonų - su tokiu pasiekimu profesinę šventę pasitiko Šilutės policijos pareigūnai.

Penktadienį minėdami profesinę šventę, jie priiminėjo rajono vadovų, Seimo narių, savo rėmėjų, kolegų, moksleivių ir net nuolat juos „tarkuojančios“ žiniasklaidos atstovų sveikinimus, pagerbė geriausiai dirbančius kolegas.

Kalbėta ne tik apie tai, kas gražu, bet ir apie problemas: vis retėjančias policininkų gretas, didėjantį darbo krūvį ir mažėjantį finansavimą.
Rezonansinių nusikaltimų išvengta

Policijos komisariato viršininkas Stasys Mickevičius sveikinimus saviškiams pradėjo palinkėjimu būti tolerantiškiems, visada atsižvelgti į konkretaus žmogaus situaciją ir tik kraštutiniu atveju būti nepopuliariems ir bausti.

Juk, kaip bežiūrėsi, pareigą vykdyti reikia, kad tie patys žmonės vėliau galėtų pasakyti, jog policija yra tikras jų sargas ir saugumo garantas.

„Susumavę rezultatus matome, kad turime teisę švęsti“, - sakė viršininkas. Anot jo, šių metų rezultatai rodo, kad nors masinių švenčių padaugėjo ir mieste, ir visose seniūnijose, didelių ekscesų ir rezonansinių nusikaltimų išvengta. Prie to nemažai prisidėjo policijos rėmėjai, veteranai, bet labiausiai viršininkas akcentavo pareigūnų indėlį.

Savo kalboje S.Mickevičius minėjo, jog sunki ne tik materialinė Lietuvos policijos padėtis, bet, lyg to būtų negana, dar ir jos gretos kasmet retėja. Štai dar neseniai Šilutės r. PK dirbo daugiau nei 200 pareigūnų, o šiandien beliko tik kiek daugiau nei 100. O nusikaltimų nemažėja, tad darbo krūvis auga.

Pasidžiaugė viršininkas ir Savivaldybės pagalba, nes lėšų prevencijos programoms, kurui ir automobilių remontui skiriama kasmet.

© silutesnaujienos.ltŠilutės r. policijos komisariato viršininko S.Mickevičiaus padėka policijos rėmėjui K.Savickui. / © silutesnaujienos.lt© silutesnaujienos.lt

Kai kur komisariatai jau uždaromi

Atstovė ryšiams su visuomene Nerija Ropienė perskaitė šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimą. „Jūsų pastangomis gyvenimas šalyje kasmet tampa saugesnis“, - konstatavo šalies vadovė. Kartu ji priminė, jog Angelų sargų vardas tai ir didelė atsakomybė bei įpareigojimas.

Viršininko padėka už puikius darbo rezultatus šiemet skirta Viešosios policijos Migracijos poskyrio specialistei Vidai Daučienei.

Padėkota ir nuolatiniams policijos rėmėjams Kęstučiui Savickui, Romui Sinkevičiui bei Steponui Papieviui, moksleivių padėka atiteko Jūratei Kaktienei.

Seimo narys Kęstas Komskis pasidžiaugė, kad Šilutės rajone yra vis saugiau gyventi ir kad jam niekada netenka girdėti skundų dėl Šilutės policijos darbo, nors mūsų rajono specifika kiek kitokia nei kitų. Todėl čionykščiams pareigūnams tenka tampriai bendradarbiauti su kitomis žinybomis.

Seimo narys pranešė ir blogą žinią, kad kai kuriuose rajonuose policjos komisariatai jau uždaromi.

Seimūnas taip pat atvyko su dovanomis geriausiems pareigūnams - Kelių policijos poskyrio vadui Gintautui Armonui, vyr. tyrėjui Petrui Čepauskui ir tyrėjui Edmundui Grikšui.

Prokuroras akcentavo gerus rezultatus

Rajono meras Virgilijus Pozingis pastebėjo mūsų policininkų profesionalumą, nes dažnai girdi svečių atsiliepimus, jog „Šilutėje yra tvarka“. Meras pasižadėjo, jog Savivaldybė ir toliau vykdys savo įsipareigojimus angelams sargams.

Prokuratūros vadovas Rimvydas Kurpavičius taip pat akcentavo gerus rezultatus. Anot jo, per 9 šių metų mėnesius Šilutės r. PK išaiškino tiek nusikaltimų, kiek pernai per visus metus. Bet prokuroras atkreipė dėmesį, jog dar daugiau dėmesio reikėtų skirti narkotikų prekybos byloms ir plėšimams bei vagystėms.

Prokurorai suskaičiavo, jog 10 proc. visų nusikaltimų įvykdoma dėl pačių žmonių patiklumo. Tad, anot R.Kurpavičiaus, jei pareigūnai sugebėtų prisibelsti į žmonių sąmonę ir išmokytų budrumo, policija turėtų 10-čia proc. mažiau darbo.

Kolegas sveikino Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Valstybės sienos apsaugos pareigūnai, advokatai, linkėję garbingai išgyventi šį ekonomiškai sunkų laikotarpį.

Komentarai  

 
#1 2011-10-18 10:02
Šaunuoliai, policininkai, gaila, kad vienetai kandžiulniku teršia visos policijos gera varda.
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt