dainius kontrimasStipriausias Šilutės rankų lenkikas Dainius Kontrimas sparčiai kopia svajonių įgyvendinimo laiptais. Praėjusį sekmadienį vaikinas grįžo iš prestižiškiausio pasaulio rankų lenkimo čempionato, kuris vyko Lenkijos sostinėje Varšuvoje.

Išsipildžiusi svajonė

Pasauliniame turnyre „Nemiroff world Cup 2011“ šiemet dalyvavo du lietuviai. Dalyvauti turnyre ir susirungti su pasaulinio lygio rankų lenkimo sporto žvaigždėmis buvo didelė Dainiaus svajonė.

„Kol kas tai - mano karjeros viršūnė. Džiaugiuosi, kad pavyko nuvažiuoti į tokio aukšto lygio varžybas“, - šypsojosi šilutiškis.

Nors medalių Dainius iš Lenkijos neparsivežė, tačiau nepastebėtas tikrai neliko. Intensyviai visą vasarą pasauliniam turnyrui ruošęsis sportininkas iš 18 dalyvių sunkiausioje svorio kategorijoje (virš 95 kg) kairės rankos lenkimo rungtyje užėmė 12 vietą, dešinės rankos lenkimo rungtyje - 11-tą vietą iš 22.

Kitas laiptelis - Europos čempionatas

3,5 metų sportuojančio vaikino sporto bagaže - jau nemenkas apdovanojimų ir medalių skaičius.

Rankų lenkiko karjerą Dainius pradėjo paskatintas kūno kultūros mokytojo Aleksandro Pancerovo, kuris tuomet aštuoniolikmetį vaikiną pakvietė į rankų lenkimo klubą „Pamarys“.

Dabar į šį klubą vaikinas užsuka retokai, nes kasdien važinėja į darbą Plungėje. Į Šilutę grįžta vakare, kai klubas jau būna uždarytas. Didelius svorius, siekiančius net iki 135 kg, vaikinas kilnoja sporto ir sveikatingumo centre „Atėnė“.

Daugkartinis Lietuvos rankų lenkimo prizininkas, tarptautinių turnyrų prizininkas, o šiemet - ir Lietuvos nacionalinio čempionato čempionas bei tarptautinio turnyro „Bocmano ranka“ absoliutus nugalėtojas Dainius juokėsi, kad atėjęs į klubą „Pamarys“ tikrai nebuvo geriausias, tačiau ne mažiau nei 4 treniruotės per savaitę po 2,5 valandos išaugino stipriausią Šilutės rankų lenkiką.

„Treniruojantis labai svarbi mityba, geras poilsis ir miegas. Maistas itin ribojamas nėra, valgau tai, kas skanu“, - juokėsi Dainius.

Dėl darbų ir treniruočių Dainiui laisvi lieka tik savaitgaliai, tačiau vaikinas prisipažino norintis sportuoti dar ilgai, jeigu tik nesutrukdys traumos.

„Turiu planų nuvažiuoti į Europos rankų lenkimo čempionatą. Gal kitąmet pavyks pasiruošti“, - svarstė vaikinas.

Komentarai  

 
#3 2011-12-13 12:11
Cituoja arm:
nenustebciau, kad pats esi bevertis gyvenime, jei pa stave mastymas, kaip pas vaika..., gili uzuojauta tokiems dvasios vargsams

Kuom gi pats, zmogau, esi pasizymejes pasauly, kad taip vertini zmones is straipsniu, ju asmeniskai nepazistantis!! ! Koks gi pas pati tikslas gyvenime, jei toks isvis yra? Vaikinas turi tiksla, jo stropiai siekia. Dvasios vargsai yra tie- kuriems drasos neuztenka uzsibrezti sau tiksla ir nuosekliai jo siekti.
 
 
+1 #2 2011-12-13 00:12
nenustebciau, kad pats esi bevertis gyvenime, jei pa stave mastymas, kaip pas vaika..., gili uzuojauta tokiems dvasios vargsams
 
 
-4 #1 2011-11-02 21:43
kaip keista kad zmogus tiek daug pasieke per toki trumpa laika:) dar daugiau anaboliku ir tikrai busi pirmas fiziskai o emociskai busi tas pats Kontrimas ;)
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt