Sorry, you have not enough rights to view this image.

Pirmą kartą Šilutės rajone surengtas motokrosas, kuriame prie starto linijos stojo net 40 dalyvių iš visos

Lietuvos. 3-iajame kelio Šilutė - Ramučiai kilometre triukšmą kėlė motociklai, keturračiai, retro motociklai.

Darydami neįtikėtinus viražus visi jie kovėsi dėl Pamario taurės.


Dalyviai gyrė trasą

Varžybų organizatorius Šilutės VšĮ Motokroso asociacijos "Šilutės greitis" vadovas Kęstas Valančius džiaugėsi, jog varžybos pavyko taip, kaip planuota. Varžybų teisėjams vadovavo praeityje žinomas lenktynininkas klaipėdietis Algis Šerkšnas.

Dalyviai gyrė naująją šilutiškių trasą, kuri savo kokybe nenusileidžia seniau gyvuojančoms šalies trasoms. Komplimentų negailėjo ir varžybų komentatorius, pastebėjęs, jog tokio "krokodilo" (dvigubo tramplino) jokioje Lietuvos motokroso trasoje dar nematė.

Tiesa, po varžybų pasigirdo ir neigiamų komentarų, esą trasa neteisėta. Pasak K.Valančiaus, taip kalba pikti žmonės iš pavydo, neturėdami prie ko daugiau prikibti. Varžybų organizatorius aiškino, jog trasa dar nėra oficialiai įteisinta, tam ruošiami dokumentai, tačiau jokių grubių nusižengimų nepadaryta. Renginiui gauti visi reikiami Savivaldybės leidimai, pasirūpinta dalyvių, žiūrovų saugumu.

Žiūrovams pakilo adrenalinas

Motokrosas - tai motociklų sporto šaka, kurios varžybos vyksta natūraliose trasose su gamtinėmis (arba padarytomis iš gamtinių medžiagų) kliūtimis. Tai ilgi tramplinai, vadinamosios bangos, netikėti posūkiai. Klasės skirstomos pagal variklio galingumą, važiuotojo meistriškumo lygį, sportininko amžių.

Varžybos sulaukė itin gausaus žiūrovų susidomėjimo. Labiausiai susirinkusiuosius žavėjo motociklų ir keturračių skrydžiai per kalnelius. "Puikus renginys, labai patiko. Man ir pačiai adrenalinas pakilo", - įspūdžiais dalinosi žiūrovė šilutiškė Augustė.

50 kub. cm klasėje nugalėjo Valentas Vasiliauskas ir Benas Stulpinas. Pradedančiųjų klasėje greičiausi buvo Nerimantas Jucius, Tadas Bertašius ir Ramūnas Gaveika.

Open (atvirojoje) klasėje pirmą vietą iškovojo Erlandas Kuncė, antras buvo Justas Drajanauskas, trečias - Deivis Daniliauskas. Veteranų grupėje greičiausias buvo Saulius Stankus, antras - Gintautas Kaušius, trečias - šilutiškis, lenktynininkas ir varžybų organizatorius K.Valančius, motociklais važinėjantis nuo 15 metų.

Retro (senoviškų motociklų) klasėje pirmas finišo liniją kirto Mantas Degutis, antras buvo Vytautas Degutis, o trečias - Aurimas Ašmontas. Keturračių motociklų (ATV) klasėje greičiausi: Audrius Žukaitis, Jonas Bartasevič ir Marius Nemunis.

Varžybų organizatorius K.Valančius patikino, jog motokroso varžybas rengs ir pavasarį.

facebook-iconFacebook nuotraukų albumas


 

 

 

 


Komentarai  

 
#9 2011-11-03 12:48
Ui labai blogai. Trasa bloga, žmonės blogi, renginys niekam tikęs. Ui blogaai. Aš džiaugiuos kad Šilutėj gyvena žmonės kurie bent jau stengiasi daryti ir daro ir pasakyčiau kad gerai daro. O visiems kurie nedaro ir trukdo pasiūlyčiau eiti.........toli Gaila man jų. O Valančius dėjęs tiek pastangų kad miestelėnai ir svečiai pasimėgautu tokiu renginiu tikrai vertas pagarbos. Šaunuolis. Ačiu Jam
 
 
#8 2011-10-25 11:23
Grazi svente daugiau tokiu,tik gaila kad yra piktu Zenonu :lol:
 
 
#7 2011-10-24 19:23
Liuks sportas , liuks varzybos Daugiau tokiu svenciu.
 
 
#6 2011-10-23 22:03
turetum ka rimto pasakyti tai bent prisistatytum, ne vienas didvyris jau bande prisiknist prie tos trasos, deja dantys atsipo, ziurek kad ir tau taip nebutu;)))
 
 
#5 2011-10-23 20:12
neteiseta , zemes paskirtis nepakeista ir be projekto savavaliskai pastatytas motodromas, tai laukit artimiausia sveciu is valdisku istaigu
 
 
#4 2011-10-23 15:12
as irgi buvau, ir patiko labai. fainiai adrenalinas sukilo. o cia zenpetris kimba lygioj vietoj prie nieko. buuu.
 
 
#3 2011-10-23 13:39
zeniau tu zeniau, dziaugtumeis kad Silutej tokie renginiai vyksta, o ne ieskotum prie ko prisiknist, tipiskas lietuvis, gero nieko nemato, tik iesko blogybiu. Deja, Jusu didziam nusivylimui viskas cia visiskai teiseta !;)
 
 
#2 2011-10-23 09:25
Atsakymas, tai Pauliaus zemes ukio paskirties zeme
 
 
#1 2011-10-23 09:22
idomu ar teiseta si motokroso trasa
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt