Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Lietuvoje užfiksuoti rekordai: paskelbė, kur buvo šilčiausia

Image - Lietuvoje užfiksuoti rekordai: paskelbė, kur buvo šilčiausia

  Trečiadienį Nidoje ir Šilutėje pasiekti sausio 15 dienos šilumos

Trečiadienis, 15 Sausis Komentarai (1)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Nevalytos nuotekos tekėjo į marias. Kaip reaguoja šilutiškiai?

Image - Nevalytos nuotekos tekėjo į marias. Kaip reaguoja  šilutiškiai?

  Antradienio pavakarę Lietuvą apskriejo sukrečianti žinia, jog Klaipėdos AB „Grigeo Klaipėda“ į Kuršių marias leido nevalytas nuotekas. Paskelbti šiurpūs faktai: tarša normas viršijo iki 130 kartų, į marias galimai išleista

Sekmadienis, 12 Sausis Komentarai (0)

Savivaldybėje

Skelbiami 2020 m. karo prievolininkų sąrašai: 18-23 m. jaunuoliai kviečiami pasitikrinti, ar pateko

Image - Skelbiami 2020 m. karo prievolininkų sąrašai: 18-23 m. jaunuoliai kviečiami pasitikrinti, ar pateko

  Jau galima sužinoti, kas bus kviečiami atlikti karo prievolę šiais metais – šiandien paskelbti 2020 m. karo prievolininkų sąrašai. Jie skelbiami šioje interneto svetainėje https://sauktiniai.karys.lt. Prie kiekvienos karo prievolininko pavardės

Trečiadienis, 15 Sausis Komentarai (0)

Seniūnijose

Saugose sužibo penktoji Padėkos vakaro žvakutė

Image - Saugose sužibo penktoji  Padėkos vakaro žvakutė

Yra laikas dirbti ir laikas pasidžiaugti darbo vaisiais. Saugų seniūnijos kolektyvas, norėdamas atsidėkoti už įvairiapusę pagalbą, į penktąją Padėkos vakaro šventę pakvietė Savivaldybės atstovus, seniūnaičius, bendruomenių pirmininkus, mokyklų vadovus, saviveiklininkus,

Ketvirtadienis, 16 Sausis Komentarai (0)

silute per savaite budraitisPamėgę Šilutės televizijos rengiamas laidas ir reportažus, kuriuos galėdavo stebėti per muzikinį kanalą, transliuojamą kabelinės televizijos paslaugas teikiančios bendrovės, šilutiškiai nustebo, kai staiga informacija apie Šilutę iš žydrųjų ekranų dingo.

Į redakciją užsukęs šilutiškis apgailestavo, kad mėgstamų laidų nebemato. Vyras išsigando, kad Šilutės televizija apskritai nebeegzistuoja ir pasakojo itin vertindavęs tas kelias valandas per savaitę, kai būdavo rodomos Šilutės televizijos parengtos laidos ir reportažai.

Nuraminame mūsų skaitytojus ir Šilutės TV gerbėjus: laidas apie Šilutę galima žiūrėti internetu, adresu www.silutestv.lt.

Prarado dalį vyresnės auditorijos

Šilutės televizijos laidų autorius ir prodiuseris Marijus Budraitis „Šilutės naujienoms“ sakė, kad išsikelti į internetinę erdvę nuspręsta po to, kai anksčiau miesto televizijos transliacijas rodžiusi bendrovė nusprendė sutarčių nebepratęsti. Apie tai sužinota vasaros pradžioje.

Pasak M.Budraičio, tokioje pačioje situacijoje atsidūrė ir Alytaus, Marijampolės, Vilkaviškio bei dar kelių kitų miestų televizijos.
„Žinome tik tiek, kad buvo nuspręsta nebepirkti licenzijos muzikinio kanalo transliavimui, per kurį ir mes „išeidavome“ į eterį. Dėl kokių priežasčių, galima tik spėlioti“, - sakė laidų vedėjas.

M.Budraitis teigė, kad transliacijas perkėlus į internetą, per kelias svaites svetainėje apsilankė daugiau nei 10 tūkstančių žmonių, taigi laidų populiarumas žymiai šoktelėjo.

„Interneto privalumas tas, kad žmogus laidą gali pažiūrėti ir vėliau, nei ji rodoma, peržiūrėti mėnesio archyvą. Be to, dabar mus mato ir į užsienį išvykę šilutiškiai. Be abejo, praradome dalį žiūrovų, kurie neturi interneto“, - neslėpė M.Budraitis.

Šilutės televizijos vadovas pabrėžė manantis, kad kabelinės televizijos tinklo vartotojai, nebegalintys matyti Šilutės TV laidų, gali reikalauti autorinių laidų iš kabelinės televizijos tiekėjo. Juk sudarant šios paslaugos tiekimo sutartį, aplinkybės, kad nebebus transliuojama Šilutės TV, įtrauktos nebuvo. O nutraukus vietinės televizijos transliacijas, kaina už kabelinę televiziją nesumažėjo.
„Žmonės turi įprasti reikalauti kokybės“, - savo nuomonės neslėpė M.Budraitis.

Irgi sulaukia skundų

Kabelinę televiziją šilutiškiams tiekiančios bendrovės „CGATES“ vadovė Šilutės regionui Loreta Bytautienė sakė, kad sprendimas atsisakyti vietinių televizijų transliacijos priimtos susijungus bendrovėms „Telesat“, „Viginta“, „Kabeliniai ryšių tinklai“ ir „Marijampolės kabelinė televizija“.

Dabar visos telekomunikacijų paslaugos teikiamos „CGATES“ bendrovės vardu, kuri vykdo bendrą politiką. Plačiau komentuoti, kodėl sutartys su vietinių televizijų kūrėjais nebuvo pratęstos, L.Bytautienė komentuoti nenorėjo, tačiau paaiškino, kad sprendimas bendrovėje buvo priimtas vieningai.

Moteris neslėpė, kad ir pas juos kreipiasi nepatenkinti klientai, tačiau kai kurie, išgirdę, kad Šilutės televizijos kuriamas laidas gali žiūrėti internete, L.Bytautienės teigimu, netgi nudžiunga.

„Žmonės gali kreiptis tiesiai į mus, viskas bus paaiškinta“, - sakė L.Bytautienė.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt