Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Gedimino Montvydo

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios 48 m. Gedimino Montvydo, gyvenančio Saugų seniūnijos Kukorų

Penktadienis, 8 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Juknaičiuose išprievartauta moteris

Image - Juknaičiuose išprievartauta moteris

  Sekmadienį 43 m. vyras namuose išžagino moterį 54 m.

Antradienis, 14 Sausis Komentarai (0)

Iš vaistinės pavogė tris kraujospūdžio matuoklius

Image - Iš vaistinės pavogė tris kraujospūdžio matuoklius

Nenustatytas asmuo dar prieš šventes Šilutėje pavogė tris kraujospūdžio matuoklius, kurių vertė 273,47

Pirmadienis, 13 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

Image - Pagryniuose „Audi“ nulėkė nuo kelio - keleivė išvežta į ligoninę

  Šeštadienį apie pietus avarija įvyko Pagryniuose, prieš porą metų išasfaltuotoje Gamtos gatvėje. Stačiame posūkyje automobilis nuvažiavo nuo kelio sankasos, nuvertė ženklą ir apsivertė aukštyn

Šeštadienis, 4 Sausis Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Sigitas Šeputis džiaugiasi naujuoju žiedu. / Simonos Pužaitės nuotr.Šiandien, lapkričio 25 d., atidarytas pirmasis Šilutės žiedas Klaipėdos - Gluosnių gatvių sankryžoje, šalia "IKI - Pamarys" prekybos centro. Nuo rugsėjo pradžios prasidėję statybos darbai baigti kaip ir planuota - lapkričio pabaigoje.

Šio žiedo atidarymo vairuotojai labai laukė, nes važiuojant apylankomis, ypač skubant į darbą arba grįžtant iš jo, kildavo nemažai problemų, susidarydavo didžiuliai kamščiai.

Šiandien buvo atvykę užsakovai, kurie patikrino sankryžą ir patvirtino, kad ji atitinka eismo reikalavimus, todėl ją galima eksploatuoti.

Šilutės savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas Sigitas Šeputis "Šilutės naujienoms" sakė, jog iš pradžių planuota daryti simbolinę atidarymo ceremoniją. Vėliau idėjos atsisakyta, nes ceremonija būtų netikra 100 proc. Žiedinės sankryžos tinkama naudoti dar oficialiai nepripažino statybų komisija.

Pasak S.Šepučio, kol Klaipėdos apskrities valstybinė statybos inspekcija sudarys komisiją, gali praeiti ir dvi savaitės, todėl pabaigtą sankryžą laikyti uždarytą - netikslinga.

Jau nuimti ir visi apylanką nurodantys kelio ženklai.

Simonos Pužaitės nuotr.Simonos Pužaitės nuotr.

"Kauno kelių" darbų vadovas Vaclovas Auškelis vadovavo daug gatvių mūsų mieste jau remontavusiems ir įrenginėjusiems statybininkams.

Kelio žiedas Klaipėdos ir Gluosnių gatvių sankryžoje yra iš vadinamųjų mažųjų žiedų grupės. Į žiedą įvažiuoti galima iš 4 pusių, nes toje vietoje kertasi dvi gatvės. Automobiliai ratu judės viena eismo juosta. Aplink žiedą įrengti granitiniai bortai, eina trinkelėmis grįsta juosta.

Žiedas Klaipėdos - Gluosnių gatvių sankirtoje atsiėjo pusę milijono litų. Darbus finansavo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Šilutės r. savivaldybė prisidėjo per 12 tūkst. litų sumontuodama apšvietimą, priešgaisrinį vandens hidrantą.

S.Šeputis sakė, jog ši sankryža buvo "juoda dėmė" t.y. itin avaringa. Dabar norint važiuoti žiedu automatiškai teks sumažinti greitį, sustoti. Jis neatmeta prielaidos, kad kol žmonės pripras važiuoti naujuoju žiedu taip pat gali kilti smulkių eismo nelaimių.

Ūkio skyriaus vedėjas pastebėjo, jog ypač turėtų džiaugtis naujakurių kvartalo gyventojai. Jiems anksti ryte, prieš važiuojant į darbą, tekdavo atstovėti ilgą eilę, kol galėdavo įvažiuoti į pagrindinį kelią.

Kelininkai ir rajono vadovai apie žiedinių sankryžų būtinybę Šilutėje pirmą kartą prabilo bene prieš 5 ar 6 metus. Nutarta, jog pagrindinės sankryžos yra pavojingos ir avaringos. Jos jau seniai nebetenkina šių dienų eismo dalyvių poreikių, juo labiau - europinių reikalavimų.

Jau suprojektuotos dvi žiedinės sankryžos Šilutės aplinkkelyje: kelio pabaigoje ties sankryža į Žemaičių Naumiestį ir išvažiavimo į Klaipėdos kelią vietoje.

Pasak rajono Saugaus eismo komisijos narių, šios dvi vietos irgi yra labai pavojingos, tad žiedinių sankryžų įrengimas - vienintelė išeitis saugoti eismo dalyvių gyvybes ir automobilius.

Komentarai  

 
#14 2011-11-30 10:10
tragedija cia o ne ziedas kaip kamstukas su lenvaja vos eina isiraityt osu sunkvezimiais tai is vis as tyliu pati maciau cia ziema avariju tai bus tikrai .niekam cia jo nereikejo galejo sviesafora pastatyt ir butu uzteke .pramones gatveje taip pat reikia sviesaforo o gal geriau irgi ziedo :)nes kazkam reikia is to pasipelnyt.
 
 
+2 #13 2011-11-26 00:27
Ryte pries 8 pasiziurek kokios eiles is naujakuriu td snekek, nera jam matai eiliu..
 
 
+3 #12 2011-11-25 23:41
kas is to kad tjp rasot, aisku reikalingas jei padare ji ir tjp dziaukites vis grazeja silute bent po biski po biski ir bus i ka ziureti tokiam mazam miestelyje.
 
 
-1 #11 2011-11-25 22:59
Aš ten tik pinigų plovimą įsivaizduoju besanti. Nei ten kada nors buvo kamščių nei ką, o ir avarijų toje vietoje praktiškai nebūna (neskaitant atvėjo, kaip vilkikas įriedėjo į IKI prekybos centro stovėjimo aištelę ar kokio menko pakštelėjimo bamberiais)
 
 
+1 #10 2011-11-25 22:49
o blem atidare jau! ryt reiks ismegint! :lol: :lol:
 
 
+2 #9 2011-11-25 22:42
tai juk cia komentatoriai vaikai rasineja, nieko jie dar neismano pienas nuo lupu dar nenudziuvo
 
 
+7 #8 2011-11-25 21:53
jei nezinot tai ziedines sankryzos sumazina avariju tikimybe, ir net avarijos atveju ji yra sonine ne priesine, tad bukuciai pasidomekit, uzsienyje praktiskai visos sankryzos ziedines
 
 
-5 #7 2011-11-25 21:41
Nesąmonė čia su tuo žiedu. Nei jis buvo reikalingas nei ką, puošia miestą ir tiek. Juokinga daros.
 
 
+3 #6 2011-11-25 20:55
Dabar IKI aikstelej vakarais dar daugiau jaunimo kimarins :D. Patobulino kimarke
 
 
-1 #5 2011-11-25 19:58
Nu bet tai pagaliau, jau manėm, kad IKI bankrutuos, o sankryža ties norfa amžinai pilna mašinų, nes per kitur į miestą nepateksi.. Kažkas baisaus. Ir šiaip, nesuprantu, kam tas žiedas reikalingas čia .
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt