Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

Image - Policija prašo atpažinti galimai vogtus daiktus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilutės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2

Antradienis, 5 Gegužė Komentarai (0)

Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Image - Vagys nesiizoliavo. Būkite budrūs!

Pastaruoju metu ilgapirščiai pradėjo intensyviau darbuotis - vien praėjusią savaitę Tauragės apskrities policijos pareigūnai sulaukė 16 pranešimų apie

Šeštadienis, 2 Gegužė Komentarai (0)

Įvykiai

Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

Image - Girtas vyras išdaužė degalinės langą ir sužalojo kasininkę

  Praėjusią naktį, Klaipėdos gatvėje esančioje degalinėje, agresyviai nusiteikęs ir neblaivus vyras išdaužė langą ir sužalojo

Antradienis, 26 Gegužė Komentarai (0)

Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Image - Rusnės daugiabutyje įvyko sprogimas, dalis buto sienos išgriuvo į laiptinę

Ankstų sekmadienio rytą Rusnės miestelyje, Šilutės gatvėje, daugiabučio name sprogo dujų

Sekmadienis, 24 Gegužė Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

Image - Neblaivių vairuotojų pasivažinėjimus nutraukė policijos pareigūnai

  Pareigūnai pastebi, kad sugriežtintos bausmės už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, girtų vairuotojų keliuose nemažina. Paskutiniomis dienomis Tauragės aps. VPK aptarnaujamojoje teritorijoje pareigūnai dažnai praneša apie nustatytus girtus vairuotojus. Ne išimtis

Ketvirtadienis, 14 Gegužė Komentarai (0)

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Sigitas Šeputis džiaugiasi naujuoju žiedu. / Simonos Pužaitės nuotr.Šiandien, lapkričio 25 d., atidarytas pirmasis Šilutės žiedas Klaipėdos - Gluosnių gatvių sankryžoje, šalia "IKI - Pamarys" prekybos centro. Nuo rugsėjo pradžios prasidėję statybos darbai baigti kaip ir planuota - lapkričio pabaigoje.

Šio žiedo atidarymo vairuotojai labai laukė, nes važiuojant apylankomis, ypač skubant į darbą arba grįžtant iš jo, kildavo nemažai problemų, susidarydavo didžiuliai kamščiai.

Šiandien buvo atvykę užsakovai, kurie patikrino sankryžą ir patvirtino, kad ji atitinka eismo reikalavimus, todėl ją galima eksploatuoti.

Šilutės savivaldybės Ūkio skyriaus vedėjas Sigitas Šeputis "Šilutės naujienoms" sakė, jog iš pradžių planuota daryti simbolinę atidarymo ceremoniją. Vėliau idėjos atsisakyta, nes ceremonija būtų netikra 100 proc. Žiedinės sankryžos tinkama naudoti dar oficialiai nepripažino statybų komisija.

Pasak S.Šepučio, kol Klaipėdos apskrities valstybinė statybos inspekcija sudarys komisiją, gali praeiti ir dvi savaitės, todėl pabaigtą sankryžą laikyti uždarytą - netikslinga.

Jau nuimti ir visi apylanką nurodantys kelio ženklai.

Simonos Pužaitės nuotr.Simonos Pužaitės nuotr.

"Kauno kelių" darbų vadovas Vaclovas Auškelis vadovavo daug gatvių mūsų mieste jau remontavusiems ir įrenginėjusiems statybininkams.

Kelio žiedas Klaipėdos ir Gluosnių gatvių sankryžoje yra iš vadinamųjų mažųjų žiedų grupės. Į žiedą įvažiuoti galima iš 4 pusių, nes toje vietoje kertasi dvi gatvės. Automobiliai ratu judės viena eismo juosta. Aplink žiedą įrengti granitiniai bortai, eina trinkelėmis grįsta juosta.

Žiedas Klaipėdos - Gluosnių gatvių sankirtoje atsiėjo pusę milijono litų. Darbus finansavo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Šilutės r. savivaldybė prisidėjo per 12 tūkst. litų sumontuodama apšvietimą, priešgaisrinį vandens hidrantą.

S.Šeputis sakė, jog ši sankryža buvo "juoda dėmė" t.y. itin avaringa. Dabar norint važiuoti žiedu automatiškai teks sumažinti greitį, sustoti. Jis neatmeta prielaidos, kad kol žmonės pripras važiuoti naujuoju žiedu taip pat gali kilti smulkių eismo nelaimių.

Ūkio skyriaus vedėjas pastebėjo, jog ypač turėtų džiaugtis naujakurių kvartalo gyventojai. Jiems anksti ryte, prieš važiuojant į darbą, tekdavo atstovėti ilgą eilę, kol galėdavo įvažiuoti į pagrindinį kelią.

Kelininkai ir rajono vadovai apie žiedinių sankryžų būtinybę Šilutėje pirmą kartą prabilo bene prieš 5 ar 6 metus. Nutarta, jog pagrindinės sankryžos yra pavojingos ir avaringos. Jos jau seniai nebetenkina šių dienų eismo dalyvių poreikių, juo labiau - europinių reikalavimų.

Jau suprojektuotos dvi žiedinės sankryžos Šilutės aplinkkelyje: kelio pabaigoje ties sankryža į Žemaičių Naumiestį ir išvažiavimo į Klaipėdos kelią vietoje.

Pasak rajono Saugaus eismo komisijos narių, šios dvi vietos irgi yra labai pavojingos, tad žiedinių sankryžų įrengimas - vienintelė išeitis saugoti eismo dalyvių gyvybes ir automobilius.

Komentarai  

 
#14 2011-11-30 11:10
tragedija cia o ne ziedas kaip kamstukas su lenvaja vos eina isiraityt osu sunkvezimiais tai is vis as tyliu pati maciau cia ziema avariju tai bus tikrai .niekam cia jo nereikejo galejo sviesafora pastatyt ir butu uzteke .pramones gatveje taip pat reikia sviesaforo o gal geriau irgi ziedo :)nes kazkam reikia is to pasipelnyt.
 
 
+2 #13 2011-11-26 01:27
Ryte pries 8 pasiziurek kokios eiles is naujakuriu td snekek, nera jam matai eiliu..
 
 
+3 #12 2011-11-26 00:41
kas is to kad tjp rasot, aisku reikalingas jei padare ji ir tjp dziaukites vis grazeja silute bent po biski po biski ir bus i ka ziureti tokiam mazam miestelyje.
 
 
-1 #11 2011-11-25 23:59
Aš ten tik pinigų plovimą įsivaizduoju besanti. Nei ten kada nors buvo kamščių nei ką, o ir avarijų toje vietoje praktiškai nebūna (neskaitant atvėjo, kaip vilkikas įriedėjo į IKI prekybos centro stovėjimo aištelę ar kokio menko pakštelėjimo bamberiais)
 
 
+1 #10 2011-11-25 23:49
o blem atidare jau! ryt reiks ismegint! :lol: :lol:
 
 
+2 #9 2011-11-25 23:42
tai juk cia komentatoriai vaikai rasineja, nieko jie dar neismano pienas nuo lupu dar nenudziuvo
 
 
+7 #8 2011-11-25 22:53
jei nezinot tai ziedines sankryzos sumazina avariju tikimybe, ir net avarijos atveju ji yra sonine ne priesine, tad bukuciai pasidomekit, uzsienyje praktiskai visos sankryzos ziedines
 
 
-5 #7 2011-11-25 22:41
Nesąmonė čia su tuo žiedu. Nei jis buvo reikalingas nei ką, puošia miestą ir tiek. Juokinga daros.
 
 
+3 #6 2011-11-25 21:55
Dabar IKI aikstelej vakarais dar daugiau jaunimo kimarins :D. Patobulino kimarke
 
 
-1 #5 2011-11-25 20:58
Nu bet tai pagaliau, jau manėm, kad IKI bankrutuos, o sankryža ties norfa amžinai pilna mašinų, nes per kitur į miestą nepateksi.. Kažkas baisaus. Ir šiaip, nesuprantu, kam tas žiedas reikalingas čia .