Kūryba

SA4001Švėkšnos muziejininkės Monikos Žąsytienės kvietimas apžiūrėti kvilingo darbelių parodą muziejuje šiek tiek suintrigavo. Kas tas kvilingas? Viskas paaiškėjo išvydus iš susuktų siaurų spalvotų popieriaus juostelių sukurtus darbelius.

Gardamas 057Antradienį Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko dokumentinio - vaidybinio filmo „1000 galimybių“ premjera, kurią pristatė projektas „Bibliotekos pažangai“. Šis filmas pradėtas kurti dar 2010-aisiais, kai gyventojai iš visos Lietuvos konkursui atsiuntė apie 200 savo istorijų. Scenarijaus autoriai atrinko tris istorijas, kurių pagrindu ir buvo sukurtas 30 minučių trukmės filmo „1000 galimybių“ scenarijus (režisierius Jonas Grižas).

Komisijos nuomone, originalumu išsiskiria ir parduotuvės „Vaikystė“ vitrina.Kaip ir kasmet, artėjant Kalėdoms Šilutės seniūnija paskelbė gražiausių vitrinų konkursą. Visą miestą apvažiavusi komisija nutarė, kad įdomiausiai ir gražiausiai šiemet papuošta Lietuvininkų g. 61 esanti Lauros Eizienės parduotuvės „Paryžius tavo vaikui“ vitrina.

Oskaras Venckus. Briedžiukas.Baigėsi "Šilutės naujienų" kalėdinis fotografijų konkursas. Savo šventine nuotaika su visais pasidalijo 19 žmonių, kurie atsiuntė 66 nuotraukas.

Visus konkurso dalyvius kviečiame užsukti į redakciją (Turgaus a. 12) atsiimti simbolines dovanėles - firminį tušinuką arba atvirukų rinkinį su Šilutės vaizdais.

Rusnė. / Andriaus Mamontovo nuotr.Antradienį Šilutėje savo naująjį albumą "Elektroninis dievas" pristatė dainininkas Andrius Mamontovas.

Po koncerto atlikėjas pasiliko Šilutėje, o kitą dieną vyko į Rusnę.

A.Mamontovas mobiliuoju telefonu įamžino jį sužavėjusius Šilutės krašo vaizdus ir nuotraukomis pasidalino su savo draugais "Facebook" socialiniame tinkle.

bibliotekininke gerulieneLietuvos Respublikos kultūros ministerija paskyrė premijas dviem mūsų krašto kultūros darbuotojoms.

F.Bajoraičio viešosios bibliotekos nuotr.Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje atidaryta jauno mūsų krašto dailininko Vytauto Bernoto tapybos darbų paroda “Vasaros plenerų motyvai”, vykdant ciklą “Iš jubiliejinių metų aruodo”.

Parodą dailininkas dedikuoja Šilutės vardo paminėjimo jubiliejui, kurį šiemet švenčiame.

Stock.XCHNG nuotr.Žibų pradinės mokyklos mokytoja Daiva Balčytienė "Šilutės naujienoms" atsiuntė savo 4A klasės mokinės Gabrielės BALANDYTĖS eiles. Mergaitės eilėraščiuose ne tik vaikiški pastebėjimai apie snaiges, Kalėdas, bet ir netikėtai brandūs pamąstymai apie gyvenimo prasmę bei Dievą.

Advento proga siunčiame Gabrielės linkėjimus visiems.

Saulius Bertulis - segė. / Organizatorių nuotr.Šiandien, gruodžio 2 d., Klaipėdos galerijoje "Baroti" bus atidaryta atkuriamo Klaipėdos krašto auksakalių cecho paroda "Pradžia".

Parodos metu bus demonstruojami papuošalai, stalo įrankiai, emalės technika pagaminti objektai, sukurti Klaipėdos miesto bei krašto juvelyrų ir susijusių profesijų atstovų. Tarp jų - ir auksakalių iš Šilutės darbai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt