Futbolas

1460073 706176209393599 1267194584 nSausio 18 dieną Šilutės moterų futbolo klubas „Blizgės“ išvyko į tradicinį uždarų patalpų futbolo čempionato pirmąjį etapą, kuris skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Iš sužaistų trejų rungtynių dvejas pralaimėjo, vienas sužaidė lygiosiomis.

Pirmajame etape dalyvauja 16 komandų, kurios suskirstytos į 4 zonas po 4 komandas. „Blizgės“ pateko į C zoną ir Ukmergėje sužaidė rungtynes su Ukmergės SC „Ukmergė“, Ukmergės SC „Vidiškiai“ ir Jonavos KKSC „EOS-AUŠRA“.

umpires-whistleVis dažniau senuosius metus sportininkai mėgėjai palydi surengę kokį nors draugišką turnyrą. Taip 2013 metus nusprendė palydėti Klaipėdos krašto futbolo teisėjai, kurie pirmą kartą surengė Naujametį futbolo turnyrą. Jis vyko Šilutėje Vydūno gimnazijos sporto salėje.

Turnyre dalyvavo trys teisėjų komandos: Palangos komanda, kuriai talkino kretingiškiai ir gargždiškiai, Klaipėdos bei, žinoma, Šilutės komandos.

futbolas 2 turnyrai celiauskoDešimtmečiai futbolininkai (gimę 2003 m.) gruodį dalyvavo dviejuose futbolo turnyruose, kurie vyko Tauragėje ir Šilutėje. Rimo Čeliausko auklėtiniai abu kartus pasipuošė sidabro medaliais.

Abiejuose turnyruose šilutiškiai sužaidė su Tauragės, Šiaulių FA, Biržų, Mažeikių, Gargždų komandomis.

futbolasAtšalus orams futbolas nebuvo užmirštas. O kaip kitaip populiarinti futbolą tarp vaikų - jį reikia žaisti ištisus metus! Tad du lapkričio savaitgalius Šilutėje vyko salės futbolo turnyrai, į kuriuos atvyko apie 280 jaunųjų sportininkų iš visos Lietuvos.

Turnyro tikslas - sudominti kuo daugiau jaunųjų futbolininkų šia sporto šaka bei kelti jų meistriškumą.

DETI FUTBOLA1Penktadienio vakarą Šilutės futbolo salėje vyko prevencinis renginys - „Naktinio futbolo“ turnyras, skirtas jaunimui. Jį jau antrus metus iš eilės organizavo VšĮ „Šilutės sportas“.

Turnyras prasidėjo 20 val. ir tęsėsi iki 22.30 val. Futbolo maratone dalyvavo penkios komandos. Tad visam turnyrui įgyvendinti prireikė vos vieno vakaro (pernai komandų buvo dvigubai daugiau).

futbolasPrieš savaitę FK „Šilutė“ sužaidė paskutines LFF I lygos čempionato rungtynes. Savo namų futbolo aikštelėje šilutiškiai susitiko su Panevėžio „Baltijos“ futbolininkais.

Šį susitikimą būtų galima pavadinti garbės reikalu, nes šios rungtynės nieko nekeitė nei vienai, nei kitai komandai.

futbolasŠeštadienį „Šilutės“ futbolininkai sužaidė priešpaskutines šio sezono namų varžybas, kuriose susitiko su Radviliškio „Lokomotyvu“. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu. Deja, mūsiškiai praleido nemažai progų persverti rezultatą savo naudai.

Nuo pirmos rungtynių sekundės abi komandos žaidė energingai, šauniai atakavo varžovų vartus, tik įmušti kamuolio nepavykdavo. Visas pirmas kėlinys praėjo be įvarčių.

Veteranu futbolo varzybos 2013-10-05 061Šeštadienį tradiciniame futbolo veteranų turnyre jėgas išbandė penkios rajono futbolininkų komandos. Stipriausiais pripažinti šeimininkai - naumiestiškiai.

Kelintą kartą vyksta šis veteranų futbolo turnyras, jau nebesuskaičiuoja ir patys jo organizatoriai, anot jų, ne mažiau kaip dešimtą. Išbandyti kojų greitumą ir taiklumą šiemet suvažiavo vietiniai, taip pat Šilutės, Rusnės, Skaudvilės ir Pagėgių vyrai.

futbolas2Šilutėje surengtos futbolo veteranų 7x7 turnyras L.Chomičiui atminti, kuriame dalyvavo Marijampolės, Kaliningrado, Vilniaus, Plungės, Kybartų ir Šilutės komandos. Stipriausi buvo kybartiškiai.

Prieš turnyrą žaidėjus sveikinęs „Šilutės veterano“ narys Romualdas Taršauskas linkėjo draugiško žaidimo ir taiklių įvarčių. Praėjusių metų čempionai vilniečiai, skambant Lietuvos himnui iškėlė vėliavą ir turnyras prasidėjo.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt