Savivaldybėje

SPORTAS KREPSinVšĮ „Šilutės krepšinis“ direktorius Arūnas Pupšys rajono savivaldybės Sporto tarybos susirinkime pasiūlė apsispręsti, kokios krepšinio komandos Šilutei reikia: rajoną reprezentuojančios, išliekančios žaisti A lygoje, ar tik tokios, kuri sportuoja regioniniuose turnyruose.

e3529d0846cdd5f4d9538f4264935f285f381c92 articleMažėjantis moksleivių skaičius ir negerėjanti rajono finansinė situacija rajono politikus verčia koreguoti ir švietimo darbuotojų skaičių. Rajono Tarybos posėdyje patvirtintas naujas švietimo įstaigų pareigybių didžiausias leistinas skaičius, kuris už dabartinį mažesnis kone 30 etatų.

Numatyta, kad kitais mokslo metais rajono mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose galimi 877,42 etato, o šiais mokslo metais buvo leista turėti 906,6 etato.

Taigi švietimo įstaigose pradingo 29,18 etato, t.y. mažiausiai 29 darbo vietos.

Rekordiškai daug etatų panaikinta Rusnės specialiojoje mokykloje - net 14.

STANKEVICIUS BALCYTIS16 rajono Tarybos narių, kurie dabar sudaro valdančiąją koaliciją, raštu patvirtino, kad neketina keisti koalicijos sudėties iki šios kadencijos pabaigos. Tokio turinio pareiškimą rajono Taryboje perskaitė rajono merė Daiva Žebelienė, tarsi paneigdama į viešumą pasklidusią informaciją apie galimus valdžios koalicijos pasikeitimus.

sporto mokykla vaikai krepsinisPraėjusią savaitę rajono Taryba patvirtino naujos redakcijos Priėmimo į Šilutės sporto mokyklą tvarkos aprašą.

Jos rengėjai teigia, kad dvejus metus galiojęs ankstesnis aprašas nebeatitiko dabartinių aktualijų. Politikams patvirtinus naująjį dokumentą, yra sudarytos lygios galimybės mergaitėms ir berniukams mokykloje užsiimti sportine veikla, bus efektyviau komplektuojamos grupės, sudarytos sąlygos kaimo mokyklų mokiniams užsiimti organizuota sportine veikla.

Tvarkos aprašo pakeitimas buvo svarstomas rajono Sporto taryboje ir buvo pritarta dziudo grupės steigimui Vainuto vidurinėje mokykloje, sunkiosios atletikos grupės steigimui Žemaičių Naumiestyje bei tvarkos aprašo pakeitimams.

seniunaiciaiĮ pirmąją sueigą susirinkę Šilutės seniūnijos kaimų seniūnaičiai išrinko sueigos pirmininką. Šios pareigos patikėtos Šilutės seniūnaičiui Liutaurui Indriuškai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt