Savivaldybėje

posedis del rukymoPsichoterapijos reabilitacijos centre "Gabrielius", esančiame Juknaičių seniūnijos Vyžių kaime, vakar vyko išvažiuojamasis Savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos posėdis.

Posėdžio metu, be kita ko, svarstytas ir savivaldybės gydytojo Mariaus Bartkaus pasiūlymas Šilutėje įsteigti nerūkymo vietas.

dienos centras P8290055Vakar socialinius klausimus bent minimaliai nutuokiantys šilutiškiai, o ypač - rajono Savivaldybės skyrių darbuotojai ūžė it bitės avilyje. Ūžė todėl, kad kone kiekvienam bjaurų kartėlį paliko rajono savivaldybės vadovų pozicija, atsispindėjusi išvakarėse TV3 televizijos parodytoje laidoje apie konfliktą Šilutės dienos paslaugų centre.

Savivaldybės vadovų poziciją išsiaiškinti panorę televizijos laidos „Akistata“ žurnalistai liko it musę kandę: nuo jų mūsų rajono savivaldybės merė, administracijos direktorius ir jo pavaduotojai atsitvėrė ne tik stiklo pertvara, bet ir tyla. Atsimušinėti nuo žurnalistų paliko jauną merginą, dirbančią „vieno langelio“ tarnyboje. Būtent jai teko raudonuojant aiškintis, esą visi mūsų rajono vadovai taip užimti, kad nė vienas neranda 5 minučių susitikti su atvykėliais iš sostinės...

aiksteleSavivaldybės merė Daiva Žebelienė ir jos pavaduotojas Algirdas Balčytis Kūno kultūros ir sporto departamentui įteikė Šilutės pirmosios gimnazijos direktorės Laimos Spirgienės bei Naujakurių kvartale gyvenančių žmonių grupės prašymus, kad jie norėtų turėti universalias sporto aikšteles.

Universalios aikštelės jau kelerius metus Kūno kultūros ir sporto departamento iniciatyva pagal specialią programą įrenginėjamos įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose. Aikštelėse galima žaisti krepšinį, kvadratą, mažąjį futbolą ir kitokius judrius žaidimus.

skalunai darbininkai2Šeštadienį, vasario 23 d., turite galimybę daugiau sužinoti apie skalūninių dujų gavybos procesą.

11 val. Šilutės seniūnijos salėje (Lietuvininkų g. 17) vyks susitikimas su skalūninių dujų gavybos atstovais, seniūnijų ir Savivaldybės darbuotojais, Seimo nariais.

POTVYNIS 2Apsemtame krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė ruože, kurio ilgis 407 metrai (nuo 6,312 iki 6,719 km), vandens lygis nuslūgo ir jo gylis yra 22 cm. Lengvosioms transporto priemonėms eismas draudžiamas.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt