Savivaldybėje

DSC 1148Gegužė ne tik mūsų miesto gimtadienio, bet ir iš užsienio atvykstančių svečių metas. Todėl praėjusią savaitę Savivaldybės vadovai priėmė įvairių šalių delegacijas.

Pirmosios gimnazijos draugystė su Buchtehudės Halepagheno gimnazija tęsiasi jau 23 metus ir tiek metų Šilutėn atvyksta delegacijos vadovas Hermann Hausmann, o jo kolegė Ingrid Butler mūsų mieste svečiuojasi jau 11-tą kartą.

Alanija-kaip-ant-delno-1601541Šilutės rajono savivaldybė pakviesta Alanijos miesto mero Hasan Sipahioglu atvykti į Tarptautinę kultūros ir meno šventę, kuri vyksta gegužės 25-28 dienomis. Šioje šventėje dalyvaus delegacijos iš Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, Latvijos, Suomijos, Graikijos, Vengrijos ir Kinijos.

Šilutės delegacijai vadovaus vicemeras Šarūnas Laužikas, kartu išvyko Tarybos nariai Virgilijus Pozingis ir Alfonsas Vanagas, Planavimo ir plėtros bei Komunikacijos skyrių specialistės Asta Jagelavičienė ir Edita Šukytė.

neigaliuju nuvaziavimasVakar specialiai sudaryta Savivaldybės komisija pradėjo kasmetinę savo kelionę pas neįgaliuosius, prašančius palengvinti gyvenimo sąlygas.

Prašymų kompensuoti būsto pritaikymą neįgalių poreikiams mūsų rajono žmonės Savivaldybei pateikia kasmet. Nuo praėjusio pavasario tokių gauta 4. Be to, kompensacijų prašo ir tie, kurie jų nesulaukė pernai, yra ir tokių, kurie prašymus parašė dar 2010-aisiais. Tad iš viso jau susidarė 10-ties žmonių eilutė.

Tačiau Savivaldybės galimybės tokios menkos, kad gyvenimo sąlygas bus galima padėti pagerinti gal tik vienam ar dviem neįgaliesiems.

planŠilutės savivaldybėje vyksta strateginio plėtros plano 2015-2024 metams rengimo darbai. Apie 70 įvairios patirties ir skirtingų specialybių žmonių yra pakviesti prisidėti prie šios strategijos kūrimo. Šią strategiją parengti numatyta per metus - iki 2014 metų balandžio 4 dienos.

Projekto „Šilutės rajono savivaldybės strateginio plėtros plano 2015-2024 metams parengimas“ kūrėjų darbą organizuoja UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ specialistės Aina Kurklietytė ir Vaiva Bražionytė.

Strategijai parengti reikalinga 75 600 Lt suma. 64 260 Lt Savivaldybė gavo iš Europos Sąjungos Žmogiškųjų išteklių plėtros programos. Tai ES struktūrinių fondų  2007-2013 metų finansinio laikotarpio parama.

PC120004Portalas lrytas.lt praneša, kad Šilutės merė Daiva Žebelienė tapo laivo krikštamote.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt