Savivaldybėje

SPORT KOMPLEKS 2Antradienį darbo grupė, kuriai patikėta parinkti planuojamo naujo Šilutės turizmo, sporto ir pramogų centro  statybos vietą, pagaliau žengė dar vieną žingsnelį.

Darbo grupės posėdyje nutarta rajono Tarybai siūlyti, kad būtų rengiama galimybių studija, kuri įvertintų keturias alternatyvias teritorijas naujam sporto centrui statyti - šalia Vydūno gimnazijos, šalia Gluosnių gatvės, Rusnės gatvėje ir Stadiono gatvėje.

RUSSS KURORTASKetvirtą kartą posėdžiavo darbo grupė, svarstanti kurortinės vietovės statuso suteikimo galimybes Kintų ir Rusnės gyvenamosioms vietovėms bei daliai Šilutės seniūnijos.

Dar pavasarį nutarę, kad pasiekti kurortinės teritorijos viziją - ne šilutiškių nosims, kad tai būtų per brangu skurdžiam rajono biudžetui, o gyventojams atneštų ne tik naudos, bet ir žalos, pastaruoju laiku politikai pakeitė nuomonę.

Šį kartą nutarta siūlyti rajono Tarybai siekti kurortinės teritorijos statuso šiose vietovėse, kartu prijungiant ir dalį Šilutės seniūnijos, ir nustatyti konkretų būtiniausių darbų planą.

central-heating-servicingŠilutės savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis savivaldybės šilumos įmonei UAB „Šilutės šilumos tinklai“ jau įteikė potvarkį, suteikiantį teisę tiekti šilumą miesto lopšeliams - darželiams bei Šilutės ligoninei.

Tokios malonės dar nenusipelnė rajono seniūnijų vaikų lopšeliai - darželiai, jų mažieji lankytojai ir sveikatos priežiūros įstaigos dar turės tenkintis elektros prietaisų skleidžiama šiluma - nerentabilu būtų kurti gyvenviečių centrinio šildymo katilus, kai šiluma dar nėra tiekiama gyventojams.

SPORT KOMPLEKS 1Mūšis rajono savivaldybės Tarybos posėdyje dėl viešosios įstaigos „Šilutės turizmo, sporto ir pramogų centras“ steigimo buvo tik įžanga kitiems susirėmimams. Dabar kova įsiplieskė darbo grupėje, kuriai patikėta parinkti vietą planuojamam statyti sporto centrui.

Kibirkštis naujam konfliktui įskelta rajono Sporto taryboje, kuriai vadovauja politikas Algirdas Gečas. Jis su bendraminčiais priekaištavo minėtai darbo grupei, vadovaujamai vicemero Algirdo Balčyčio, kad nesvarstomos kitos galimos sporto centro statybos vietos: šalia Vydūno gimnazijos ir laisvoje teritorijoje šalia Gluosnių gatvės. Iki šiol minimos tik dvi galimos statybų vietos - buvusio Baldų gamyklos sporto komplekso bazėje (Rusnės g. 8) ir Stadiono gatvėje, buvusios šaudyklos vietoje.

cms-image-000010837Šilutės rajono savivaldybė statybų įmonėms yra skolinga per 10 mln. litų. Viena jų - UAB „Statybų valdymo sprendimai“ pateikė ieškinį Šilutės rajono apylinkės teisme ir iš rajono savivaldybės tikisi išsireikalauti 562 819 Lt sumą.

Teisėja Nijolė Šimkienė nutarė areštuoti skolininkei - Šilutės rajono savivaldybės administracijai priklausančią atsiskaitomąją banko sąskaitą bei jai priklausantį nekilnojamąjį ir kilnojamąjį turtą minėtai sumai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt