Savivaldybėje

LAIVO KRIKSTAMOTE 1 copyRajono Taryboje pritarta Savivaldybės ir Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų priešmininių laivų diviziono laivo M 53 „Skalvis“ įgulos bendradarbiavimo sutarčiai. Rajono merė Daiva Žebelienė įpareigota šią sutartį pasirašyti. Merė yra gavusi pasiūlymą tapti šio laivo krikštamote.

Rajono politikas „tvarkietis“ Vaidas Pavilonis abejoja, ar D.Žebelienė gali būti minėto laivo krikštamote. Jo nuomone, tai galėtų laivui užtraukti nelaimę, nes prieš keletą metų „Skalvis“ jau buvo krikštytas.

ataskaitos ambrozaitisSavivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis ir rajono merė Daiva Žebelienė rajono Tarybai pateikė 2012 m. Savivaldybės administracijos ir Tarybos veiklos ataskaitas.

Tikriausiai nesitikėta, kad opozicijos politikai joms turės ne tik kandžių priekaištų, bet ir girs, kad jos išsamios ir gerai paruoštos.

800px-Maciku buves lagerisSavivaldybės vadovai ir specialistai su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro, Kultūros paveldo departamento, Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto atstovais surengė posėdį, kuriame diskutavo apie Macikų koncentracijos stovyklos įamžinimą.

Posėdyje pristatyti praėjusių metų atlikti darbai: Savivaldybės pastangomis Macikų koncentracijos stovyklos sutvarkymo klausimas buvo iškeltas aukščiausiu lygiu - 2012 m. balandžio 16 d. LR Ministro Pirmininko potvarkiu sudaryta darbo grupė Antrojo pasaulinio karo aukų atminimo įamžinimo Macikų karo belaisvių stovyklos teritorijoje klausimams koordinuoti. Darbo grupės vadovė - Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorė Teresė Birutė Burauskaitė.

savivaldybe 2Gdanske (Lenkija) vykusioje 16-oje tarptautinėje turizmo parodoje Šilutės rajono savivaldybės administracijos atstovai pristatė projekto „Kultūrinio paveldo išsaugojimas Pietų Baltijos regione - CRAFT LAND“ vykdomas veiklas ir būsimus renginius, taip pat Šilutės kraštą bei turizmo galimybes.

magnolija P4240128Savivaldybės vadovai ir specialistai aplankė šilutiškės magnolijų augintojos Eugenijos Juraškaitės - Murauskienės daigyną, kuriame auga ir greitu laiku miestui bus padovanoti septyni magnolijų sodinukai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt