Savivaldybėje

azukaitiene jadvygaViena taupiausių ir racionaliausiai sugebančių tvarkytis Savivaldybės įstaigos vadovų - Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovė Jadvyga Ažukaitienė - verčiama palikti postą.

Greičiausiai jau šį ketvirtadienį rajono Tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas dėl J.Ažukaitienės atleidimo iš darbo šalių sutarimu, išmokant jai pusmečio darbo užmokesčio kompensaciją.

draudimas rukytiKetvirtadienį rajono Tarybos posėdyje politikai turės apsispręsti, ar pritarti Savivaldybės gydytojo Mariaus Bartkaus iniciatyvai Šilutės mieste apriboti rūkančiųjų teises.

Rajono Tarybai pateiktas sprendimo projektas drausti rūkyti Vydūno skvere bei besiformuojančiame Šeimos skvere - aikštėje tarp Šilutės muziejaus ir Šilutės kredito unijos.

triuksmas cintjoniskiu duobesAtėjo laikas ir Šilutei turėti savo triukšmo prevencijos zonas. Jau žengtas pirmasis žingsnis šia linkme. Rajono savivaldybės Taryba triukšmo prevencijos zona vienbalsiai patvirtino Šilutės Cintjoniškių gatvę.

Triukšmas blogina gyvenimo kokybę

Nepasakysime nieko nauja teigdami, jog triukšmas kenkia žmogui. Labiausiai jis kenkia klausai, centrinei nervų ir kraujotakos sistemoms. Triukšmas taip pat yra dirginimo, streso, miego sutrikimo, apskritai - gyvenimo kokybės blogėjimo priežastis.

varnaite dvarePrieš savaitę Šilutės rajoną apvažiavo Kultūros paveldo departamento direktorė Diana Varnaitė bei departamento Klaipėdos skyriaus specialistai Audronė Puzonienė, Ingrida Gečienė bei Laisvūnas Kavaliauskas.

silutes grazinimas geles balkonuosePavasarėjant Savivaldybės ir Šilutės seniūnijos vadovai sukruto mąstyti, kaip pagražinti miestą.

Merė Daiva Žebelienė, administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus ir jo pavaduotojas Algirdas Ivanauskas šiemetinį miesto grožį su „Šilutės komunalininko“, Šilutės gražinimo draugijos, moterų verslininkių organizacijos atstovėmis aptaria jau nebe pirmą savaitę. Surengtas pasitarimas su visuomenininkais, aplankytos viešosios miesto erdvės, aptarta, kokius gėlynus ir grožio saleles kuriose vietose būtų galima įrengti.

Idėjų turi visi ir jei bent daliai jų Savivaldybė ras lėšų, šią vasarą džiaugsimės ir naujais gėlynais, ir atnaujintomis erdvėmis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt