Savivaldybėje

juknaiciai vaiku zirgu konkurasŠilutėje yra 6 vaikų darželiai, iš kurių vieno, pagal šiandienos vaikų skaičių, miestui jau nebereikia. Kalbos apie darželių tinklo optimizavimą, senokai sklandžiusios rajono Savivaldybėje ir Tarybos politikų pokalbiuose, pastaruoju metu vėl - ant bangos: specialiai sudaryta darbo grupė jau savaitę svarsto ikimokyklinio ugdymo įstaigų situaciją.

Ši grupė ketvirtadienį šiuo klausimu turi pateikti išvadas rajono politikams rajono Tarybos posėdžio metu.

Dvaro foto 11Balandžio 1 d. minėsime iškilaus mūsų miesto mecenato, kultūros ir visuomenės veikėjo Hugo Šojaus 168-ąsias gimimo metines. Kitą savaitę turėjo būti baigtas H.Šojaus dvaro restauravimo projektas. Deja, darbų pabaiga nukeliama į spalio mėnesį, o remontui baigti trūksta beveik 2 milijono litų.

Nuo pernai pavasario Šilutės rajono savivaldybė vykdo projektą, kurio metu numatyta restauruoti dvaro rūmus, tarnų namą, arklidžių ir karvidžių pastatus, sutvarkyti dvaro aplinką. Baigus darbus ir įkūrus turizmo paslaugų kompleksą tikimasi, kad tai padės pritraukti privačias investicijas ir turistus iš Lietuvos bei užsienio.

Neatliktų darbų bagažas dar pakankamai didelis, tačiau tai, kas jau padaryta, džiugina kiekvieno šilutiškio akis. Galbūt įgyvendinus projektą, Šilutės dvaras, kaip ir prieš šimtą metų, sužibės ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

savivaldybe 2Savivaldybės administracija prašo politikų leidimo pasiskolinti  7,048 mln. litų ir šiais pinigais padengti iš bankų „Svedbank“ ir „Snoras“ anksčiau paimtas paskolas.

Artėja šių paskolų dengimo terminas, o Savivaldybė neturi savo biudžete lėšų paskoloms dengti.

Pasak Savivaldybės administracijos direktoriaus Raimondo Ambrozaičio, visų Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis bankams 2013 m. pradžioje buvo 29 mln. 385,9 tūkst. litų. Be to, Savivaldybė bankui „Swedbank“ pagal faktoringo sutartį skolinga  dar 2,355 mln. Lt.

skardzius autobusu vairuotojai„Mes minties apie streiką dar nepalaidojom“, - Šilutės autobusų parko vairuotojai penktadienį įspėjo jų įmonėje apsilankiusį Seimo narį Artūrą Skardžių ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Vygantą Kamarauską.

Vyrai sakė dar nepamiršę seimūnų ikirinkiminių pažadų, kurie dabar jau subliuškę.

pspc susirinkimasŠilutės pirminės sveikatos priežiūros centre vėl auga įtampa. Kol įstaigos vadovė Jadvyga Ažukaitienė serga, medikai prieš savaitę pareiškė norą susitikti su Savivaldybės vadovais ir išsakė jiems savus priekaištus dėl vadovės darbo, dėl menkų atlyginimų ir jų skaičiavimo metodikos.

Rajono Tarybos komitetuose irgi svarstoma PSPC padėtis, ir politikai be gailesčio kritikuoja J.Ažukaitienės vadovavimo bei taupymo metodus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt