Savivaldybėje

aiksteleSavivaldybės merė Daiva Žebelienė ir jos pavaduotojas Algirdas Balčytis Kūno kultūros ir sporto departamentui įteikė Šilutės pirmosios gimnazijos direktorės Laimos Spirgienės bei Naujakurių kvartale gyvenančių žmonių grupės prašymus, kad jie norėtų turėti universalias sporto aikšteles.

Universalios aikštelės jau kelerius metus Kūno kultūros ir sporto departamento iniciatyva pagal specialią programą įrenginėjamos įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose. Aikštelėse galima žaisti krepšinį, kvadratą, mažąjį futbolą ir kitokius judrius žaidimus.

POTVYNIS 2Apsemtame krašto kelio Nr. 206 Šilutė–Rusnė ruože, kurio ilgis 407 metrai (nuo 6,312 iki 6,719 km), vandens lygis nuslūgo ir jo gylis yra 22 cm. Lengvosioms transporto priemonėms eismas draudžiamas.

SKALUNAI ZEM N 1Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vygantas Kamarauskas bei Juridinio skyriaus vedėjas Arvydas Bielskis keliauja po seniūnijas aiškintis, kieno nurodymu ūkininkams įpirštos pasirašyti sutartys su skalūnų dujų ieškotojais.

Skandalingiausia, kad įtarimų gijos veda prie Savivaldybės administracijos darbuotojų - Kaimo reikalų skyriaus specialistų, dirbančių seniūnijose.

Ūkininkai tvirtina, kad nuostolingas sutartis pakišo ne kas kitas, o žemės ūkio specialistai, dirbantys Saugų, Švėkšnos, Gardamo, Vainuto, Katyčių ir Žemaičių Naumiesčio seniūnijose.

Pasak V.Kamarausko, tik vienintelis Juknaičių žemės ūkio specialistas Vytautas Barkauskas nesusigundė tarnauti skalūnų klodų ieškotojams ir Juknaičių ūkininkams nesiūlė pasirašinėti jokių sutarčių.

RUSNES RUMAI 1Rusnės Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorė Birutė Servienė dabar išgyvena kūrybinių planų euforijos laiką. Rajono vadovai oficialiai pasiūlė B.Servienės vadovaujamą įstaigą, iki šiol neturinčią normalių patalpų, perkelti į erdvius XX amžiaus pradžioje statytus tuometinės apskrities teismo rūmus.

Rajono vadovai senųjų teismo rūmų patalpų perdavimo Etnokultūros centrui sprendimo projektą artimiausiu metu ketina pateikti rajono Tarybai.

silokarcemos kvartalo vizijaPo kelerių metų Šilutės miesto senamiestis gali atgimti ir tapti reprezentacine vieta: šilutiškiai ir miesto svečiai vaikštinės renovuotomis Šilokarčemos kvartalo gatvelėmis, gėrėsis naujomis spalvomis nušvitusiais čia stovinčiais įdomios architektūros namais, užsuks į čia esančias kavinukes ir suvenyrų parduotuvėles.

Tokią viltį teikia Šilutės r. savivaldybės tarybos narys, Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Arvydas JAKAS, kuris toliau judina jo paties parengtą sprendimo projektą dėl seniausios Šilutės miesto dalies renovacijos.

Jei pavyks laiku parengti detaliuosius ir techninius planus bei surengti Šilokarčemos kvartalo vizijos kūrėjų konkursą, tikimasi, kad kvartalo rekonstrukcijai lėšų pavyks gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt