NVO veikla

gorainiu svente bulvesNuklykavus gervių virtinėms, ištuštėjus sodams ir pasibaigus rudeniniams darbams, gorainiškiai šeštadienio vakarą sugužėjo į kaimo laisvalaikio salę pasidžiaugti nuveiktais darbais, pavakaroti.

Vakaronė sutapo su Šv. Martyno diena, kai galvijai būdavo suvaromi į tvartus, žemė paliekama žiemos poilsiui ir niekas jos nebedrįsdavo judinti.

breastcancerremoval.com nuotr.Kiekvienais metais spalio mėnesį Lietuvos ir pasaulio gyventojai solidarizuojasi kovai su krūties vėžiu.

Lietuvoje įgyvendinamas krūties vėžio prevencijos projektas "Nedelsk" pakvietė visas Lietuvos bibliotekas, bendruomenes, mokyklas dalyvauti įvairiose "rožinėse akcijose".

rlietuvos-radijas-logoLietuvos radijo "Klasikos" programos laida "Ryto allegro" renka 2011-ųjų Metų kultūros šviesulį - žmogų, šiais metais daugiausiai nuveikusį savo miesto ar kaimo bendruomenės labui bet kurioje kultūros srityje.

Pasiūlykite iniciatyvų ir veiklų kultūros darbuotoją, kurio darbas  žmonėms suteikia daugiau šviesos, kurio organizuojami renginiai sulaukia didelio dėmesio, kuris padeda aplinkiniams siekti išsilavinimo ar tiesiog turiningai praleisti laisvalaikį.

sveksna teviske kalba simkuvieneKas dveji metai švėkšniškių draugija „Tėviškė“ draugijos narius kviečia į ataskaitinę - rinkiminę konferenciją. Tokia konferencija surengta penktadienį.

Švėkšniškių „Tėviškės“ draugija šių metų vasario mėnesį pažymėjo 15 metų sukaktį. Kiek per tuos metus pasakota apie Švėkšnos žymiausius žmones, kiek klausyta dainų, matyta parodų, naujų knygų pristatyta...

 

zinaida mikelionisŠilutės rajono neįgaliųjų draugija tradiciškai surengė kasmetinę Rudens šventę. Pradėta ir nauja tradicija, pavadinta keliaujančiais batais. Pačių neįgaliųjų sukurta stilizuota skulptūra - vaza iš laikraščių atiteko vakaro šauniausiam kolektyvui iš Tauragės.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt