Įvairenybės

 

Bekontakiai aukojimo_renginiaiKasmet vis daugiau pinigų šalies gyventojai skiria kilniems tikslams bei įvairioms paramos organizacijoms. Būdų aukoti taip pat daugėja. Nuo šiol lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ bei bankas „Luminor“ parduotuvėse suteikia galimybę paaukoti „SOS vaikų kaimams“ vienu rankos judesiu: bekontakčiais įrenginiais.

 

autotransa-1Autobusai dažnai siejami su nepatogumais, o žmonės juos renkasi kaip paskutinį variantą kelionėms. Tačiau, nors šie nuogąstavimai turėjo pagrindą anksčiau, naujos gamybos autobusai pasižymi dideliu komfortu ir nenusileidžia kitoms transporto priemonėms. Autobusai tampa vis populiaresniu pasirinkimu ne tik turistinėms kelionėms po Lietuvą ar Europą, bet ir verslo kelionėms ir net vestuvėms.

 

20191122160828 AutoriteissLietuvoje atliktos 14-18 m. jaunuolių apklausos duomenimis net 84 proc. šalies moksleivių teigia žinantys, kas yra autorių teisės, tačiau vis tiek beveik pusė jų filmus siunčiasi nelegaliai. Toks rezultatas rodo, kad kalbėti, ką iš tiesų apsaugo autorių teisės ir kokias pasekmes gali atnešti jų pažeidimas, vis tik yra būtina.

 

Juozo Statkeviiaus_alij_darovi_sriubaPraėjusią savaitę lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ asortimentą papildė mados dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurta „Žaliųjų daržovių sriuba“. Šią prekę pirkėjai gali rasti didžiosiose „Maximos“ parduotuvėse. Tuo tarpu bendrovės komercijos vadovė Vilma Drulienė pastebi, kad pirkėjai, stengdamiesi taupyti laiką, vis dažniau renkasi jau pagamintas sriubas.

 

pile-1868894 960_720Reikalingos padangos sunkiasvorei žemės ūkio ir kitokiai technikai? Pramoninių padangų tiekėjai užtikrins pačius geriausius, tiesiai iš gamintojų gaunamus produktus palankiomis kainomis. Sužinokite daugiau apie kokybiškų pramoninių padangų privalumus bei siūlomas pasirinkimo galimybes šiame straipsnyje.

 

2Naujai įsirenginėjant namus ne visada pagalvojama, koks svarbus yra vonios kambario įrengimas. Gi vonios kambaryje reikia tik klozeto, praustuvės, vonios ir spintelės. Bet, vis tiek, tinkamai suplanuoti vonios kambarį yra turbūt sudėtingiausia. Leiskite jums papasakoti, su kokiomis problemomis susiduriama įrenginėjant vonios kambarį ir kokios spalvos vonios spintelės šiuo metu yra stilingiausios ir praktiškiausios.

 

Untitled-1 copyNaujos darbinės kelnės ne tik atrodys gražiai ir stilingai, bet taip pat puikiai tiks įvairios paskirties darbui tiek lauke, tiek patalpų viduje. Plačiame prekių asortimente atrasite pačių įvairiausių kelnių – tiek tradicinių amatų kelnių, medžioklinių ar kareiviško stiliaus kelnių, tiek gražesnių ir išvaizdžių kelnių, tinkančių įvairios paskirties darbams bei laisvalaikiui. Atradę tai, ko ieškote, nepraleiskite progos įsigyti prekių internetu – tai itin patogus būdas, kuomet net nereikia niekur eiti iš namų.

 

Avinas-zodiako-enklas-570x350Ką žada jums žvaigždės šią savaitę? Pateikiame astrologinę prognozę visiems Zodiako ženklams.

 

Untitled-2 copyPaskutiniu metu labai daug ir labai garsiai kalbama apie apvalesnių formų moteris. Dizaineriai jiems siūlo įvairiausius drabužius, dalinasi patarimais, kurie padeda paryškinti gražiausias kūno vietas ir tuo pačiu paslėpti trūkumus. Tuo tarpu „skinny“ tipo merginos, kurios yra labai lieknos dažnai pamirštamos.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt