Įvairenybės

ELTOS nuotr.Šveicarijoje, Volerau mieste, surengtas pirmasis Europos triušių kliūtinio bėgimo čempionatas.

Jame dalyvavo 55 ilgaausiai.

 

Čempionatą laimėjo čekė Lada Sipova-Krecova.

kostiumasTinkamas kostiumas Helovino nakčiai - raktas į smagų vakarėlį.

Įsivaizduokite, kaip būtų nemalonu, jeigu į Helovino vakarėlį atvyktumėte apsirengę lygiai taip pat kaip visi kiti. Panašu, šiems žmonėms toks netikėtumas negresia.

Kadras iš youtube.comPamario kraštas, nuo seno garsėjantis žuvimis, nuo šiol turi neatrastą potencialą - skraidančias žuvis. Tokie žaisliukai dabar ant bangos Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Norite nustebinti ir pralinksminti vaikus, išgasdinti kolegas darbe ar praeivius gatvėje - išleiskite žuvis paskraidyti, tegul jos plaukioja ore!

Stopkadras/Youtube.com Žmonijos plėtros kelius vaizduojančios sidabro gijos, besidriekiančios aplink planetą, sukuria dramatišką voratinklio iliuziją.

Šie įspūdingi vaizdai - tai kanadiečio antropologo Felixo Pharando trylika metų trukusio darbo rezultatas. Jis savo sukurtomis schemomis naudojasi norėdamas parodyti, kaip žmonijos technologijos, tokios kaip duomenų perdavimo kabeliai, lėktuvai ir sausumos keliai keičia Žemės paviršių, rašo britų „The Daily Mail“.

Kadras iš youtube.comŠilutės kantri grupė "Karčema" (vad. Vygantas Stoškus) svečių teisėmis dalyvavo LTV laidoje "Duokim garo!". 

Svečiai iš šių metų Lietuvos kultūros sostinės Šilutės reprezentavo Pamario kraštą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt