Jaunimo banga

traksedziu mokykla_stovyklaŠilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriuje  vyko tradicinė dieninė vasaros stovykla „Gimtinės takeliais” socialiai remtiniems 1-5 klasių mokiniams. Stovyklautojų veiklą organizavo mokyklos socialinė pedagogė Jolita Lileikienė.

grabupiu mokykla_stovykla1Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriuje veikianti vasaros stovykla „Draugaukime” vaikams jau tapo būtinybe, nes vyksta jau 11 metų. Tai padeda vaikams turiningai leisti laisvalaikį, nes visos stovyklos dienos pilnos šaunių idėjų.

deguciu mokykla_paskutine_mokslo_metu_diena2Baigėsi dar vieni mokslo metai, o atsisveikinimo su mokykla diena išaušo saulėta ir vasariška, atnešdama mums gerą nuotaiką.

jaunimo erdveŠilutės kultūros ir pramogų centro Atviros jaunimo erdvės projektui „Atrask save Šilutėje“ skirta beveik 6500 eurų.

apdovanoti mokiniai_7Šilutės rajone gyvuoja graži, daugiau nei 10-metį skaičiuojanti tradicija kiekvienų mokslo metų pabaigoje pagerbti geriausiai besimokančius, aukščiausių pasiekimų meno ir sporto srityse pasiekusius moksleivius. Nauja kasmet yra nebent tai, kad tų geriausiųjų, įvairių konkursų ir olimpiadų nugalėtojų turime vis gausesnį būrį.

Tradicijai nenusižengta ir šiemet, tačiau dėl anksčiau minėtos priežasties pagarbos renginį jau teko organizuoti nebe didžiojoje rajono savivaldybės salėje - ten visi moksleiviai, kurių šiemet buvo net daugiau negu šimtas, jų mokytojai, tėvai ir bičiuliai tiesiog nebūtų tilpę. Tad šventė surengta Šilutės kultūros ir pramogų centre.

Ukmergės naujienos