Jaunimo banga

 

Mazylis sveksnojeGruodžio 4 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Švėkšnos filiale vyko istorijos paskaita „19018 m. vasario 16 d. Lietuvos nepriklausomybės akto priešistorė“, kurią vedė mokslininkas, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, politikos ir visuomenės veikėjas Liudas Mažylis. Jam suteikta Lietuvos pažangos premija (2017), ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžius (2017), Stasio Lozoraičio žurnalistinė premija (2017). L. Mažylis yra Kauno miesto garbės pilietis (2018).

pasaku kurimo_dirbtuves_bibliotekaŽemaičių Naumiesčio ir Vainuto bibliotekose vyko linksmos pasakų kūrimo dirbtuvės su dailininku, knygų vaikams autoriumi Pauliumi Juodišiumi ir rašytoju Virgiu Šidlausku. Abu menininkai yra ne tik mėgstami jaunųjų skaitytojų, bet ir pripažinti literatūros kritikų.

 

Pradinukai 1Lapkričio 30 – gruodžio 1 d. Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokinės Justė Kuzaitė ir Odrė Valeikė su mokytoja Violeta Lukočiene, dalyvavo GLOBE ir Baltijos jūros projekto (BJP) konferencijoje, kuri vyko Lietuvos jaunųjų gamtininkų centre, Vilniuje.

salunas konkursasDvi šokių klubo „Salūnas“ komandos dalyvavo „United Dance Nation“ organizuojamame konkurse „Lithuanian cup 2018“, į kurį suvažiavo šokėjai iš visos Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Moldovos ir net Montenegro. Tai didžiausios metų varžybos su geriausiais Lietuvos ir Europos šalių šokėjais.

paroda vaikams_sveksnaŠvėkšnos „Saulės“ gimnazijos ketvirtokai atskubėjo į Švėkšnos biblioteką, kur jų laukė susitikimas su Rasos Truikienės eilėraščių knygutės „Priešaky kelionė“ iliustracijų autoriumi Valdemaru Tisaičiu ir tapytoju Sauliumi Šedžiu.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt