Jaunimo banga

 

kodavimasŠiandien tarytum kiekviena mūsų kasdienio gyvenimo sritis yra tiesiogiai paveikta kompiuterinių technologijų. Be kompiuterio ar išmaniojo telefono nebegalime įsivaizduoti nei vienos savo dienos. Ir tai būdinga ne tik suaugusiesiems, tačiau ir vaikams, kurie yra labai imlūs ir gabūs šiuolaikinėms technologijoms. Todėl šiomis dienomis programavimo būreliai vaikams Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje sulaukia didžiulio dėmesio. Tuo tarpu, jei šiuo metu dar tik svarstote apie galimybę savo vaiką leisti į programavimo būrelį, būtų naudinga sužinoti kelis svarbius programavimo būrelių privalumus.

Lt team_2Šilutės pirmojoje gimnazijoje vasario pabaigoje lankėsi LTeam 3x3 krepšinio (tai tokia krepšinio atmaina, kai žaidžiama ne 5 prieš 5 žaidėjus, o 3 prieš 3, naudojant vieną krepšį) Lietuvos atstovai, – Aurelijus Pukelis, Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis ir Marijus Užupis.

VainutasVainuto gimnazijos paruošiamosios grupės vaikai su mokytoja Aldona Jukniene atėjo į Vainuto bibliotekoje surengtą literatūrinį edukacinį rytmetį „Duonelės kelias“.

tarmiu 2Traksėdžių bibliotekoje surengta lietuvininkų tarmės pamokėlė, dalyvaujant Traksėdžių progimnazijos skyriaus mokiniams.

Knygos keliasBiblioteka – knygų namai. Dažnas čia patiria skaitymo malonumą, tačiau nemažai šių dienų vaikų ir jaunimo patiria ir skaitymo kančias – privalomus sąrašus, mokyklinę programą ir pan. Pasaulį užvaldžius kompiuteriams, internetui, daugelis vaikų nebesupranta, koks džiaugsmas yra paimti gerą knygą į rankas ir nusikelti į jos istorijos verpetus.