Jaunimo banga

saugu popiete_skaitoJeigu netikėtą, o gal ir neįprastą klausimą suaugusiajam užduotų pradinukas: ar tikrai mylite tą vietą, kurioje gyvenate, ar ja džiaugiatės, didžiuojatės? Ar sugebėtumėte ir galėtumėte kelias valandas apie savo gimtąją vietovę papasakoti šiam vaikui, mokiniui ar atvykusiam svečiui, o gal net pačiam rajono merui?!

O kiek daug galėtumėme pasakoti apie savo tėvus, senelius ar prosenelius, nesvarbu, kokios socialinės kilmės ar statuso visuomenėje jie būtų?

Ar su pasididžiavimu pasakytumėte, kad esate kilęs ne iš sostinės ar didmiesčio, o iš mažo miestelio ar kaimo?

svajone 8_vaikai_su_vadoveKasmet kovo mėnesį Pamario muzikinėje padangėje suskamba vaikų popchoro „Spindulys“ gimtadienis, lydimas respublikinio vaikų ir jaunimo populiariosios vokalinės muzikos festivalio „Svajonė“.

Šiemet kovo 18-ąją „spinduliukai“ su vadove Lijana Šerpytiene atšventė 21-ąjį bendros veiklos „tortadienį“ bei 8-ąjį kartą į festivalį sukvietė dainuojančių vaikų ansamblius, kolektyvus, solistus, duetus iš visos Lietuvos.

gimnazija nauja_smallŽemaičių Naumiesčio  gimnazijoje siautėja „Gerasis skaitymo virusas“. Tai akcija, skatinanti mokinius domėtis literatūra. Kartu mokiniai dalyvavo ir respublikiniame knygų skirtukų kūrimo konkurse „Piliakalnių legendos“ - geriausi darbai siųsti į Švėkšnos „Saulės“ gimnaziją. Kaip byloja konkurso pavadinimas, šie renginiai skirti Piliakalnio metams paminėti.

Paminėta ir saugesnio interneto diena - 5-7 klasių moksleiviai buvo mokomi saugiau naudotis žiniatinkliu.

savanoryste I_gimnazija„Savanoriaudami išmokstame naujų dalykų“, - taip teigė ne vienas gimnazistas, atėjęs į debatų klubą. Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko debatai, kurių metu 9-12 klasių mokiniai mokėsi paruošti, argumentuotai pagrįsti bei pristatyti įvairių tipų kalbas apie savanorystę. 

mokiniu protu_musis_kovo_11Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje įvyko Lietuvos mokinių sąjungos Šilutės rajono mokinių tarybos organizuotas renginys - protų mūšis „Mūsų istorijos puslapiais“.

Ukmergės naujienos