Jaunimo banga

Mokytoja Diana_Balcauskiene„Mokykloje turi dirbti tie mokytojai, kurie tikrai myli savo darbą“, - įsitikinusi 23-ejų metų Šilutės pirmosios gimnazijos matematikos mokytoja Diana Balčauskienė.

Mokykloje Diana dirba dar tik mėnesį ir pripažįsta, kad sugrįžti į savo mokyklą, kurią pati baigė prieš šešerius metus, yra keista. Tačiau pradėti dirbti ten, kur ir mokėsi, ji norėjo specialiai.

„Drąsiau sugrįžti į mokyklą, kai visi mokytojai ir aplinka pažįstama“, - sako tris kartus per savaitę iš Klaipėdos į Šilutę atvažiuojanti jauna moteris.

Praėjusią savaitę minėjome Mokytojų dieną. Tad šia proga su Diana kalbėjomės apie šiais laikais nepopuliarų mokytojo darbą, mokinius, kurie jaučia nerimą šalia savęs neturėdami telefono, ir apie tai, kad ir „nurašytas“ mokinys gali gerai išlaikyti egzaminą, svarbu jam padėti tuo patikėti.

 

mokytojai gardamoSpalio 5-osios rytą Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filialo bibliotekininkė su Gardamo bendruomenės kolektyvu bei Žemaičių krašto etnokultūros centro kultūrinės veiklos vadybininke Lina Balčiauskiene surengė šventę, skirtą mokytojams.

VAIKAI REDAKCIJOJE_1Apie tai, koks gali būti įdomus korespondentų darbas, kad laikraščio redakcija - tai ne spaustuvė, kiek „Šilutės naujienos” turi prenumeratorių ir dar daugybę įdomių dalykų apie laikraščio leidybą sužinojo praėjusią savaitę į redakciją užsukę Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai, lydimi mokytojos Dianos Lileikienės.

jankaus mokykla_publikaŠilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos mokytoja Violeta Lukočienė pakvietė visus pradinių klasių mokinukus paminėti Pasaulinę gyvūnijos dieną.

lengvoji atletika_vaikaiRugsėjo 22 dieną Gargždų miesto stadione vyko atvirosios Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Ten jėgas išbandė ir Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis. Treneriai džiaugiasi jauniausiais sportininkai, kurie lipo ant apdovanojimų pakylos.

Guoda Šiaudvytytė 1000 m bėgimo rungtyje finišavo pirmoji ir pasipuošė aukso medaliu. Komandos draugei Ingai Nausėdaitei nedaug trūko iki medalio - ji atbėgo ketvirtoji.

Ukmergės naujienos