Jaunimo banga

robotika traksedziuose2Traksėdžių bibliotekoje vyko robotikos užsiėmimas, dalyvaujant Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriaus penktokams. Užsiėmimą vedė ir su robotų konstravimo pagrindais mokinius supažindino Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinių technologijų specialistas Ovidijus Kulda ir vyresnysis bibliotekininkas Ovidijus Normantas.

vyduno gimnazija_matematikaRietave vykusi komandinė matematikos olimpiada Šilutės Vydūno gimnazijos moksleiviams buvo itin sėkminga: 9 - 10 klasių komanda laimėjo III vietą, o 11 - 12 klasių gimnazistai užėmė aukščiausią - I vietą.

sveksnos biblioteka_skaitymai3Švėkšnos bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai, kuriuose dalyvavo ,,Saulės“ gimnazijos pirmokai su mokytoja Vilma Adomavičiene.

raudonkepuraite pyragu_diena1Dirbant su vaikučiais gimė mintis imtis kilnios akcijos ,,Ištiesk gerumo ranką“. Tėveliai pritarė, kad būtų gražu aplankyti senelių globos namus, pasidalinti savo keptu pyragu, parodyti vaikams, kaip sukasi žmogaus gyvenimo ratas. Tam pasirinkome Pyragų dieną.

JAUNIMO _1Praėjusią savaitę Šilutėje įvyko rajono jaunimo iniciatyvų apdovanojimo renginys. Jo metu buvo pagerbtos dvi jaunimo organizacijos, ilgą laiką organizuojančios renginius savo gyvenvietėse.

Kintų atvira jaunimo erdvė gavo prizą už šešerius metus organizuojamą renginį „Jaunimo naktys“, o Stubrių jaunimas už devynerius metus organizuojamą tinklinio turnyrą.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt