Jaunimo banga

traksedziu stovykla_pas_pasienieciusVasaros poilsio stovykloje „Gimtinės takeliais 2017“ atostogas pradėjo 22 Šilutės M.Jankaus mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriaus pradinukai. Jau 13 metų Traksėdžiuose organizuojama ši vasaros poilsio stovykla, kurią finansuoja rajono Savivaldybė. Stovyklautojai penkias dienas dalyvavo įvairiose veiklose bei išvykose.

jaunimo centro_stovykla_bebaimiu_zaidimasMokslo metams pasibaigus, ne visos mokyklos liko tuščios. Štai Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre nuo birželio 5 d. buvo surengta dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Domėkimės ir veikime kartu“. Visą svaitę mokiniai keliavo, pažino dar neaplankytas Pamario vietas, sportavo, kitaip aktyviai praleido laiką.

regbis su_trenere_minkeviciuteBirželio 3 dieną Olimpinės dienos deglas liepsnojo Alytuje. Į šį renginį vyko ir Šilutės mažieji regbininkai su trenere Austėja Minkevičiūte.

3 sveksnos_skautai_jaunuju_ambasadoriu_estafetejeVisą gegužės mėnesį Alytaus miesto ir rajono, Šilutės, Varėnos, Kretingos, Telšių, Kaišiadorių bei Kauno miesto ir rajono savivaldybėse vyko šv. Jokūbo estafetė. Į estafetę įsijungė ir Švėkšnos A.Rugytės skautų komanda, vadovaujama Violetos Stonienės ir Danutės Šneideraitienės, prie jų prisidėjo ir spec. pedagogė Kornelija Martinkienė.

jankaus mokyklos_vasaros_stovyklaSeptynias dienas Šilutės Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje vyko vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Aukime sveiki“.

Ukmergės naujienos

,,,,,