Jaunimo banga

stovykla knygu_istorija_muziejujeKultūros edukacijos stovykloje „Knygos istorija: nuo rašto ištakų iki ekslibriso“, kuri veikė Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, septynias dienas 15 vaikų keliavo knygos istorijos takais, gilindamiesi į rašto ir knygos paslaptis, vystydami savo gabumus kūrybinėse edukacijose, bendraudami ir žaisdami.

teatro stovykla_bibliotekoje_IMG_4514Jau ketvirtus metus iš eilės Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka jaunuosius šilutiškius ir svečius pakvietė į stovyklą „Mažieji genijai - menininkai“. Tai itin patrauklus projektas, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, o šiais metais prisidėjo ir Šilutės rajono savivaldybė.

12188 6b9400debd8e1503ac9be7847a5d86ccŠių metų Šviečiamosios gyvulininkystės programos mokomoji medžiaga ir priemonės jau pasiekė visus dalyvius – vaikų lopšelius – darželius bei mokyklas. Mokomojoje medžiagoje pateikiama informacija apie Lietuvos ūkininkų auginamus gyvulius ir paukščius, jų laikymą, šėrimą, duodamą produkciją.

sveksnos gimnazija_jaunimo_dienos_vilniuje„Tiesa padarys jus laisvus“ - taip buvo pavadintos 10-osios Lietuvos jaunimo dienos, kurios vyko Vilniuje birželio 23-25 dienomis. Renginyje dalyvavo jaunimas iš visos Lietuvos. Tarp jų - ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokiniai.

Jaunuoliai mokėsi branginti tiesą, laisvę, gebėjimą būti kartu, džiaugtis ir dovanoti džiaugsmą kitiems.

atenes sokejos_palangojePasibaigęs aktyvusis šokių sezonas buvo labai sėkmingas jau 22 metus skaičiuojančiam ir ant sėkmės bangos skriejančiam šokių klubui „Atėnė“.

Apie tai, kad ilgos repeticijos, aplankyti konkursai, festivaliai - visos sudėtos pastangos - atneš puikių rezultatų, bylojo ir praėjęs ruduo, kai, anot šokių trenerės Ingos Mikutytės, į klubą plūstelėjo didelis būrys įvairaus amžiaus vaikų, norinčių įsilieti į klubo šokėjų grupes. O jų šį sezoną buvo suformuota net šešios.

„Visada juodas darbas, kantrybė, tikslingai paaukotas laikas atneša gerų rezultatų. Nenuvylė jie mūsų ir šį pavasarį“, - sako trenerė Inga, vardindama „Atėnės“ šokėjų aplankytus konkursus ir parsivežus trofėjus.

Ukmergės naujienos