Jaunimo banga

vyduno gimnazija_unesco_dienaŠilutės Vydūno gimnazijoje paminėta UNESCO diena. Šiemet ji buvo šventiška, nes svečiavosi mokytojų ir mokinių grupė iš Radviliškio Lizdeikos gimnazijos. Radviliškiečiai pasidalijo savo patirtimi UNESCO asocijuotų mokyklų tinkle, parodė meninę programą.

 ziemos sokisNenumaldomai artėja gražiausios, nuoširdžiausios ir daugelio su nekantrumu laukiamos šv. Kalėdos. Ta proga gruodžio 14-ąją Šilutės kultūros ir pramogų centre vėl aidės moderni muzika, atmosferą kaitins šokėjai bei juos palaikančių žiūrovų plojimai.

Atverti savo širdies gerumą, atjautą, gailestingumą bei rūpestį tradiciškai šiemet jau trečius metus iš eilės kviečia labdaros renginys „Žiemos šokis“, kurį organizuoja  trys garsiausi Šilutės šokių klubai: „Atėnė“ (vadovė Jūratė Gricevičienė), „Žvaigždūnė“ (vadovė Loreta Stanelienė) ir „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė).

Kasmet sulaukdamos vis daugiau geradarių, kurie prieš Kalėdas ištiesia savo ranką sunkiai besiverčiančioms šeimoms, asociacijos „Trys žuvys“ įkūrėjos nusprendė tęsti gerumo idėją: kviečia visus dovanoti dalelę prieškalėdinio džiaugsmo tiems, kam šiuo metu nėra lengva.

1 biblioteka_inovatyvios_programosŠilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka sulaukė gausaus moksleivių būrio iš Šilutės miesto pagrindinių mokyklų. Naujų pojūčių ir iššūkių ištroškęs jaunimas pusdienį praleido bibliotekoje ir išbandė inovatyvias pramogas.

sveksniskiai micro_bitLapkričio 21 dieną Klaipėdoje, Klaipėdos mokslų ir technologijų parke vyko Micro:bit kūrėjų diena. Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas sveikino miesto svečius ir klaipėdiečius aktyviai susirinkus į dirbtuves.

Šiame renginyje dalyvavo ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos šeštokai Vilius Gailiūnas, Titas Žemgulis ir septintokas Gustas Jenčauskas.

 

1 policija_vilkyciu_mokyklaSaugų seniūnijos Vilkyčių pagrindinės mokyklos 8-9 klasių mokiniai  įsitraukė į programą „Tapk jaunuoju policijos rėmėju“. Projekto „Pažink valstybę“ dalyviai padrąsino ir kitus mokinius imtis pilietinės iniciatyvos spręsti aktualią  mokyklai ir kaimo bendruomenei problemą - nelegalią prekybą cigaretėmis ir jų pardavimą nepilnamečiams.

Ukmergės naujienos