Jaunimo banga

Kalėdinė - muzikinė pasaka "Drugelis ieško žiemos". / Organizatorių nuotr.Naujakurių pradinėje mokykloje prieš pat Naujuosius šėlo vabaliukai: margaspalvis drugelis, vietoje nenustygstančios musytės, darbščios skruzdėlytės, žalieji žiogai, ratuotosios bitutės, septyntaškės boružėlės. Jie, iš žiemos miego pažadinti dailiosios Fėjos, būriu ieškojo Kalėdų senelio ir jo dovanų.

Nykštukai. / Organizatorių nuotr.Gruodžio 23 d. Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokiniai sulaukė Kalėdų Senelio.

atenu nauji metai f4Sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ vaikus ir jų tėvelius pakvietė į kalėdinį „Cirko“ vakarėlį. Tai nebuvo eilinis vakarėlis - kad jame galėtų dalyvauti, tėveliai turėjo apsirengti bei aprengti savo vaikučius karnavalo drabužiais, kurie atspindėtų cirko gyventojus. Tad vakarėlyje buvo klounų, tigrų, kiškučių...

pradine pinigu kartaSpalio - gruodžio mėnesiais Lietuvoje pirmą kartą vyko Finansinio raštingumo olimpiada, kurią organizavo Danske bankas ir Finansinio raštingumo mokykla. Šilutės pradinės mokyklos 4b klasės komanda „Šilutės pradinė“ tapo I-IV klasių grupės antrosios vietos laimėtojais ir buvo apdovanoti sidabro medaliais.

Konkurso prizininkai buvo pakviesti į Lietuvos televiziją dalyvauti laidoje „Pinigų karta“.

deguciu socialinis projektasPraėjusį penktadienį Degučių bendruomenės namuose buvo linksma - čia karaliavo jaunimas ir mažiausieji, nes vyko projekto „Kompleksinių socialinių paslaugų teikimas socialinės rizikos šeimoms“ užbaigimas.

Sumanę suburti socialinės rizikos šeimų atžalas, praturtinti jų laisvalaikį ir pamokyti jas būtiniausių socialinių įgūdžių, darbelių, degutiškiai pasirinko jauniausią savo bendruomenės dalį - vaikus. Jie parengė projektą ir gavo 9870 litų, todėl ir galėjo daugiau nei 2 mėnesius dirbti su vaikais ir paaugliais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt