Jaunimo banga

usenai be patyciu sypsenaUsėnų pagrindinėje mokykloje „Savaitės be patyčių“ renginiuose nutarėme neakcentuoti žodžio „patyčios“. Tiesiog per draugiškumo, gerumo puoselėjimą, teigiamą pavyzdį siekėme priminti, kad galima ir smagu elgtis kitaip.

Visą savaitę mokyklos fojė „darda“ didelis ir spalvingas „Draugystės traukinys“ - bendras mokinių ir mokytojų darbas.

moteru seklyciaKaip ir kasmet, „Moterų seklyčios“ klubo narės į popietę „Šventų Velykų belaukiant“ pakvietė 20 pradinukų iš Šilutės ir Žibų pradinių mokyklų.

Mažuosius į popietę atlydėjo socialinės pedagogės, o atrinko jos tuos vaikus, kurie kasdieniame gyvenime turi mažiau pramogų. Vaikai atvyko nešini savo rankų darbo dovanėlėmis ir berželių puokštėmis.

raudonkepuraite be patyciuŠilutės lopšelis - darželis „Raudonkepuraitė“ jau penktą kartą įsijungė į  VšĮ „Vaiko labui“ organizuotą respublikinę akciją „Savaitė be patyčių“.

lasiniu deina zibuteŽiemos pabaigoje Šilutės lopšelyje - darželyje „Žibutė“ vyksta lašinių valgymo diena. Atrodo, kad vaikai nemėgsta lašinių, bet kai visi kartu pasodiname po svogūną, auginame, laistome jį tol, kol jis išleidžia žalius sultingus laiškus - noras, kad lašinių diena ateitų kuo greičiau vis stiprėja.

juknaiciai smiginis„Savaitės be patyčių“ renginiai Juknaičių pagrindinėje mokykloje prasidėjo šūkiu „Vienas su visais! Visi su vienu“.

Visą savaitę vyko tradicinė akcija „Vadink mane vardu“, klasių auklėtojai vedė valandėles draugystės tema. Mokiniams pasiūlyta sukurti „Draugystės knygą“, į kurią jie sudėjo savo eilėraščius, pasakojimus, mintis, piešinius bendravimo temomis.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt