Jaunimo banga

zurnalistaiJuknaičių pagrindinės mokyklos jaunieji žurnalistai aplankė Šilutės rajoninių laikraščių „Pamarys“ ir „Šilutės naujienos“ redakcijas.

Prieš kelionę jie galvojo, kad ten spausdinami laikraščiai, bet sužinojo, kad laikraščiai spausdinami ne redakcijoje, o spaustuvėje.

Europrotai 071Baigėsi penktasis - finalinis turnyro „Europrotai“ etapas F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Finale susitiko šešios geriausios Šilutės komandos: „Eurowin“, „Draugelės“, „Euronautai“, „Zigzagas“, „Ereliai“, „Kūlverstukai“.

Grupėse auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, mokė tai padaryti, imitavo įvairias situacijas. / Organizatorių nuotr.Šilutės policininkai kasmet pavasarį dalyvauja Šilutės lopšelyje darželyje „Ąžuoliukas“ vykstančiuose renginiuose, skirtuose saugaus elgesio gatvėje įgūdžiams formuoti. Šiemet organizuota teminė savaitė „Aš saugus, kai žinau“.

Grupėse auklėtojos kalbėjo apie tai, kaip reikia saugiai pereiti gatvę, mokė tai padaryti, imitavo įvairias situacijas. Savo patirtį mažieji išreiškė piešiniuose, darydami darbelius.

Mokiniai pateikė literatūrinę kompoziciją: skaitė  eilėraščius ir ištraukas iš Maironio  knygų "Jūratė ir Kastytis", "Mano gimtinė", "Pavasario balsai", atliko dainas. / Renatos Ivaščenkienės nuotr.Jau dvyliktąjį kartą Lietuvoje rengiama Nacionalinė bibliotekų savaitė, kuri prasidėjo balandžio 23 d. 12 val. bendru renginiu visose Lietuvos bibliotekose. Tai jau tradicija tampantis renginys, kurio metu bibliotekos kviečia savo bendruomenės narius iš naujo atrasti garsiausių Lietuvos rašytojų kūrinius, klausytis jų ar savitai interpretuoti.

Į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Miesto filialo renginį „Ten, kur Nemunas banguoja...“ , skirtą Maironio metams, rinkosi mažieji bibliotekos lankytojai ir Šilutės Žibų pradinės mokyklos mokiniai.

theaterŽemaičių Naumiesčio gimnazijos bendruomenei teatro raiškos būrelio nariai, vadovaujami Sonatos Vilčiauskienės, pristatė premjerą - Vytauto Gužausko pjesę „Koridoriaus vaikai“.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt