Jaunimo banga

pradine pinigu kartaSpalio - gruodžio mėnesiais Lietuvoje pirmą kartą vyko Finansinio raštingumo olimpiada, kurią organizavo Danske bankas ir Finansinio raštingumo mokykla. Šilutės pradinės mokyklos 4b klasės komanda „Šilutės pradinė“ tapo I-IV klasių grupės antrosios vietos laimėtojais ir buvo apdovanoti sidabro medaliais.

Konkurso prizininkai buvo pakviesti į Lietuvos televiziją dalyvauti laidoje „Pinigų karta“.

deguciu socialinis projektasPraėjusį penktadienį Degučių bendruomenės namuose buvo linksma - čia karaliavo jaunimas ir mažiausieji, nes vyko projekto „Kompleksinių socialinių paslaugų teikimas socialinės rizikos šeimoms“ užbaigimas.

Sumanę suburti socialinės rizikos šeimų atžalas, praturtinti jų laisvalaikį ir pamokyti jas būtiniausių socialinių įgūdžių, darbelių, degutiškiai pasirinko jauniausią savo bendruomenės dalį - vaikus. Jie parengė projektą ir gavo 9870 litų, todėl ir galėjo daugiau nei 2 mėnesius dirbti su vaikais ir paaugliais.

 egle naumiestis dienaŽemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko linksmas „Parodijų šou“, kurio pagrindinis prizas - pasirodyti miestelio eglės įžiebimo šventėje.

vainuto adventasAdvento popietę vainutiškiams surengė Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras, Vainuto seniūnija, Vainuto bendruomenė ir Vainuto vidurinė mokykla. Seniūnijos gyventojus šventės organizatoriai kvietė atverti sielas pokyčiams, dalintis šiluma, dėmesiu.

Pirmąją advento dieną žmonės pindavo vainikus, o kaip žinia, apskritimas yra labai senas simbolis, reiškiantis tobulumą ir amžinybę. Į advento vainiką įdėtos keturios žvakės, simbolizuojančios keturis advento sekmadienius, turi savo prasmę.

naumiestis as galiu2011 metai paskelbti savanorystės metais. Šią temą atitiko ir Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vykęs tarpmokyklinis renginys, skirtas Jaunimo dienai.

Šiai progai skirtas renginys vyko jau aštuntą kartą. Šiemet jo tema - „Aš irgi galiu“. Džiugu, kad į šventę atvyko komandos iš Gardamo, Degučių, Juknaičių pagrindinių mokyklų, Švėkšnos „Saulės“ bei Žygaičių gimnazijų.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt