Naujienos

darom saugu_seniunija_germanika„Darom ir gamta tau padėkos!“ - su tokiu šūkiu balandžio 22-ąją pasitiko didelė dalis šilutiškių, visų seniūnijų bendruomenių narių, pilietiškai nusiteikusių susitvarkyti aplinką, dalyvaudami nacionalinėje, jubiliejinėje - 10-ojoje akcijoje DAROM. Aktyvių žmonių nesustabdė žvarbus oras: šiltai ir patogiai apsirengę kas vieni, kas su šeimomis jungėsi prie kitų talkininkų ir švarino mūsų visų aplinką.

Suskaičiuota, kad pavasarinėje talkoje iš viso dalyvavo apie 1300 Šilutės rajono žmonių, kurie kartu surinko beveik 10 000 kilogramų įvairių atliekų (be žaliųjų) ir dar apie 450 kg stambiagabaričių atliekų. Iš viso akcijos metu išvalytas maždaug 100 hektarų plotas.

Organizatoriai pastebėjo, kad talkinti daugiausia susirinko darbingo amžiaus žmonių - aktyviausių bendruomenių narių. Daug buvo ir moksleivių, o vyresnieji pastebėti rečiau.

img 6Pradėdami rinktis patalynę, turite išsiaiškinti koks komplekto dydis Jums reikalingas.

 

Valdas Lacko Su TavimŠių ir praėjusių metų Nacionalinėje Eurovizijos atrankoje didelio pasisekimo ir populiarumo sulaukęs rusniškis Valdas Lacko pristato naują dainą „Su Tavim“.

kariuomene1-5907Šilutės rajono savivaldybės administracija gavo Lietuvos kariuomenės jungtinio štabo raštą, kuriame informuojama, kad 2017 m. gegužės 2-19 d. vyks Lietuvos kariuomenės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir sąjungininkų kariai, kitų institucijų atstovai.

1 traksedziu_biblioteka_rasytoja_nijole_kepenieneŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale balandžio 20 dieną lankėsi prozininkė, poetė Nijolė Kepenienė, vaikams parašiusi daugiau nei 10 knygų.

Savaitės klausimasAr plauksite iš Šilutės į Nidą naujuoju Kuršių marių ekspresu?

Ukmergės naujienos