Naujienos

Juozas Zvirblis_ilgaamzisGardamo seniūnijoje Bliūdsukių kaime gyvenantis Juozas Žvirblis gyvenimu nesiskundžia. Jam visko užtenka - ir sveikatos, ir pinigų, ir su gyvenimo drauge Salomėja gražiai sutaria.

Lapkričio pabaigoje J.Žvirblis atšventė 90 metų jubiliejų. Matant senolį sunku patikėti, kad jam tiek metų, nes jis spinduliuoja gera nuotaika, guviai vaikšto, sklandžiai pasakoja apie savo ankstesnį ir dabartinį gyvenimą.

„Sėdėti negali, nes sustingsi, reikia vaikščioti, judėti”, - patarimą norintiems gerai jaustis duoda 90-metis.

PROJEKTAI _2Artėja Naujieji metai ir kiekvienam savivaldybės politikui, rajono verslininkui, visuomenės veikėjui maga sužinoti ar kas naujo suplanuota nuveikti Šilutėje, jos seniūnijose. Nekantrioji opozicija savivaldybės valdžią ragina veikti aktyviau, - juk ES finansinės paramos periodas jau prasidėjęs ir tesis ne amžinai - iki 2022 metų.

Šilutės savivaldybės vadovai - meras Vytautas Laurinaitis ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis mėnesio pabaigos spaudos konferencijoje žiniasklaidininkams pateikė didžiulį sąrašą projektų, kurie jau parengti. Dar šių metų gruodžio mėnesį ar artimiausiais 2018 metų pradžios mėnesiais bus pasirašytos finansavimo sutartys ir darbai pajudės.

 

0.295075001512989267Gruodžio 20 d. 13 val. visoje šalyje – miestų ir miestelių pagrindinėse aikštėse, didesnėse susibūrimo vietose – miškininkai gyventojams nemokamai dalins eglių šakas namams papuošti prieš šventes. Šią jau tradicija tapusią akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ rengia Aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija ir visos 42 miškų urėdijos.

 padekos vakaras_1pPastebėti, įvertinti ir padėkoti už buvimą kartu visus 12 metų mėnesių - tokią gražią tradiciją puoselėja Šilutės r. savivaldybės vadovai, antradienį ir vėl sukvietę krašto verslininkus, įmonių ir įstaigų vadovus į tradicinį Padėkos vakarą.

Išties mūsų miesto ir rajono gyvenimas sunkiai įsivaizduojamas be tų, į kurių duris, anot renginio vedėjo Marijaus Budraičio, ištisus metus beldžiasi įvairiausi įvairiausios paramos prašytojai. Ir daugybė verslo žmonių niekada tos paramos neatsako.

Todėl krašto klestėjimui svarbus kiekvienas čia dirbantis žmogus, todėl visiems jiems ir stengiamasi metų pabaigoje bent padėkos žodį ištarti.

Šįkart buvo ne tik šiltų žodžių, bet ir originalių nominacijų.

4 pasysiu_biblioteka_paskaitaŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale kartu su rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru surengtas susitikimas su VšĮ Individualaus augimo centro psichologe Lilija Vitkauskiene.  

Savaitės klausimasAr laikotės pasninko?

Ukmergės naujienos