Naujienos

Kkapiniu svente_3Yra daug dalykų, kurie jungia įvairiuose kraštuose gyvenančius evangelikus. Kapinių šventės yra Baltijos šalių evangelikų tradicija, gyva iki šiol, šias šventes švenčia liuteronai, reformatai, baptistai.

 

savaitgalio-laimikis-vaziavo-zvejoti-lydeku-sugavo-ispudinga-samaŠeštadienį žvejoti lydekų išsiruošę klaipėdiečiai Karolis Kaupys ir Egidijus Gumuliauskas nesitikėjo, kad namo iš žvejybos važiuos sugavę vos vieną žuvį. Tačiau toji žuvis pranoko visus lūkesčius – Nemune ties Rusne užkibo 22 kilogramų šamas.

 

Irklavimas
Artėjant vasaros sezonui praėjusį šeštadienį šilutiškio, Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vado Evaldo Bilevičiaus šeima atidarė irklavimo sezoną.

100712877 271309017351139_1638877593652428800_nJaunas šilutiškis vienu metu patyrė didžiulį džiaugsmą ir skaudžią nelaimę. Vos gimus kūdikiui, jo motina paliko vaiką tėvui, o pati patraukė savais keliais ir sūnumi visiškai nesidomi. Mažyliui vos keli mėnesiai, tad vyras turi atstoti sūnui ne tik tėtį, bet ir mamą. Situacija Šilutėje domėjosi „TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė.

Profesinis centras_11Nežiūrint į tai, kad koronavirusas ilgam buvo įkalinęs mus namuose, gyvenimas nenutrūko. Nenutrūko ir mokyklų veikla: mokytojams teko įsisavinti naujus mokymo metodus, o mokiniai kuo puikiausiai mokosi nuotoliniu būdu.

Negana to, visuomenę pasiekia vis daugiau žinių apie žadamas pertvarkas profesiniame mokyme. Ir tos žinios tikrai intriguoja. Nuo naujų mokslo metų gerokai sumažės atotrūkis tarp mokinių ugdymo būdų gimnazijose ir profesinio ugdymo įstaigose. Netikėta, tačiau gimnazistai vienu metu galės mokytis dviejose mokyklose. Bet apie tai – iš pirmų lūpų. Apie visus laukiamus pokyčius pakalbinome geriausiai jų pulsą jaučiančius Šilutės profesinio mokymo centro direktorių Algimantą Abromaitį, jo pavaduotoją ugdymui Arvydą Būdvytį bei paslaugų ir turizmo skyriaus vedėją Vilmą Grigonienę.

Ar skiepijatės nuo erkinio encefalito?