Naujienos

knygnesiu diena_sveksnoje_Tarvydas_salia_seniunoKnygnešių tema šiandien nėra labai aktuali, ji liko tik istorinio laikotarpio faktu, tačiau, matyt, nemažos dalies tautiečių pasąmonėje vistik užima aktyvią poziciją.

Per knygnešio įvaizdį identifikuojame savo kultūrinį išlikimą. Kova už lietuvišką raštą, lietuvių kalbą vyko ir vyksta nuolatos. Kalbėti lietuviškai, mąstyti lietuviškai yra svarbiausia mūsų identiteto apraiška.

Kovas - pirmasis pavasario mėnuo, ne tik skelbiantis gamtos atgimimą, bet ir atnešantis gražią progą - neužmiršti sunkaus ir tragiško lietuviško žodžio kelio.

Laikini globejai_BiruteVisuomenę krečiant naujiems smurto prieš vaikus atvejams, vis daugiau mūsų šalies gyventojų pasiryžta tapti globėjais ir įtėviais. Tokių žmonių atsiranda ir Šilutėje.

„Ieškau lentynėlės, kur galėčiau save padėti”, - sako greitai į pensiją išeisianti pedagogė Birutė. Kol kas ji - vienintelė Šilutėje, pareiškusi norą tapti budinčia globėja ir padėti nuskriaustiems vaikams.

Nuo šių metų įtėviams bei globėjams padidintos ir išmokos - tai didžiulė paskata visiems, norintiems priglausti nuskriaustus vaikus. Šilutės r. savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis tikisi, kad įtėvių ir globėjų Šilutėje atsiras ir daugiau.

4 skardzius_jakieneNuo kovo 1 dienos Šilutės socialinių paslaugų centras nebeturi direktorės - savo noru šias pareigas paliko nuo centro atidarymo jam vadovavusi Rasa Jakienė.

neigalus vyras_elgetaujaNeseniai Žemaičių Naumiesčio gyventojai policijos pareigūnams priminė vieno neįgalaus degutiškio keliamas problemas: jis neįgaliojo vežimėliu važinėja kelio viduriu, nedėvi jokio šviesą atspindinčio elemento, neretai elgetauja prie parduotuvių ir taip gąsdina kaimelio vaikus.

Apie tai „Šilutės naujienos“ rašė kovo 21 d. straipsnyje „Naumiestiškiai norėtų vaizdo kamerų, dantisto, o nebenorėtų elgetautojų“.

nkl krepsinis_2017_sezonas_baigesi„Šilutės“ vyrų krepšinio ekipa, kuriai vadovauja Robertas Kuncaitis, baigė savo pasirodymą Nacionalinės krepšinio lygos „Mezon“ 2016-2017 metų sezone. Tiek nedaug trūko, kad „Šilutė“ patektų į NKL stipriausių ketvertą ir kovotų dėl medalių...

Bet kelialapis į tolesnį žaidimą ir kovą dėl medalių atiteko Klaipėdos „Naftos - Uni - Akvaservis“ komandai, kuri rungtynių serijoje iki trijų pergalių tris kartus įveikė „Šilutės“ krepšininkus.

Savaitės klausimasVaiką mirtinai sužalojęs dobermanas perduotas gyvūnų globos tarnybai. Koks turėtų būti jo likimas?

Ukmergės naujienos