Spaudos projektas

community-178148Žemaičių Naumiesčio bendruomenė pasiūlė Savivaldybei įsteigti Bendruomeninius šeimos namus, kuriuose įvairi psichosocialinė pagalba būtų teikiama viso rajono šeimoms. Šiuose namuose bus orientuojamasi ne į socialinės rizikos, o į normalias, atsakingai vaikus auginančias ir daugiau psichologinių žinių bei įgūdžių turėti norinčias šeimas.

Iniciatyvą steigti tokius namus iškėlė Šilutės r. savivaldybės Socialinės paramos skyrius, o imtis tokio projekto pretendavo tik dvi organizacijos: be naumiestiškių bendruomenės, konkurse dalyvavo dar viena ne mūsų rajono įstaiga.

labirintas rajono_konkursas_laimejo_vainutasJuknaičių pagrindinė mokykla sukvietė Šilutės rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų 8-10 klasių mokinių komandas į gamtos mokslų ir matematikos žinių konkursą „Praktinių žinių labirintas“.

sojaus dvaras_1915Šilutės kultūros ir pramogų centras skelbia konkursą „Mano kraštas - Mažoji Lietuva“, skirtą iš Šilutės kilusio pasaulinio garso rašytojo Hermano Zudermano 160-osioms gimimo metinėms, ir kviečia Šilutės rajono savivaldybės mokyklų 9-12 klasių mokinius dalyvauti - kurti trumpo metražo filmus ar filmuotus siužetus. Video darbai priimami iki š.m. rugsėjo 12 dienos.

4 pasysiu_biblioteka_teatro_vakarasKlysta manantys, kad labiausiai pasiseka tik verslus turintiems žmonėms. Verslas visų neišgelbės.

Žmonėms reikia kurti. Mes sutverti tam, kad grožėtumėmės aplinka, mokėtume iš gyvenimo pasiimti tai, kas geriausia. Tik leisdami sau jausti išliksime savimi ir būsime laimingi.

Žmonėms reikia teatro kaip atokvėpio, atramos, atsvaros nuo kasdienybės. Šilutės rajone savo kūryba džiugina Šilutės kamerinis dramos teatras ir 4 mėgėjų dramos teatrai. Vienas iš jų - Juknaičių mėgėjų dramos teatras.

suomijoje violeta_Ekskursija_po_TurkuŠvėkšniškė kūrėja Violeta ASTRAUSKIENĖ grįžo iš tarptautinio poezijos festivalio „ePublisher“, kuris balandžio 6-7 dienomis vyko Suomijos Turku mieste.

Ji pasidalijo įdomios viešnagės įspūdžiais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt