Spaudos projektas

neigalieji metu_ataskaitaŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė, kaip ir kasmet pavasarį, visus rajono neįgaliuosius sukvietė išklausyti ataskaitą apie per metus nuveiktus darbus. Šiemet susirinkimas sutapo su mažųjų Velykėlių išvakarėmis, tad buvo gera proga ne tik prisiminti praėjusių metų renginius, bet ir susibėgus į būrį sudaužyti ne vieną margutį, sudainuoti linksmą dainą.

 

IlgaamzeSaulėtą balandžio 9-ąją, gražų 90-ies meų jubiliejų šventė šilutiškė Bronislava Žukienė. Per savo gyvenimą ilgaamžė daug dirbo, netgi būdama pensijoje, o laisvalaikiu mezgė, nėrė, siuvinėjo.

„Mama visuomet buvo gera. Savo gerąsias puses paveldėjome iš mamos“, - sakė kartu su mama gyvenanti dukra Violeta.

Pasidžiaugti gražiu Bronislavos jubiliejumi atvyko Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis, Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus. Jie linkėjo ilgaamžei stiprybės, jaukumo, artimųjų dėmesio ir kad ji jaustųsi taip, kaip dabar atrodo.

BociaiJau antrą kartą šį pavasarį į susitikimą savo būstinėje Liepų g. 16 rinkosi Lietuvos pensininkų sąjungos (LPS) „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai, vadovaujami naujai išrinkto pirmininko Stasio Tunilos ir jo pavaduotojos Nijolės Stasės Gumuliauskienės. Pirmojo susitikimo metu visi „Bočių“ nariai buvo apdovanoti Lietuvos 100-mečio medaliais, o šio susitikimo tikslas buvo pasveikinti jubiliatus ir pasidžiaugti bendryste su saviškiais.

juknaiciai seimu_protu_musis2Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui Juknaičių pagrindinės mokyklos bendruomenė organizavo protų mūšį.

protu musis_bociaiBalandžio 10 d. Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje antrus metus iš eilės vyko protų mūšis „Esu saugus, nes žinau“, skirtas Saugaus eismo dienai paminėti.

Intelektualioje kovoje savo jėgas išbandyti susirinko 5 bendruomenių komandos: „Moterų seklyčia“, „Bočiai“, „Policijos rėmėjai“, „Saugi kaimynystė“ bei naujokų komanda iš Šilutės Trečiojo amžiaus universiteto „TAU“.

Ukmergės naujienos