Gyvenimas ir stilius

 

 734b26ab905f4d1f8c48e4196d8d7d9aPrieš išvykdamas į Jungtines Amerikos Valstijas per vasarą užsidirbti papildomų pinigų šilutiškis Domantas Kairaitis tikriausiai nė negalvojo, kad jis taps tikru didvyriu ir kad apie tai garsiai kalbės Amerikos žiniasklaida.

Celiauskas su_seima„Daugelis žmonių šiais laikais nenori kalbėti apie tikėjimą, bažnyčios jiems yra atbaidantis dalykas, o kai pasakai, kad Jėzus Kristus atėjo tavęs išlaisvinti, neretas ir išsigąsta“, - sako beveik 11 metų Šilutės baptistų bažnyčiai vadovaujantis pastorius Rimas Čeliauskas.

Daugelis šilutiškių Rimą tikrai pažįsta, nes beveik 35 metus jis dirba futbolo treneriu ir yra išugdęs ne vieną gerą sportininką. Netgi visai nesenai duotame interviu jis savo gyvenimo kelią palygino tarp „Dievo ir futbolo“. Pasak jo, Dievo sūnus mūsų gyvenimuose yra kaip vyriausias treneris, etalonas. Tik nuo mūsų pačių priklauso, kiek pasiduosime Jo įtakai, Jo paruoštam planui, ar naudosime Jo duotus patarimus, Jo dovanas.

Ar žinojote, kad baptistų bažnyčia Šilutėje buvo pastatyta dar XIX a. viduryje ir šiuo metu veikia tame pačiame pastate? „Šilutės naujienos“ priėmė kvietimą užsukti į svečius ir su pastoriumi padiskutuoti apie religiją, apie tai, kuo nuo kitų skiriasi baptistų doktrina ir ko, pastoriaus manymu, trūksta dabartiniam jaunimui ir suaugusiems žmonėms.

35863870 203569446954745_75233709468418048_o-1920x9602018 m. liepos 12 d. startavęs ir visą Lietuvą išjudinęs projektas ,,Surink Lietuvą“ švenčia savo pirmąjį gimtadienį. Projektas, kurio tikslas skatinti žmones pažinti Lietuvą, keliauti po ją ir tyrinėti dar neatrastas šalies įdomybes, į vieną dėlionę sujungė visas 60 Lietuvos savivaldybių. Žmonės ne tik keliavo po Lietuvą, susipažino su dar nematytais šalies kampeliais, ar iš naujo aplankė jau ne kartą matytas vietas, bet ir turėjo galimybę įsigyti to apsilankymo įrodymą – konkrečios savivaldybės magnetuką, vieną iš 60 Lietuvos dėlionės dalių.

E Genio_nuotrLiepos 10 d. portale LRT.lt prasideda gražiausių lietuviškų vietovardžių rinkimai, skirti Vietovardžių metams paminėti. Portale internautai savo balsą atiduoti kviečiami iki pat liepos 24 d.

1200x1200 PI_horoscope._SX970._CB488496935_._SX970_.0AVINAS. Už sąžiningumą savaitės pradžioje bus su kaupu atlyginta. Penktadienio vakarą ir šeštadienį verčiau praleiskite su šeima ar artimais draugais. Jei turite daug darbo namų ūkyje, organizuokite talką. Viską padarysite greitai ir linksmai.

istock-845806270Pirmąjį šių metų pusmetį visoje Lietuvoje gimė daugiau kaip 16 tūkst. vaikų. Populiariausių vaikų vardų tendencijas, remdamasis civilinės metrikacijos duomenimis, analizuojantis Registrų centras pastebi ir tam tikrus pokyčius populiariausių vaikų vardų sąrašuose. Įspūdingus šuolius dešimtukuose pademonstravo Sofija ir Dominykas, o į reitingus pateko ir keletas naujų vardų.

KURENAI 2Apsilankymo Rusnėje metu LRT.lt kalbinti rusniškiai vieningai sutinka, kad viena didžiausių salos problemų – išvykstantis jaunimas ir pramogų bei darbo trūkumas. Vis dėlto visi tikina, kad palikti Rusnės neketina: vietiniai gyventojai prisitaikę ne tik prie tuštėjančio miestelio, bet ir prie kasmetinių potvynių, apsemiančių kelius ir sodybas, todėl atvykusių žmonių problemų jie nesupranta.

LRT.lt tęsia straipsnių ciklą „Aplink Lietuvą“! Visą vasarą žurnalistai keliaus po atokiausius šalies regionus ir miestelius, kalbins vietos gyventojus, verslininkus bei aktyvius bendruomenių narius, kad jų unikalias istorijas išgirstų visa Lietuva. Apie tai portale LRT.lt skaitykite kiekvieną savaitę.

Rusnės bendruomenės pirmininkas Saulius Bukantas išskiria gražią salos gamtą ir ramybę: „Čia jokio triukšmo, tai – ne Palanga, ne Šventoji, kur esi tarp žmonių. Rusnėje galima paliesti, užuosti ir pajusti mūsų ramybę, tikrai nenorime, kad sala taptų dar vienu judesio centru. Laukiame visų, bet laukiame ir kartu su lankytojais atvykstančios ramybės.“

S. Bukantas džiaugiasi, kad žvejyba, tikriausiai populiariausiu verslu saloje, užsiima ne tik vietiniai gyventojai, bet ir lankytojai iš kitų Lietuvos miestų. Atvažiuoja žmonės ir merkia meškeres, šypsosi bendruomenės pirmininkas.

pasienietisŠilutės rajone patruliavę pasieniečiai neliko abejingi stirniuko nelaimei. Vyrai mažylį išgelbėjo ir grąžino mamai.

Gandrai 2_poraŠilutės rajone ugniagesiai atliko itin kilnų darbą – gelbėjo lizde savaitę vienus paliktus gandriukus.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt