Gyvenimas ir stilius

 

frezavimas-pagal-uzsakyma-centrasCNC frezavimas – labai populiari, tačiau kartais nemažai klausimų kelianti paslauga. CNC frezavimas rekomenduojamas pasirinkti tada, kai reikia išlyginti ar apdirbti įvairius detalių paviršius (plokštumas, fasoninius ir sraigtinius paviršius, griovelius ir kt.), išpjauti įvairių formų bei profilio kontūrus. Kitaip tariant, šiuolaikinis CNC frezavimas puikus pasirinkimas, kai reikia gręžti, sriegti, gilinti, plėsti, ištekinti ar suformuoti įvairiausius paviršius.

 

81258551 2424375781145752_5510898771157843968_nLRT kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pristatomas socialinis projektas „Draugystė veža“ tęsia pažintį su atrankos dalyvių poromis (draugų su negalia ir be jos). Jūs dar galite būti viena iš atrinktųjų porų! Nedelskite, pildykite anketą (https://www.lrt.lt/projektai/draugysteveza) ir dalyvaukite!

samanta-aleskeviciute-5e0b687de5407Spontaniška, stipri, draugiška, – taip save trimis žodžiais apibūdina Samanta. Negalia vienus paslepia tarsi už nematomo šydo, o štai kitiems ji – suvokimas, kad esi išskirtinis. „Lietuvoje neteko asmeniškai sutikti žmonių su tokia negalia, kaip mano. Manau, kad ji duota ne bet kam. Dievas pasirenka tik tuos, kurie galėtų su tuo susigyventi. Tikra tiesa yra tai, kad negalia mus sustiprina ir padaro tvirtesnius“, – prisipažįsta ką tik iš mokyklos Nyderlanduose į namus sugrįžusi Samanta.

skaitomiausios knygos2019 metais Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka išdavė 30242 knygas. Kokios skaitytojų buvo mėgstamiausios?

 

VITRINA BUK_STILINGAS_1Prieškalėdžiu paaiškėjo dviejų naujų rinkimų nugalėtojai: tradicinio gražiausios miesto vitrinos konkurso, kurį kasmet skelbia Šilutės seniūnija, nugalėtoja pripažinta parduotuvės „Būk stilingas“ vitrina. O DELFI portalo skaitytojai rinko mieliausias Lietuvos egles - Šilutės eglė pateko į 10-tuką.

 

senelis morkeviciusSveikatos, stiprybės, nepamiršti kasdienių pasivaikščiojimų Rusnės promenada - tokius palinkėjimus 90-ojo jubiliejaus proga išgirdo rusniškis Vytautas Morkevičius.

Garbingą salos gyventoją pasveikinti atvyko Šilutės rajono savivaldybės atstovai, buvę kolegos agronomai.

Vainuto seneliai_2Kaip ir kasmet, Vainuto Gerumo namų savanorės artėjant Kalėdoms ir vėl suko per seniūnijos kaimus, lankydamos senus ir neįgalius žmones.

 

353870-adminŽiurkė - punktualus ir nuoseklus gyvūnas. Ji ambicinga, darbšti, kūrybinga, žavi, linkusi taupyti pinigus, neretai santūri ir drovi. Tai savybės zodiako ženklo, kuris šeimininkaus 2020 metais.

„Šilutės naujienos“ kalbino Žiurkės metais gimusius šilutiškius - Šilutės jaunimo mokyklos direktorių Marių Surplį, krepšininką Evaldą Džiaugį, kineziterapeutą Domantą Kairį, verslininkus Renatą Kislinkienę ir Mantą Laužiką.

Žiurkės metais gimę žmonės tikisi, kad ateinantys metais bus geresni, suteiksiantys galimybę siekti užsibrėžtų tikslų, atnešiantys sėkmę asmeniniame gyvenime ir darbe.

 

security-2168233 960_720Keičiasi metai, keičiasi dešimtmečiai, o saugumui internete koją kiša ta pati sena problema – apmaudžiai prasti žmonių slaptažodžiai. Anonimiškai atliktos internetinės apklausos rodo, kad daugybė žmonių naudoja skaičius 12345 ar tiesiog žodį „password“ – kodus, kuriuos nulaužti programišiams yra vienas juokas. Kas patenka tarp prasčiausių interneto slaptažodžių ir ar įmanoma susikurti tokį, kurio nenulauš niekas?