Kultūra ir švietimas

 

susitikimas bibliotekojeTarptautinė bibliotekų asociacijų ir institucijų federacija (IFLA), kurios tikroji narė yra ir Lietuvos bibliotekininkų draugija (LBD), 2012 metų rugpjūčio 8-10 dienomis rengs IFLA lydinčiąją konferenciją Lietuvoje.

 

gitaristai visiPraėjusią savaitę gitaros muzikos mylėtojai rinkosi į Vainuto seniūnijos salę, kurioje vyko jaunimo popietė „Su daina ir žodžiu per  Pamario kraštą“. Popietę surengė Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras.

Praleisti gražią popietę su muziką mylinčiais žmonėmis susirinko didelis būrys muzikuojančio ir kuriančio jaunimo. Į šį susibūrimą atvyko Šilalės gitaristų ansamblis „Gaida“, Šilutės gitaristų grupė „18.20“ ir Vainuto vidurinės mokyklos moksleiviai.

Laimėję konkursą Vainuto vidurinės mokyklos moksleiviai aplankė Vydmantų nuotekų valyklą. / Organizatorių nuotr.Moksleivių konkursą laimėjusių mokyklų moksleiviai lankėsi ES paramą aplinkosauginiams projektams gavusiuose objektuose. 5 - 10 klasių moksleiviai pildė internete paskelbtą anketą ir atsakė į anketos klausimus aplinkosaugos, ekologijos, aplinkos tausojimo, ekologiško gyvenimo būdo srityse.

Šiame Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros organizuotame konkurse buvo išrinktos šešios mokyklos iš visos Lietuvos, kurioms atiteko ekskursijos į ES paramos lėšomis atnaujintus objektus.

 

Litrail.lt nuotr.Šventėms besiruošianti ir kasmet didžiąsias geležinkelio stotis papuošianti AB "Lietuvos geležinkeliai" prie kalėdinės nuotaikos kūrimo šiemet kviečia prisidėti ir Lietuvos vaikus.

Bendrovė skelbia kalėdinių žaisliukų gamybos konkursą "Traukiniu atrieda Kalėdos" ir iki gruodžio 5 dienos laukia klijuotų, lankstytų, megztų, lipdytų ir kitais būdais sukurtų papuošimų.

Šilutiškiai bibliotekininkai Trakuose kartu su savo bičiuliais 10-ojo Baltijos šalių bibliotekininkų kongreso rengėjais su "CoBaL9" kongreso vėliava. / Vaido Muliarčiko nuotr.Ketvirtus metus Lietuvoje vykdomas "Bibliotekos pažangai" projektas, kurio aktyvi dalyvė yra ir F.Bajoraičio viešoji biblioteka, iš esmės pakeitė viešųjų bibliotekų paslaugų vartotojams paketą, modernizavo paslaugas, sukūrė lygiavertę nemokamą prieigą prie interneto visų, net mažai socialiai aprūpintų socialinių sluoksnių žmonėms.

F.Bajoraičio viešoji biblioteka tapo patraukli informacijos paieškos internetiniuose ištekliuose ir bendruomenės žmonių elektroninio komunikavimo, laisvų darbo vietų paieškos, medicinos paslaugų, klausimų sprendimo ieškantiems su įvairių lygių valdžiomis, elektroninės bankininkystės paslaugomis besinaudojantiems vartotojams.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt