Birželio 17 d., penktadienį, 16.00 val.

Maloniai kviečiame jaukiai ir prasmingai praleisti pavakarę F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Jūsų laukia susitikimas su rašytoju, žurnalistu Laimonu Iniu ir knygos apie Mažąją Lietuvą „Aštuoni Kuršmarių vėjai“ pristatymas.

Kartu su autoriumi dalyvaus poetė, XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, Lietuvos universitetų moterų asociacijos prezidentė Dalia Poškienė ir Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės pirmininkas, XXVII knygos mėgėjų draugijos narys Sigitas Šamborskis.

Muzikinius kūrinius atliks Šilutės kultūros ir pramogų centro folkloro ansamblis ,,Verdainė“. (vad. Regina Jokubaitytė).

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Pasiteirauti tel. (8 441) 78 214

Pastaruosius kelis dešimtmečius atkakliai renku, tyrinėju Žemaitijos, Klaipėdos krašto, Mažosios Lietuvos mitologiją, tautosaką, papročius, stengdamasis geriau pažinti šios savitos žemės gyvą istorinę atmintį, žmonių ir gamtos dvasią. Knygoje „Aštuoni Kuršmarių vėjai“ pateikiu pluoštą sakmių ir padavimų apie senuosius sembų, jotvingių, prūsų dievus, piliakalnius, kovas su kryžiuočiais, pilėnų ištvermę ir ryžtą ginant savo žemę, taip pat keliolika interpretacijų apie žymiausius Mažosios Lietuvos kultūros ir rašto veikėjus.

Laimonas Inis