Kalėdos 2022. Donatas Montvydas, Gabrielius Vagelis, Free Finga

Gruodžio 28 d. Klaipėdos Švyturio arenoje įvyks koncertas KALĖDOS 2022, kuriame klaipėdiečius ir miesto svečius savo išskirtiniais pasirodymais džiugins net trys ryškiausi šių dienų Lietuvos atlikėjai Donatas Montvydas, Gabrielius Vagelis ir Free Finga.

Trijų valandų trukmės gyvo garso koncerte skambės geriausios bei naujausios šių atlikėjų dainos. Jų pasirodymus lydės specialieji efektai ir kiti profesionalūs vizualiniai sprendimai, kurie garantuoja įspūdingą reginį žiūrovų akims ir malonumą ausims. Tai gali tapti geriausia tarpušvenčio dovana sau ir savo draugams.

Donatas Montvydas yra žinomas kiekvienam. Jo pasirodymai scenoje yra preciziški, kiekviena aprangos detalė išskirtinė, o koncertuodamas scenoje jis atiduoda visas jėgas. „17“, “Bėgam“, „Kol vakaras ilgas“, „Baubas“, „Kai nieko kito nelieka man“ tai tik nedidelė dalis puikiai žinomų Donato dainų.

Gabrielius Vagelis muzikos gerbėjams žinomas jau senai, bet pastaraisiais metais šis atlikėjas save ir savo klausytojus atranda iš naujo. Galima drąsiai teigti, kad 2022–ieji yra Gabrieliaus metai. Atlikėjo koncertai Palangoje, Kaune, Vilniuje ir kitose Lietuvos miestuose sutraukė daugybę žiūrovų. Atlikėjo charizma, dainavimo maniera, šokio judesiai, nuoširdumas nepalieka abejingų.

Free Finga laikomas jaunosios kartos atstovu, bet jo muziką atrado ir pamėgo įvairiausio amžiaus klausytojai. Stilinga muzika, įtraukiantys tekstai, jaunatviškumas sužavėjo klausytojus ir jo gerbėjų gretos kas dieną auga. Kalėdiniame koncerte atlikėjas žada įspūdingą, jaunatviškos energijos kupiną pasirodymą į kurį tikimasi įsitrauks visa susirinkusi publika.

____________

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

 

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/kaledos-2022-i-donatas-montvydas-i-gabrielius-vagelis-i-free-finga/3963/7466