Šokio vakaras „Vyriškas šokis“

Kovo 31 d., 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre įvyks šokio vakaras „Vyriškas šokis“. Vakaro programoje Nuepiko šokio trupė ir Šeiko šokio teatras pristatys du šokio spektaklius ir kvies ieškoti vyriškumo atspalvių šokyje.

PAŽENKLINTAS

Šeiko šokio teatras

Iš asmeninės patirties išaugęs šokio monospektaklis atveria opią visuomenės problemą – patyčias ir jų poveikį. Kūrėjas pabrėžia – skausmingų patirčių įspaudas lieka atmintyje, kūne, pasirinkimuose ir ilgainiui tampa vidiniu kalėjimu. Spektaklyje atskleidžiamos skirtingos būsenos, kurias per gyvenimą patiria auka. Paskutinė iš jų – priėmimas, galintis pažadinti norą dalintis patirtimi ir skatinti visuomenės sąmoningumą. Jautria šokio kalba atlikėjas (iš)painioja skaudžias patirtis ir tiesia kelius į susitaikymą.

Idėja, choreografija ir atlikimas: Niels Claes; muzika: Andrius Stakelė, Karolina Mikutaitė; kostiumų dizainas: Polina Nimrea; šviesų dizainas: Aurelijus Davidavičius, Stasys Jamantas; scenografija: Niels Claes, Giedrė Brazytė.

Trukmė 30 min. Premjera: 2021 m.

Teatro veiklą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba, Klaipėdos miesto savivaldybė

PAKANKAMAS ATSTUMAS

Nuepiko šokio trupė

Ryšys ir atotrūkis, prisirišimas ir paleidimas, priartėjimas ir vėl išaugantis atstumas – dichotomijos, lydinčios visą žmogaus gyvenimą tarp žmonių. Sraute, bėgime, trumpalaikiuose ryšiuose, tuščiuose pokalbiuose, prisiminimuose, nuoskaudose, tarpatlantiniuose skrydžiuose, ilgesyje ir susitaikyme atstumas tarp savęs bei kito nuolat kinta, nepaliaujamai kurdamas ir perkurdamas žmogiškąjį ryšį, nuvargindamas bei įžiebdamas viltį. Šokio spektaklis žiūrovus kviečia į savirefleksijos erdvę, nepiršdamas atsakymų ir keldamas klausimą, kaip didžiulio socialinio triukšmo laike išlaikyti mus bei mūsų santykius kuriantį, auginantį, o ne griaunantį atstumą.

Choreografai: Adrian Carlo Bibiano, Arūnas Mozūraitis; šokėjai: Adrian Carlo Bibiano, Marius Pinigis; muzika: Andrius Stakelė; šviesų dizainas: Renaldas Bartulis.

Trukmė: 35 min. Premjera: 2022 m.

Spektaklis sukurtas bendradarbiaujant kartu su Kauno miesto kameriniu teatru.

Bilietai

Facebook nuoroda į renginį: https://fb.me/e/10SbvrJNf