Goda Šiaudvytytė – vėl šalies čempionė

LengvojiKaune sausio 18 d. vykusiame Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate, Šilutės sporto mokyklos trenerės Linos Leikuvienės auklėtinė Goda Šiaudvytytė 1000 m bėgime pasiekė asmeninį bėgimo rekordą (3:17,78 min.) ir iškovojo šalies čempionės vardą. Sveikiname Godą!

Čempionate Šilutės rajono jaunieji sportininkai tarp 31 rajono komandos iškovojo 9 vietą, 0,5 taško aplenkę Kelmės ir Marijampolės komandas.

Goda Šiaudvytytė 1000 m bėgime (3 min. 17,78 sek.) aplenkė metais vyresnę Armelą Šaulytę iš Šiaulių (3:19,08) ir iškovojo šalies čempionės vardą.

„Džiaugiuosi, kad kadaise antrokėlė Goda pasirinko lengvosios atletikos treniruotes. Buvo mažytė, mokėsi, žaidė, po truputį tobulėjo, o dabar jau dominuoja tarp savo bendraamžių bėgimo takeliuose ne tik Šilutėje, bet ir Lietuvoje“, – džiaugsmu dalijosi trenerė L. Leikuvienė.
Jauniausia 2000 m bėgimo dalyvė, šilutiškė Mija Pielikytė, startavusi individualiai, distanciją įveikė per 8:41,98 min. ir aplenkusi dvi dalyves užėmė 9 vietą.

60 m barjeriniame bėgime Nojus Petraitis, įveikęs distanciją per 10,11 sek. užėmė 8 vietą, o 4 kg rutulio stūmime trenerės L. Leikuvienės auklėtinis Vilmantas Retenis šeštuoju bandymu rutulį nustūmė 12 m 54 cm ir tarp 22 dalyvių buvo šeštas.

Medardo Urmulevičiaus auklėtinis Edgaras Serapinas šuolio į aukštį rungtyje iškovojo 5 vietą įveikęs 1,50 m kartelę. Šioje rungtyje dalyvavo 9 sportininkai. Kita M. Urmulevičiaus auklėtinė Skaistė Goštautaitė 3 kg rutulio stūmime užėmė 17 vietą (7 m 69 cm). Šioje rungtyje dalyvavo 19 sportininkų.
Šuolio į tolį rungtyje pirmais dviem bandymais nušokęs 4 m 90 cm Andrius Milinauskas (tr. M. Urmulevičius) užėmė 5 vietą. Šioje rungtyje dalyvavo 14 sportininkų.