„Šilutė“ sparčiu žingsniu artėja prie ketvirtfinalio

krepsinis silute__mazeikiai___eitutaviciusRoberto Kuncaičio vadovaujama vyrų krepšinio komanda „Šilutė“ atkrentamosiose NKL čempionato rungtynėse kovoja su „Mažeikių“ ekipa.

Šiandien 18 val. trečioji šių komandų dvikova vyks Šilutės krepšinio salėje.

Pergales skina „Šilutė“

Atkrentamosiose rungtynėse komandos žaidžia iki trijų pergalių. Laimėjusi komanda žaidžia toliau, pralaimėjusi traukiasi.
„Šilutė“ ir „Mažeikiai“ jau sužaidė dvejas rungtynes. Šilutėje kovo 2 d. mažeikiškiai gavo antausį rezultatu 97:69. Po dviejų dienų Mažeikiuose „Šilutės“ ekipa dar kartą įrodė, kad labiau nusipelnė kelialapio į ketvirtfinalį: „Mažeikius“ įveikė rezultatu 85:66.

Kovo 7 d. laukiame mažeikiškių Šilutėje. Jei mūsų komanda svečius įveiks, tada stos į kovą su Klaipėdos „Nafta – Uni – Akvaservis“.

Pirmos atkrentamųjų rungtynės

Kovo 2 d. Šilutės krepšinio salėje „Šilutės“ komanda galingai pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) aštuntfinalį. Jau nuo pirmųjų  minučių šilutiškiai varžovus stvėrė už gerklės, spurtuodami 23:10. Antrajame ketvirtyje skirtumas tapo nepadoriai didelis – 58:25.

Po ilgosios pertraukos likę du kėliniai buvo tik formalumas. Svečiai šiose rungtynėse suklydo net 28 kartus, tai leido mūsiškiams pasiekti triuškinančią pergalę – 97:69.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviausi buvo Darius Kibildis, pelnęs 14 taškų, Brianas Wanamakeris – 13 tšk., Ulyssesas Thomasas – 11 tšk.,  Aurelijus Pukelis ir Tomas Zdanavičius – po 10 tšk.

Išvykoje scenarijus – panašus

Mažeikiuose „Šilutė“ vėl nuo pat pirmųjų minučių pradėjo įrodinėti varžovams savo pranašumą. Į „Šilutės“ krepšį „Mažeikiai“ sugebėjo įmesti tik 7 taškus, kaip tuo tarpu „Šilutės“ krepšininkai varžovams sumetė 20 taškų ir pasiekė dviženklę persvarą.

R.Kuncaičio kariauna triuškinamą persvarą įgijo po ilgosios pertraukos – šilutiškiai III ketvirtį laimėjo net 27:10 ir pasiekė rezultatą 69:44.

Mažeikių salėje kaip namuose jautęsi šilutiškiai iš dvitaškių zonos pataikė 68 procentų savo metimų (21 iš 31), o aikštės šeimininkų rezultatyvumas buvo tik 40 procentų (16 iš 40 dvitaškiai). Negana to, mūsiškiai daug geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių: atkovojo 47, o varžovai – tik 27. Visa tai ir leido džiaugtis antra pergale iš eilės rezultatu 85:66.

Išvykoje puikų žaidimą demonstravo legionierius Ulyssesas Thomasas, kuris pelnė 20 taškų (pataikė 5 iš 12 tritaškius).

Nemažai taškų komandai pridėjo Arvydas Eitutavičius (12 tšk.) ir Brianas Wanamakeris (10 tšk.).