Šilutėje – tikra krepšinio šventė!

Krepsis 1Lapkričio 15 d. sužaistos dar vienos VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių rungtynės. „Šilutė“ iškovojo saldžią pergalę prieš lyderį – Marijampolės „Sūduva – Mantinga“ ekipą 84:70.

Penktadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje pasiekta graži pergalė ir išskirtinė atmosfera fanų tribūnose – buvo tikra krepšinio šventė! Charakterį parodę mūsų krepšininkai nukovė pirmenybių lyderį „Sūduvą – Mantingą“. Šilutiškiai turnyrinėje lentelėje pakilo į III vietą, nusileidžia tik „Telšiams“ ir Klaipėdos „Neptūnui – Akvaservis“.

Marijampoliečiai po ilgosios pertraukos išėjo susikaupę ir po 4 Šarūno Beniušio taškų paeiliui įgijo 8 taškų persvarą (43:35). Bet šilutiškiai nebuvo linkę pasiduoti. Omaras Alstonas ir Byronas Sanfordas pataikė po dvitaškį, šilutiškiai spurtavo 8:0 bei išlygino rezultatą – 43:43. Trečiajame kėlinyje dar vieną sėkmingą atkarpą surengusi „Šilutė“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdama 9 taškų persvarą (61:52).

Ketvirtąjį kėlinį irgi sėkmingiau pradėjo „Šilutė“. Ernestas Sederavičius įkrovė iš viršaus, Simonas Serapinas bei O. Alstonas pridėjo po dvitaškį, ir pranašumas ūgtelėjo iki 12 taškų – 67:55. Per likusią rungtynių dalį „Sūduva – Mantinga“ lemiamo spurto surengti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Šilutės“ pranašumą.

„Šilutės“ ekipoje geriausiai pasirodęs B. Sanfordas pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus. Omaras Alstonas 15 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Andrius Gaidys 14, Linas Lekavičius 11 (3/6 dvit.), Simonas Serapinas 10 (5/5 dvit., 0/4 trit.).

„Šilutė“ lapkričio 23 d., 16 val. Vydūno gimnazijos salėje susitiks su Palangos „Kuršiais“. Rungtynės tiesiogiai transliuojamos per Yuo Tube kanalą.