„Šilutės“ futbolininkų rungtynės: pergalė ir pralaimėjimas

Gegužės 1-ąją FK „Šilutė“ ekipa sužaidė pirmąsias II lygos Vakarų zonos pirmenybių rungtynes su FK „Palangos B“ futbolininkais. Rungtynės baigėsi 3:1, mūsiškiai įveikė varžovus. Antrosios rungtynės vykusios gegužės 5 d. nebuvo tokios sėkmingos, teko pripažinti Gargždų „Bangos B“ pranašumą rezultatu 1:4.

Šiemet prie komandos vairo stojo ir vyriausiojo trenerio pareigų ėmėsi Bronius Mackevičius, jam talkins buvęs ilgametis FK „Šilutės“ treneris Svajūnas Česnulis.

Mūsų komandos varžovai šį sezoną: Gargždų „Banga B“, FK „Akmenės cementas“, Klaipėdos „Atlantas B“ (dubleriai), „Palanga B“, Telšių „Džiugas B“, FSK „Radviliškis“, Plungės „Babrungas“, Kelmės „Kražantė“ ir Joniško „Saned“.

Pirmosios rungtynės – pergalė!

Susitikimo tarp „Šilutės“ ir „Palangos B“ pirmajame kėlinyje nieko įspūdingo neįvyko, tik teisėjas skyrė dvi geltonas korteles mūsiškiams. Bet iš šono stebint buvo aišku, kad šoniniai teisėjai nepastebėjo akivaizdžių užribių. Kaip bebūtų, pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių ir visas smagumas persikėlė į antrąjį.

Antrajame kėlinyje sužaidus vos 2 minutes, įvartį pataikė „Šilutės“ žaidėjas Darius Paldauskas ir savo komandą išvedė į priekį. Vėliau rezultatą (67 minutę) padidino Robertas Šmitas, mūsiškiai pirmavo 2:0. Už poros minučių svečiams pavyko sušvelninti rezultatą, kuomet Adomas Simė pasiuntė kamuolį į mūsu saugomus vartus – 2:1.

Bet laimėti ženklesniu rezultatu daug smagiau, tad 87 minutę Ignas Paulius įmušė dar vieną įvartį į palangiškių saugomus vartus. Po rungtynių „Šilutė“ šventė pirmąją pergalę 3:1.

Antrosios – pralaimėjimas

„Šilutės“ ir „Bangos B“ susitikimas baigėsi 1:4, mūsiškiams nepavyko pratęsti pergalių serijos. Vienintelį įvartį 35-ą minutę šilutiškių gretose pelnė Aivaras Tchales. Tuo tarpu varžovams pavyko pelnyti net 4 įvarčius. Pirmieji du skriejo į mūsų saugomus vartus vos kelios minutės po rungtynių pradžios. Dar du įvarčius šilutiškiai praleido, kai 54-ąją minutę varžovai realizavo 11 m baudinį bei 79 min. pasiuntė kamuolį į mūsų vartus dar kartą.