„Šilutės“ krepšininkų Fortūna šį savaitgalį atostogavo

krepsinis 3748Puikiai startavusi „Mezon NKL“ 2017/2018 metų sezone „Šilutės“ vyrų krepšinio komanda savaitgalį patyrė du pralaimėjimus. Išvykoje ją sutriuškino telšiškiai rezultatu 100:66, o namuose „Šilutė“ neatsilaikė prieš Jonavos krepšininkus – jiems nusileido rezultatu 79:88.

Namų rungtynėse rezultatyviausiu ir naudingiausiu pripažintas Taurantas Tamošiūnas (nr. 15), kuris apdovanotas ir UAB „Žibai“ direktoriaus Stepono Kazlausko įsteigtu piniginiu prizu.

Pirmoji nesėkmė šį sezoną

Pirmajame kėlinyje „Šilutės“ ir „Telšių“ krepšininkai demonstravo apylygį žaidimą. Bet antrajame kėlinyje žaidėjų jėgos išsiskyrė. Telšiškiai spurtavo 9:1 ir įgijo dviženklį pranašumą prieš mūsų komandą – 33:22
Netrukus „Telšiai“ „Šilutei“ dvi minutes neleido pelnyti nė taško, o patys surinko šešis iš eilės ir dar labiau nutolo – 45:26.

Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai – tik „Šilutės“ pastangos prisivyti varžovus, kurios nebuvo itin sėkmingos. Gaila, bet teko pripažinti pirmąjį  ir gan skausmingą pralaimėjimą – 100:66.

„Šilutės“ komandoje rezultatyvūs buvo: Oetjenas Brownas – 14 tšk., Justas Nausėdas – 12 tšk., Modestas Žaunieriūnas ir Taurantas Tamošiūnas – po 9 tšk.

Plius dar vienas pralaimėjimas

Ir savaitgalio kova mūsų krepšininkams nesusiklostė palankiai. Antrą kartą pralaimėjus, dabar „Šilutės“ sąskaitoje – 4 laimėjimai ir 2 pralaimėjimai.

Susitikimą su Jonavos krepšininkais šilutiškiai pradėjo labai aktyviai ir atitolo net 15:2, bet netrukus jonaviškiai pabudo ir sušvelnino rezultatą iki 15:13. Po pirmojo kėlinio vis dar pirmavo mūsiškiai – 24:19.

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje komandų žaidimas buvo apylygis, nors truputėlį geriau mesti į varžovų krepšį sekėsi „Šilutės“ metikams – 34:26. Bet pirmaujančiųjų statusu šilutiškiai netrukus nustojo džiaugtis, nes Jonavos krepšininkai pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir išsiveržė į priekį 34:35.

Po ilgosios pertraukos žaidimas buvo apylygis – tai viena komanda išsiverždavo į priekį, tai kita. Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Šilutei“ pavyko kiek nutolti (54:50), bet jonaviečiai greitai stabilizavo situaciją ir prieš lemiamą kėlinį atsiliko tik tašku (57:56).

Įtempta kova vyko visą ketvirtąjį kėlinį. Mūsiškiai pirmavo trimis taškais, bet netrukus jonaviškių žaidėjas M.Pacevičius persvėrė rezultatą. Svečiai nesustojo ir vis labiau skynėsi kelią link pergalės. Po finalinės sirenos rezultatu 79:88 triumfavo Jonavos komanda.

„Šilutės“ komandoje rezultatyviausi: Modestas Žaunieriūnas – 21 tšk., Taurantas Tamošiūnas – 15 tšk., Justas Nausėdas – 12 tšk., Jeffery Perkins – 11 tšk.