Stalo teniso dvejetų varžybose kovojo 18 porų

stalo tenisas_2Traksėdžių sporto salėje vyko Šilutės rajono stalo teniso dvejetų pirmenybės. Jose dalyvavo 18 porų.

Pirmenybėse jėgas išmėgino ir Šilutės sporto mokyklos trenerio Artūro Siliaus auklėtiniai. Mergaičių varžybose geriausiai mažąją raketę valdė sporto mokyklos auklėtinės K.Alkimavičiūtė ir D.Ašmantaitė.

Tarp vyrų pirmąją vietą užėmė pernykščiai čempionai K.Pundinas ir D.Kairys iš Rusnės. Jie lemiamoje dvikovoje įveikė veteranus J.Piekautą ir A.M.Šaulį – 3:2.

Treti buvo veteranai J.Čimkus ir Z.Šikšnius.

Dvejetų pirmenybėse dalyvavo ir neformaliojo vaikų švietimo auklėtiniai (6 poros, 13 vaikų), kuriuos treniruoja Šilutės stalo teniso klubo „Varmas” pirmininkas J.Piekautas. Mergaičių varžybose I.Nausėdaitei ir A.Arnašiūtei buvo įteikti VšĮ „Šilutės sportas” įsteigti sidabro medaliai. Jos pralaimėjo tik čempionėms K.Alkimavičiūtei ir D.Ašmantaitei. Trečiąją vietą užėmė A.Šimkutė (Sporto mokykla) ir O.Mereckytė (NVŠ). Ketvirtos liko jauniausios turnyro dalyvės – aštuonmetės K.Uksaitė ir N.Alkšnaitė (NVŠ).

Vyrų grupėje varžėsi 14 porų, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Grupių nugalėtojai ir antrų vietų laimėtojai tęsė kovą dėl apdovanojimų, likusios 4 poros žaidė paguodos turnyre.

Išsiaiškinus stipriausius A ir B grupių tenisininkus, užvirė kovos dėl čempionų vardo. Dvejetų pirmenybių čempionais jau ketvirtą kartą tapo 17-metis K.Pundinas ir 21-erių D.Kairys. Sunkiausią partiją jie žaidė su veteranais J.Piekautu ir A.M.Šauliu. Bet jaunimas įveikė varžovus 3:2.

J.Piekautas ir A.M.Šaulys pelnė sidabro medalius, bronzą – J.Čimkus ir Z.Šikšnius. Ketvirti liko A.Silius ir R.Mažutis.